Skocz do zawartości

Dante's Inferno


MrC-ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

 

Hmm, muszę niestety to powiedzieć, ale Dante's Inferno mnie się spodobało... :) Starzeje się chyba, ehehehehehehehehe... :)

Grafika nie jest taka zła, miejscami nawet bardzo dobra. 60 klatek na sekundę robi wrażenie, ostatnie taki klatki to widziałem w Ratchet i Clank :)

Podoba mi się, na pewno będę wypatrywał ten tytuł. Z Gods of War 3 pewnie nie będzie, co porównywać, ale gierka warta wydania pieniążków, a już na pewno zagrania.

Ogromny plus dla twórców, że dali tak długie demko, mało jest takich demek, grałem i grałem, no i końca nie było widać.

Przejażdżka na tym stworku na końcu to miodzik :) Fajna, klimatyczna, w końcu od 18 lat i są scenki od 18 lat, golizny, krew się leje, brutalność.

Fajnie fajnie :)

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza

  No i zagrałem w demo Dante's Inferno. Graficznie może nie wymiata, ale chodzi bardzo płynnie, żadnych chrupnięć, no i bez screen tearingu - nie jak inne podobne gry ( patrz Bayonetta ).  Cała mechanika gry jest bardzo podobna do GoW, light attack, heavy attack - no i podrzucenie przeciwnika w powietrze gdy się przytrzyma trójkąt; tak samo jak w GoW można blokować większość ataków i robić countery jak zablokujemy w ostatniej chwili; oczywiście jest odpowiednik rage of gods czyli redemption. Jedyną nowością jest atak krzyżem, oraz możliwość wyboru podczas wykonywania chwytów czy chcemy ukarać czy oczyścić przeciwnika. Gra się całkiem przyjemnie, choć może trochę zbyt łatwo - a  walka ze śmiercią zdecydowanie zbyt prosta (nie zależnie jaki poziom trudności wybierzemy), wiem że to początek gry i nie powinno być zbyt trudno ( co nie producenci DMC3? ), ale tą śmierć w tej grze niemal ośmieszyli - no i zabijamy śmierć? Śmierć zmorzyła śmierć? ( No i to jej błaganie o litość - dobrze, że nie powiedziała "przepraszam") Lecz mimo to gra zapowiada się ciekawie - na pewno zagości u mnie na półce ( i wybiorę najwyższy dostępny poziom trudności od razu :) ) - przeszedłem całe demo już kilka razy i wypróbowałem wszystkie umiejętności na jakie demo pozwalało. Ogólnie gra zrobiła pozytywne wrażenie.

Edytowane przez wojciecham
Odnośnik do komentarza

Też pochwale się że zagrałem w demo osobiście nie przepadam za takimi tytułami więc szczerze to był pierwszy tytuł z tego gatunku i stwierdzam że jest za łatwa grałem na poziomie tym drugim który jest najwyższy dostępny w demie i bez zgonu przeszedłem demo. Ale fabuła jest obłędna nie wiem czy to jest jakieś odkrycie w tego typu gier ale dla samej fabuły bym kupił tą grę... no oczywiście nie od razu po premierze

Odnośnik do komentarza

Dopiero zagrałem w demo i muszę powiedzieć, że jest całkiem pozytywnie... Większe wrażenie zrobiło na mnie wprawdzie demko GoW III, ale też po Dante's Inferno nie robiłem sobie wielkich oczekiwań. Co się najbardziej rzuca w oczy to oczywiście fakt, ze gra czerpie garściami z konkurencyjnej produkcji z Kratosem w roli głównej, ale czy to naprawdę aż tak źle? Myślę, że wyjdzie to w praniu dopiero podczas ogrywania pełnej wersji, póki co mi to nie przeszkadzało - w końcu jak kopiować to od najlepszych :P ! Gameplay całkiem przyjemny, choć jeszcze nie pokazano w tym demku wszystkiego - masa umiejętności i combosów jest jeszcze poblokowanych. Trochę szkoda, twórcy mogli zaprezentować też jakiś fragment z dopakowaną postacią - wiedzielibyśmy wtedy czego się spodziewać w dalszej części gry, a ten początek może trochę rozczarowywać.

