Skocz do zawartości

Dante's Inferno


MrC-ek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

Rewelacja! gier prezentuje się wybornie, dużo bardziej przemawia do mnie niż Bayonetta:)

 

Kiedy premiera? :)

 

Dobra mam 2010 :/

 

Jedyne co boli to animacja biegu głównego bohatera.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Rewelacja! gier prezentuje się wybornie, dużo bardziej przemawia do mnie niż Bayonetta:)

 

Zdecydowanie zgadzam się! Bayonetta to taka kopia DMC z infantylnym humorem i mega dziwnymi wstawkami. Dante's Inferno ma taki klimat jak lubie- jest mrocznie, tajemniczo i krwawo. Muzyka w tym trailerze jest genialna. Moze troche zal zmarnowania potencjalu jesli chodzo o jakis wyzszy przekaz ale wydaje mi sie ze gra jako klimatyczna rzeznia zdecydowanie sie obroni. Dawac mi to ! :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Niezwykle klimatyczne to piekło, tak mrocznego slasher'a jeszcze nie było :) Jedynym elementem, który mi nie odpowiada jest beznadziejnie zaprojektowany bohater posługujący się niezgrabną, niedorzeczną bronią jaką jest kosa :down:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Klimat, srodowisko, akcje jakie hiroł wyczynia, są zdecydowanie na plus. Kosa jako broń sama w sobie nie jest zła ( przecież każdy kto ma choć trochę wyobraźni, wie jakie zabójcze akcje można nią wyczyniać - vide Zasalamel z SC), ale przez ten gruby a'la kręgosłup trzonek, wydaje się faktycznie "nieporęczna". Myślę, że jakby ją też troszkę zmniejszyli, to wcale by nie straciła "śmiercionośnego uroku". Gierka trafiła na listę "pozycji obserwowanych" ^_^ Peace

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Gra jest przekozacka i w bezpośrednim kontakcie robi wrażenie zbliżone do Kratosa.

Świetne środowiska, rozmach postaci i lokacji, ostre akcje z użyciem kosy i krzyża, widowiskowe ujęcia i praca kamery.

Wszystko jak trzeba, ładne, efektowne i podlane gęsto piekielnym sosem - jest wypasik. Dla fanów GoW must have.

PEGI 16, bo mniej "ludzkich" stworzeń, a tym samym mniej juchy i przesadnej brutalności na każdym kroku (czytaj: urywania głów i rozrywania ciał na pół).

Odnośnik do komentarza
Gra jest przekozacka i w bezpośrednim kontakcie robi wrażenie zbliżone do Kratosa.

Świetne środowiska, rozmach postaci i lokacji, ostre akcje z użyciem kosy i krzyża, widowiskowe ujęcia i praca kamery.

Wszystko jak trzeba, ładne, efektowne i podlane gęsto piekielnym sosem - jest wypasik. Dla fanów GoW must have.

PEGI 16, bo mniej "ludzkich" stworzeń, a tym samym mniej juchy i przesadnej brutalności na każdym kroku (czytaj: urywania głów i rozrywania ciał na pół).

No wiadomo, nie moglo byc inaczej, skoro gre tworza ludzie od rewelacyjnego Dead Space ;)

 

Bedzie kolejny wielki hit, jednak na mnie wieksze wrazenie i tak wciaz robi God of War 3. Walki z Chimerą i Heliosem dają rade po calosci, a to tylko przedsmak tego, co pojawi sie w pelnej wersji gry!

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

na ep6 Butcher zachwalał tą grę jako GoW w klimatach szatańskich które woli od greckiej mitologi... ale ja sądzę że będzie średniak, jakoś nie widziałem żadnego urozmaicenia w postaci lotu na pegazie lub walki podczas wspinaczki, graficznie słabo, zielona krew... gra nie ma tej 16 od braku ludzkich istot (w GoW tylko chwilami zabijaliśmy ludzi) tylko właśnie od cenzury w postaci zielonej krwi i mniej brutalnych wykończeń (z zabijania demonów krzyżem EA się wykpi na procesach a z urywania łbów nie koniecznie) jak dla mnie to EA chce tą grę sprzedać w większej ilości i nakazało ją ugrzecznić

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś przelicza atrakcyjność gry na wiadra krwi oraz ilość urwanych głów, to... współczuję, bo faktycznie Dante będzie dla niego średniakiem :P Chociaż obcinanie głów kosą czy wyrywanie oczu demonom jakoś nie pasuje mi do ugrzeczniania o którym piszesz - grałem, widziałem i sam to robiłem. Nie wspominając o tym, że gra o marszu przez 9 kręgów piekieł, z krucyfiksem w łapie i zostawianiu za sobą stosów zwłok nie pasuje mi w jednym zdaniu ze słowem "grzeczna"... :)

Ale co ja tam wiem...

Odnośnik do komentarza

No właśnie... Tylko że od bycia Kratosem mamy... Kratosa. A to jest inna gra i inną grą powinna pozostać. Nawet pasek energii jest prawie identyczny co jest już przegięciem. Obawiam się że w tym całym udawaniu GoW zaginie gdzieś fabuła i sens gry...

A dla mnie ten beznadziejnie-zaprojektowany-bohater-dzierżący-beznadziejnie-zaprojektowaną-broń nie umywa się do wkur*ionego na max'a Kratosa. Pierwsze skrzypce gra kapitalne, klimatycznie ukazane piekło, które oddziela grubą kreską obydwa wyżej wymienione tytuły.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak - duży punkt za właściwe myślenie.

Na pierwszy rzut oka to kopia GoW - poza środowiskiem gry, przerywnikami w innym klimacie, demonami, bossami, itp.

To tak jakby powiedzieć, że Modern Warfare jest zżynką z Resistance lub na odwrót...

Krótko mówiąc: każdy wielbiciel chodzonych rzezi będzie klepał w Dantego z bananem na twarzy, i tyle.

A najśmiejszniejsze, że Dante pojawi się co najmniej miesiąc przed Kratosem...

Odnośnik do komentarza

To nie do konca to samo. Problem (czy tez wlasciwie roznica) polega na tym, ze gdybys zmienic character model na Kratosa, to mozna by to z powodzeniem nazwac GoW : Alternative Story.

 

Nie mowie ze to zle, co wiecej jestem bardzo nakrecony na ten tytul, niemniej jednak trzeba to wyraznie powiedziec ze ten tytul czerpie garsciami ze schematow pokazanych w GoW. Ale to dobrze, jak juz brac przyklad to z najlepszych. ^_^b

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

A dla mnie ten beznadziejnie-zaprojektowany-bohater-dzierżący-beznadziejnie-zaprojektowaną-broń nie umywa się do wkur*ionego na max'a Kratosa

Glupoty wypisujesz. Bohater Dante's Inferno (nie wiem jak sie nazywa, nie sledzilem zadnych zapowiedzi gry) jest zaprojektowany 100 razy lepiej niz Kratos. W ogole caly design tej gierki zjada GoWa na sniadanie. Choc i tak kupie kolejna przygode Kratosa.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.