Skocz do zawartości

Dante's Inferno


MrC-ek

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze 3 godz. z grą zaliczone :)

 

Demo potwierdziło moje przypuszczenia,że będzie to b.dobra gra.

Po godzinie grania,miałem wypieki na twarzy co znaczyły,że gra jest świetna :)

Początek troszeczkę się różni od tego w demówce,ale chodzi tu tylko o przeciwników.

Klimat piekła,jego design,muzyka,odgłosy,cierpienie...ahhh a Dante po środku,ze swoją kosą :)

Nie żałuję wydanych pieniędzy,ba to już jest jedną,z moich ulubionych gier.

 

pozdr. i miłego koszenia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

Ten tekst "too late",mala insynuacja co do tego ze niedlugo premiera God of War 3,ale co z tego,ja nawet nie mam zamiaru kupowac GoW 3 bo kratos mi sie przejadl,czas na odmiane i Dante's Ifnerno mi ja serwuje,ocena smiech na sali dla mnie,dobrze ze w wiekszosci przypadkow mam gdzies oceny wystawiane przez serwisy i sam testuje gry;p

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ocena to sprawa subiektywna. Dla ciebie moze byc to 9/10 dla EG bylo to 6/10. Akurat ja i EG dosc dobrze sie rozumiemy, a recenzja podobala mi sie, wiec wkleilem link do niej.

 

Sa gusta i gusciki, jak ktos woli Dante od Kratosa to jego sprawa. Tak samo jak ludzie ktorzy wola blondynki niz brunetki. Jedynie tacy co lubia rude sa w moim mniemaniu troche 'inni' ;) Bo to tak jakby ktos lubial gry z ocenami 1/10 lub podobne.. :(

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Po recenzjach takich gier jak DI widać jak na dłoni, że dziennikarze branżowi sięgnęli dna. Śmiesznie jest czytać jak wadą gry jest to, że jest podobna do serii GOW i za to dostaje niskie oceny, a jednocześnie wiadomo, że GOW3 będzie łapał same 9 i 10 mimo tych samych wad, którymi jest odtwórczość. No i bez sensu jest ocenianie gry w kontekście nadchodzącej premiery GOW3 bo jakie to ma znaczenie, wyjdzie miesiąc przed dostanie 6/10, a jakby wyszła pół roku przed to co byłoby 8/10 ? Grę się powinno oceniać w kontekście tego co ona sama osiągnęła, a tak to ma się wrażenie, że recenzują grę dla grupy nędzarzy, którzy mają 60$ na rok i mogą wybrać tylko jedną grę dlatego recenzenci pokazują, nie bierzcie DI bo kasy na GOW3 nie będziecie mieli, która pewnie jeszcze bardziej wam się spodoba.

Odnośnik do komentarza

Chyba czytalismy inna recenzje w takim razie :) Bo w tej ktora ja czytalem nie bylo powiedziane ze gra dostaje 6/10 nie dlatego ze jest kopia GoW, tylko dlatego ze srednia gra. To ze wspomnieli o oczywistym podobienstwie do GoW jest chyba logiczne, skoro gra kopiuje praktycznie kazdy element tamtej gry, nie wprowadzajac nic oryginalnego (opinia po ograniu dema). Po przeczytaniu tej gry mam wrazenie ze epickosc GoWa zostala zamieniona na tantede i odtworczosc w DI, czego dowodem jest opis 'tits' zawarty w recenzji. Czy on jest prawdziwy, tego nie wiem bo nie gralem.

 

To ze GoW moze dostac, pomimo tych samych wad, wyzsze oceny, niestety nie zmienia niczego dla DI, prawda? Mozna sie pieklic za poltora miesiaca ze GoW zgarnia mega oceny, a nie teraz ze DI dostaje slabe.

 

Poza tym, co tu duzo mowic, juz po demo widac bylo roznice klas miedzy tymi grami, wiec i ocena mnie nie dziwi.