 

Pomysł na historię może być, sama realizacja jednak jest zbyt banalna - przypadkowy koleś zachodzący Dantego od tytu i wbijający mu sztylet w plecy, a zaraz potem główny bohater rozprawia się bez problemu z Panem Śmiercią, który najpierw udaje groźnego madafakę, a potem błaga o litość? No bez jaj :D ... Podobnie graficznie spodziewałem się więcej - pełen wypas to nie jest, ale 60 fps'ów robi swoje. Co tam jednak fabuła i grafika - jeśli klimatycznie będzie dobrze i mechanika będzie stała na wysokim poziomie, to naprawdę trzeba będzie zainteresować się tą pozycją w lutym... Demko mnie do tego przekonało, a wcześniej miałem Dante's Inferno totalnie olać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

8 krąg piekła, do którego trafiają złodzieje i oszuści. Ja już się doczekać premiery nie mogę.

Wiadomo, że raczej z God Of War 3 nie ma szans, ale będzie na pewno stanowić dobrą alternatywę.

 

http://www.youtube.com/watch?v=tK5spozefBA

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po zagraniu w demo GOW III i muszę szczerze powiedzieć że bardziej podoba mi się Dante ,

sprawiło to pewnie przedstawienie choć trochę fabuły. A GOW III przyznam że nie miałem do czynienia z dwiema poprzednimi częściami i odniosłem wrażenie że producent ten tytuł skierował właśnie do fanów poprzednich części. Bo jak ma niby zachęcić nowego odbiorcę do tej gry jak w demie nie wiadomo o co chodzi od taka siekanka (mówię to jako osoba nie mająca styczności z poprzednimi tytułami). Zgadzam się że Dante to plagiat GOW widać to nawet w porównaniu dem ale taki plagiat ja pragnę ze wspaniałą zapowiadającą się fabułą:teehee:.

Odnośnik do komentarza

Kup sobie God of War Collection na PS3 to sobie zaliczysz poprzednie czesci i fabula nie bedzie bariera? Ja tak zrobilem i sie dobrze bawie przy Gow 1 i 2.

 

A co do Dante's Inferno,nie gralem w demo i staram sie zbyt duzo o tej grze nie czytac,widzialem kilka screenow,spodobala mi sie stylistyka i klimat i zamowilem pre-order. Bedzie co ma byc.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

A ja widze ze EA stac na wspaniala kopie nudnego juz GOW'a ;p Gra przynajmniej wydaje sie ciekawsza,ale nie bede sie tu wdawal w internetowe bojki;]

 

Oj, bo sprowadzisz na siebie gniew tytanów i Kratosa :wink:

A już tak całkiem poważnie to jako wielki fan GoW z chęcią obadam produkt EA, bo zapowiada się zacny slasher :smile: I nie ma o co kruszyć kopii, bo każdy fan ego typu gier powinien obadać obie pozycje

Odnośnik do komentarza

Dokladnie,ja poprostu mam narazie dosc kratosa,wszedzie sie widzi avatary,sygnatury,niedawno skonczylem GoW collection na platyne wiec mam troche dosc tego ryja i chetnie sprobuje cos innego,nowego,a dante's inferno to bardzo ciekawy temat (tak jak darksiders ktore polecam). Wkoncu,nie ma to jak biegac z kosa po piekle prawda?

Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka.

 

Pojawił się pełnoprawny film animowany czy raczej animacja "Dante´s Inferno: An Animated Epic" tak jak swego czasu "Dead Space: Downfall".

 

http://www.cdaction.pl/news-9875/dantes-inferno-an-animated-epic---trailer-filmu-animowanego-na-podstawie-gry-wideo.html zapowiedź + zwiastun

 

Film można już kupić na blu-rayu lub dvd :).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...