Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam koszulek firmy girl skateboard,najlepiej prostej...biala plus logo 2752Girl%20og%20logo.jpg..jesli ktos gdzies widzial niech da znac..zawsze mozna zrobic swoja wrzucajac logo na normalna koszulke ale to bedzie ostatecznosc ;)

Mhm. Czyli generalnie zależy Ci na lansowaniu się logiem? Robienie koszulki z logo Girl to moim zdaniem już żenada. A koszulek szukaj na eBay'u bo w Polsce bieda.

Odnośnik do komentarza

Fail.Nie chodzi tu o lans logiem..bo 3/4 ludzi i tak za chu.ja nie skojarzy ocb.Orginalny produkt - lepsza jakos,dluzsza zywotnosc.Zrobienie tego samemu(czy to przez oddanie do firmy ktora sie tym zajmuje czy walniecie takiego loga samemu) gorsza jakosc,krotsza zywotnosc,wiem bo robilem juz sobie koszulki wieloma sposobami i czasem przestrzegajac zasad prania itp wzor ci sie rozsypie po 2 praniu.

Odnośnik do komentarza
Fail.Nie chodzi tu o lans logiem..bo 3/4 ludzi i tak za chu.ja nie skojarzy ocb.Orginalny produkt - lepsza jakos,dluzsza zywotnosc.Zrobienie tego samemu(czy to przez oddanie do firmy ktora sie tym zajmuje czy walniecie takiego loga samemu) gorsza jakosc,krotsza zywotnosc,wiem bo robilem juz sobie koszulki wieloma sposobami i czasem przestrzegajac zasad prania itp wzor ci sie rozsypie po 2 praniu.

 

No jak sie robi zwykla prasowanke, to tak bywa ;]

Odnośnik do komentarza

Okej, dziewczyny. Ten temat był juz pewno w grupowcu z tysiącpińcet razy poruszany, ale ja go poruszę po raz tysiącpińcetpierwszy, bo nie chce mi się szukać. Otóż poszukuję jakiegoś przybytku robiącego koszulki według projektu klienta. Oczywiście gówniane naprasowywanki złażące po pierwszym praniu z pro punktów w polskich marketach odpadają.

 

Generalnie szukam tiszerta z motywem z Wile E. Coyote. Z gotowych projektów najbliższe tego czego szukam jest to : genius-coyote-mens-tee-500.jpg i daddy-coyote-mens-tee-500.jpg

Ale raz, że koloroystycznie tak nie koniecznie, to koszulki w tym momencie nie do dostania.

 

Z customów to znalazłem takie cuś, z całkiem fajnymi motywami

http://www.zazzle.com/collections/browse.a...791154525386368

Wszystko fajnie, tylko czemu nie ma czarnych koszulek ? o_O

I skoro to jest custom, to czemu nie mozna walnąć swojego napisu ? Tzn. można dać napis, ale tylko jeden z dwóch przygotowanych wariantów. Suchych. Poza tym obawiam się o jakośc materiału takiej koszulki : /

 

No dobra, żeby dalej nie rozmywać. Macie adresy jakichś sprawdzonych sklepów z customami ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...