Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mam beke jak czytam porównania zakupu repliki zegarka do auta albo człowieka haha, jak kogoś marzeniem jest mieć submarinera ale nie stac go na 20.000 zł wydatku kupuje sobie replikę za 300zł i jest happy mając PODOBNIE wyglądający zegarek. A wiecie że omega zrobiła replikę submarinera ? nazywa się omega seamaster i co ?  podobnie wyglądający zegarek to już cebula ? no ale OMEGA  , może sam  rolex jest tutaj złym przykładem bo prawie każdemu obiła się o uszy ta marka ;], ale taki Panerai można  dorwać dobrą replikę 200zł  a nie 10000zł i jako tako to wygląda.

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ale mam beke jak czytam porównania zakupu repliki zegarka do auta albo człowieka haha, jak kogoś marzeniem jest mieć submarinera ale nie stac go na 20.000 zł wydatku kupuje sobie replikę za 300zł i jest happy mając PODOBNIE wyglądający zegarek. A wiecie że omega zrobiła replikę submarinera ? nazywa się omega seamaster i co ?  podobnie wyglądający zegarek to już cebula ? no ale OMEGA  , może sam  rolex jest tutaj złym przykładem bo prawie każdemu obiła się o uszy ta marka ;], ale taki Panerai można  dorwać dobrą replikę 200zł  a nie 10000zł i jako tako to wygląda.

 

jak ktos do czegos dąży np zegarek za 20k zl to będzie dazyl by go kupic. A nie bedzie bawil sie w zamiennik za 200zl. Zresztą co ja bede dyskutować eot z mojej strony

Odnośnik do komentarza

 

 

Swiss Army robi jeszcze pdobne. Jak chcesz to pogrzebie w magazynach w pracy i katalogach z Baselworld.

chetnie, ten pasek mi sie szczegolnie podoba

 

 

Mam podobny pasek w Timex T49823

 

T49823_8m.jpg

 

 

 

Co prawda nie ta półka ale możesz zobaczyć jeszcze na zegarki z serii Expedition Classic Analog albo Millitary Style z Timex'a. Mają kilka fajnych modeli.

Odnośnik do komentarza

To tez nie jest tak że zegarek trzeba kupić za cene producenta z tym jest jak z samochodem traci na wartości I to dosc szybko. Piaget Dancer którego kupiłem kosztował mnie z cłem 2200 funtów a sprzedałem go za 3500. Teraz poluje właśnie na Carrere bo nie chce już złotego zegarka I myślę że kupie ja za max 1600 obserwując aukcje I ceny. Z wszystkim tak jest więc już nie dramatyzujmy. Jerome weź się uspokoj bo ci chyba sperma do mózgu bije

Odnośnik do komentarza

http://www.psxextreme.info/topic/99541-ropr-hq-code-red/?p=2867278

 

+

 

eCBvyMP.png

 

=

 

W sumie macie racje z ta replika zegarkow. Mazzeo odwalil cebule. Pytanie tylko kto pozna, ze ta Carrera kosztujaca krocie jest podróbą? I padla ladna odpowiedz - ''pozna po tym jak Mazzeo wyjdzie ze swojego brudnego Golfa II''. To podchodzi tez pod polactwo.

 

zacna zemsta milordzie, kolejny słabeusz z neogo.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Nie. Osiagnalem co chcialem i wiedzialem, ze to wkleisz. Dlatego, ze wiem, zes cebulak i lizo..p 

A teraz pokazales to innym.

 

czort moze konkrety? nie mam racji? 

 

Doprawdy nie wiem jak to forum moze trzymac takich debili jak wiekszosc tutaj sie wypowiadajacych. Zero konkretow tylko niedorobione teksciki typu wypier.dalaj, glupi, lamus. Na nikim to wrazenia nie robi, a wasz poziom siega dna. Nie macie pojecia co napisac

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Nie droga pani. To sa buty firmy Nike, oryginalne - tyle, ze bez numerka limitowanej edycji. Malo wazne i to nikogo, zeby dokladac do ceny jeszcze jedno 0. No chyba, ze bylbym wielkim bogaczem

117176263_29f76480fd_b.jpg

To są buty firmy Puma, ale się pomylili z literkami.

 

Jesteś typie maks żałosny, naprawdę. Skończ postować.

Odnośnik do komentarza

Kompromitacja kobieto. Zero wiedzy. Myslisz (lol), ze zamowilem np Nice Yeezy 2? Sa buty sygnowane numerem - limitowana edycja - ktorych na swiecie bylo chyba 1000 sztuk (mowa o Yeezy 2), podkreslam chyba, bo nie pamietam dokladnej liczby, ale Nike wypuszcza dalej te modele, po nizszych cenach. Podkreslam Nike, a nie turcy z bazaru ze swoimi Nice czy tym podobna nazwa.

 

Myslisz, ze ktos by sprzedawal buty za czterocyfrowa sume w plnach z takim czyms co dalas na zdjeciu? Jesli tak to poczytaj zalosna kobieto. Do tego ty nawet roznicy bys nie znalazla gdybys zobaczyla w nich kogos na miescie. 

 

EDIT: Z mojej strony EOT. Temat o zegarkach..

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...