 

Dziwi mnie to oburzenie, po 10/10 ktore dostalo Mass Effect 2 i ktore przyjete zostalo z otwartymi ramionami :o

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mi chodziło o sam sposób podchodzenia przez recenzentów do recenzowania gier i ile te recenzje są tak naprawdę warte.

 

Co do odbioru ME2 to tu jest trochę inna sytuacja, to bardzo złożona gra i jest tam tak wiele elementów które można spieprzyć, że nawet jak każdy z pojedynczych nie jest doskonały to gra jako całość może zasługiwać na perfekcyjny wynik, a czy zasługuje to już kwestia tego czego każdy od niej oczekiwał.

Odnośnik do komentarza

Pozwole sobie z toba nie zgodzic co do ME2. Zlozone sa tam tylko dialogi i obaj o tym wiemy. DI ma bardziej zlozony system rozwoju postaci niz ME2.. Ale nie o tym mowa.

 

Stwierdzam tylko ze recenzje nie maja szansy na bycie obiektywnymi, nigdy. Najwazniejsze zeby w recenzji byly podane powody dla ktorych gra dostaje tyle a nie mniej/wiecej. Mozna wtedy sie zastanowic czy te powody maja dla mnie znaczenie, czy tez nie. W zaleznosci od tego interpretujesz ocene w inny sposob. Ja akurat zgadzam sie (po demie) z tym co w owej recenzji jest zamieszczone, a nie zgadzam sie z czescia tego co jest w recenzji ME2, itd.

 

To nie oznacza ze recenzja nie jest rzetelna. Oczywiscie sa pewne granice (jak np 10/10 dla ME2) i byc moze 6/10 dla DI, czego nie wiem bo nie gralem. W kazdym razie pewne granice sa, ale wydaje mi sie ze ewidentne ich przekraczanie jest widoczne od razu i nikt nie bedzie probowal tego bronic.

 

Jezeli chodzi o DI, to z racji tego ze jestem fanem stylu rozgrywki jaka zaproponowal GoW, wobec czego kiedys jak DI stanieje pewnie sie nim pobawie.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Panowie, dyskusja o recenzjach nie ma sensu. Ja już dawno tych cyferek nie biorę sobie do serca, bo sam wiele razy się nimi rozczarowałem pozytywnie jak i negatywnie (np. oceny 7 dla Darksiders i 9 dla Bayonetty w PSX Extreme - grałem w obie gry i oceny bym zamienił). Najlepszym źródłem informacji są właśnie fora, gdzie jest najwięcej "recenzentów" danej gry i pewne rzeczy z tych wypowiedzi można wywnioskować.

 

A wracając do tematu, to DI jest na mojej liście gierek do zakupu, bo dla mnie plusem jest, że jest to kopia GoW, bo przed premierą trójki, będzie można się zaprawić w bojach ;)

A co do dyskusyjności ocen to lepiej niech się wypowiedzą Ci co grę już mają.

Odnośnik do komentarza

Panowie, dyskusja o recenzjach nie ma sensu. Ja już dawno tych cyferek nie biorę sobie do serca, bo sam wiele razy się nimi rozczarowałem pozytywnie jak i negatywnie (np. oceny 7 dla Darksiders i 9 dla Bayonetty w PSX Extreme - grałem w obie gry i oceny bym zamienił). Najlepszym źródłem informacji są właśnie fora, gdzie jest najwięcej "recenzentów" danej gry i pewne rzeczy z tych wypowiedzi można wywnioskować.

 

A wracając do tematu, to DI jest na mojej liście gierek do zakupu, bo dla mnie plusem jest, że jest to kopia GoW, bo przed premierą trójki, będzie można się zaprawić w bojach ;)

A co do dyskusyjności ocen to lepiej niech się wypowiedzą Ci co grę już mają.

