Skocz do zawartości

Dante's Inferno


MrC-ek

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym nie wiedział gameplay jakiej gry oglądam, to bym powiedział God of War.

Ale czy to źle? Dla mnie nie, ponieważ GoW jest jedną z moich ulubionych serii i z radością powitam klon na odpowiednim poziomie.

Gra ma na pewno potencjał, mechanikę zabawy już mają zerżniętą z GoW, teraz tylko pytanie czy poradzą sobie z klimatem.

Jeśli tak, to będzie może nie mega hit ale na pewno porządna, rzemieślnicza robota.

Odnośnik do komentarza

Gdybym nie wiedział gameplay jakiej gry oglądam, to bym powiedział God of War.

Ale czy to źle? Dla mnie nie, ponieważ GoW jest jedną z moich ulubionych serii i z radością powitam klon na odpowiednim poziomie.

Gra ma na pewno potencjał, mechanikę zabawy już mają zerżniętą z GoW, teraz tylko pytanie czy poradzą sobie z klimatem.

Jeśli tak, to będzie może nie mega hit ale na pewno porządna, rzemieślnicza robota.

 

O klimat bym się nie martwił - sprawdź następujące trailer'y:

 

 

 

Polecam obejrzeć na konsoli (można ściągnąć z PSS, jest tam chyba jeszcze Greed).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

A dla mnie ten beznadziejnie-zaprojektowany-bohater-dzierżący-beznadziejnie-zaprojektowaną-broń nie umywa się do wkur*ionego na max'a Kratosa

Glupoty wypisujesz. Bohater Dante's Inferno (nie wiem jak sie nazywa, nie sledzilem zadnych zapowiedzi gry) jest zaprojektowany 100 razy lepiej niz Kratos. W ogole caly design tej gierki zjada GoWa na sniadanie. Choc i tak kupie kolejna przygode Kratosa.

Ja się z Tobą absolutnie nie zgodzę. Jak dla mnie design Kratosa jako bezwzględnego kozaka co jak widzi ogromnego potwora nawet nie mrugnie okiem jest lepszy od rycerzyka w zbroi, ale o gustach się nie dyskutuje pozdro ;)

Odnośnik do komentarza

Kurcze mam tylko nadzieję, że najwyższy poziom trudności nie będzie "średni". Chcę kląć i złorzeczyć, wściekać się i zionąć chęcią mordu i zniszczenia. Dawno już nie miałem okazji się powściekać przy slasherach. Ostatnio przy PotMN w NG 2, ale w tym przypadku to była frustracja nad Projectile Gaiden II.

Odnośnik do komentarza

Proponuje grac jedna reka... gwarantuje ze bedziesz sie wsciekal ;]

Ahahaahaahaaaaaa, śmieszne jak nic :down: (bitch).

 

Naprawdę pokładam wielkie nadzieje w tym tytule (i w jego wysokim poziomie, nie tylko trudności). Otoczenie i środowisko piekielne powinno dostarczyć wylew adrenaliny.

Filmik o Anger dodatkowo podbudowuje moją opinię.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To jest po czesci jedno i drugie. Przede wszystkim jest to wziety z Lust, wiec brak tego rodzaju motywow bylby bardzo widoczny i psulby klimat. Z drugiej strony tego rodzaju sceny, dosc intrygujace (khem khem) na pewno beda sie niosly. Ja widze tam jednak bardzo fajnei zrealizowanego bossa, nawet z tym motywem o ktorym piszesz ;p

 

Jak jzu wspominalem, Lust do czegos zobowiazuje :] A tak poza tym to nie ma zadnej nagosci bo to jest ewidentnie demon, pomimo ludzkich ksztaltow :P

Odnośnik do komentarza
Jak jzu wspominalem, Lust do czegos zobowiazuje :]A tak poza tym to nie ma zadnej nagosci bo to jest ewidentnie demon, pomimo ludzkich ksztaltow :P

Nagość mnie nie razi, pamiętajmy, że gra jest dla dorosłego odbiorcy, jednakże jak na ironię TEGO typu sceny mnie (jako dorosłego) nie jarają, podobnie jak skrajna, bezsensowna aż w końcu po prostu nudna brutalność w Fallout3. Odnoszę wrażenie, że jest to raczej wabik na szczurostwo (analogicznie jak w przypadku wspomnienaego już F3) bo akurat zmutowane niemowlaki wyłażące z brodawki jakoś niespecjalnie wpisują się w moje wyobrażenie pożądania/pragnienia/żądzy (niepotrzebne skreślić). Mam nadzieje, że tego typu akcje nie będą głównym elementem świadczącym o dorosłości tego tytułu, bo oglądając poprzednie filmiki niektóre mocne (bynajmniej nie mam tu na myśli dosłowności) motywy niezwykle mnie zaintrygowały. Już nie mogę się tej gry doczekać (z GoW tak nie mam).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Nie sadze zeby gra byla tym przepelniona, bo jak wspominalem to tylko jeden z rozdzialow :P

 

Mi akurat ten motyw sie 'spodobal' o tyl ze nie widzialem czegos takiego do tej pory (a troche widzialem). Bylo juz spawnowanie stworow z narzadow rozrodczych pokazywane w lepszy lub gorszy sposob, ale czegos takiego nie widzialem ;p

 

Reszta filmikow pokazuje 'przemyslana' brutalnosc, o ile moza to tak nazwac. Podobnie jak i GoW wlasnie. Dla mnie numero uno jest wkrecanie jezyka w kola zebate :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...