 

 

z ta bayo to sie nie moge zgodzic a darksiders to jest shit;]

ale ja tu nie o tym mialem. Nie sledze zabardzo newsow o tej grze i stad moje pytania:

czy wiadomo czy dante bedzie poslugiwal sie jakas inna bronia czy tylko ta beznadziejna kosa??

ew game + jest obecny w taj grze czy nie?

a i jeszcze jedno co to sa te souls packi ktore sa dodatkowo na PSS do sciagniecia?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

a i jeszcze jedno co to sa te souls packi ktore sa dodatkowo na PSS do sciagniecia?

No duszyczki (jak Red Orbs w DMC czy GoW) :) Możesz sobie szybciej 'upgrejda' walnąć za swoją kasę :D (beka i frajerstwo - ale co kto i jak lubi xD )

 

E:

Czekam aż nastanie dzień jak do FPS'ów od EA będziemy broń kupować xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

a i jeszcze jedno co to sa te souls packi ktore sa dodatkowo na PSS do sciagniecia?

No duszyczki (jak Red Orbs w DMC czy GoW) :) Możesz sobie szybciej 'upgrejda' walnąć za swoją kasę :D (beka i frajerstwo - ale co kto i jak lubi xD )

 

E:

Czekam aż nastanie dzień jak do FPS'ów od EA będziemy broń kupować xD

 

 

 

hehe a co powiesz na temat zakupu furmanek w dajmy na to shifcie, burnoucie czy undercover? buehehe 3eba sie bedzie do tego przyzwyczaic...

Odnośnik do komentarza

Ja aktualnie jestem po 5 kręgach piekieł ( jak zapowiadałem parę stron wcześniej gram na najwyższym dostępnym poziomie trudności ) i jak na razie zabawa jest przednia (szczególnie walki z bossami ), a design leveli wymiata - każdy ma swój własny styl, a co do wspomnianych tekstur nie widzę żadnego problemu - ale zobaczymy co dalej EA wymyśliło. Jedyną wadą jest jak narazie to napis w menu głównym "Trials of Saint Lucia  [ Coming Soon ]" - co to ma być? Nowa metoda - sprzedać pół gry, a resztę sobie dokupcie? Tak samo lipne są te dusze do kupienia w PS_STORE, które już są wspomniane wyżej. Chyba niedługo płytka to będzie tylko taki starter i żeby iść dalej trza będzie dokupywać kolejne levele wychodzące co miesiąc, dodatkowo w grach będzie masa bugów - i potem takie DLC w  PS_Store:  - 15pln gra się wiesza tylko co 2h, -30pln gra się wiesza tylko co 3h, -25pln detekcja kolozji jest poprawna (w 95%).

 

 

 

EDIT>  do QTF: po pięciu kręgach, które przeszedłem dalej do dyspozycji mamy ino podstawowe bronie kosę i krzyż; raczej nie wydaje mi się by były jakieś inne; co do  game+ to niby coś jest ale pewny tego będę dopiero jak sam skończę.

Edytowane przez wojciecham
Odnośnik do komentarza

Mam wersje Death Edition z PSN pobrałem ten dodatek co mozna grac izaakiem z dead space wszystko ladnie tylko ze po odpalemniu gry gra niczym sie nie rozni od tej przed sciagnieciem dodatku nie ma w opcjach nigdzie wyboru postaci nigdzie nie widze opcji grania izaakiem z ded space na tej kartce z kodem doczytalem sie ze dopiero w 9 kregu piekla bedzie mozna nim grac czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza

Mam wersje Death Edition z PSN pobrałem ten dodatek co mozna grac izaakiem z dead space wszystko ladnie tylko ze po odpalemniu gry gra niczym sie nie rozni od tej przed sciagnieciem dodatku nie ma w opcjach nigdzie wyboru postaci nigdzie nie widze opcji grania izaakiem z ded space na tej kartce z kodem doczytalem sie ze dopiero w 9 kregu piekla bedzie mozna nim grac czy to prawda ?

No jak na kuponie z kodem jest tak napisane to po co się jeszcze pytasz? Przyjmij to jako pewniak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...