Skocz do zawartości

Popiełuszko


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość lukasz
Lepsze niż oryginał.

 

brokeback.jpg

 

 

heheh no troche beki jest.

 

Oto co w NIE napisali : "Wprawdzie film o księdziu wchodzi do kin dopiero 27 stycznia, ale dystrybutor już ujawnił koncepcję promocyjną. Banalny tytuł "Popiełuszko" zmieniono na ekscytujący i poetycki "Popiełuszko. Wolność jest w nas", a plakat toczka w toczkę taki sam, jak do Jamesa Bonda, z tym że zamiast astona martina jest syrenka a zamiast rozebranej Evy Green- ubrane ZOMO. Ale sam bohater z nonszalancko zwisającym szalikiem jest taki spoko gość, że Daniel Craig wysiada razem ze swoją muszką. Wprost nie możemy się doczekać, jak będzie wyglądał w sequelu."

Odnośnik do komentarza

Będzie ok. Wycieczki szkolne dadzą te kilka milionów złotych przychodu. A jak nie to zrobimy film o jakimś innym Polskim księdzu, kto chce zgadywać jaki teraz ?

 

15787359nw8.jpg

 

Czemu większość Polskiej (nowej) kinematografii to albo kretyńskie komedie albo filmy dla wycieczek szkolnych ?

 

@gekon

 

xD

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza

widzac szturmowca w gornym prawym rogu plakatu cos mi przyszlo do glowy. zeby zainteresowac mlode pokolenie trzeba troche zmodyfikowac fabule i wprowadzic maly crossover

 

[miejsce: zatłoczony bar mleczny]

 

w kantynie w ścisku próbują spożywać marne jedzenie smutni patroni. nagle wchodzi nowy przybysz i siada przy jednym ze stolików

 

popieluszkopw3.jpg Slyszalem ze mozna u was zalatwic sobie transport... potrzebuje przemycic bliblie.

 

karolvm7.jpg Dobrze slyszales. Mam najszybsza syrenke w tej czesci galaktyki. Trase do Legionowa robi w 12 persekow.

 

 

walesasu8.jpg Raaaaarrr!

 

karolvm7.jpg Cicho Czułi!

 

nagle do baru wpada zomo

 

popieluszkopw3.jpg To nie jest opozycjonista ktorego szukacie.

 

 

szturmowiecym8.jpg To nie jest opozycjonista ktorego szukamy....

 

karolvm7.jpg Niezla sztuczka, ale to nie pomoze kiedy bedziemy musieli przeslizgnac sie obok Palacu Kultury Smierci!

 

popieluszkohw2.jpgZnam kung-fu.

 

walesasu8.jpg Raaaaarrr!

 

jaruzello0.jpg Hurrrrr hurrrrr. Jestes moim synem. Dolacz do mnie i razem rzadzmy galaktyka!

 

popieluszkopw3.jpg NIGDYYYYY !

 

 

... na szczescie Palac Kultury Smierci ( z laserowym zegarem) zostaje ostatecznie zniszczony w desperackim ataku Solidarnosci ,kiedy mlody pilot Han Papiez wjezdza w swoim traktorze do szybu wentylacyjnego , taranuje rdzen i w ostatniej chwili przed zawaleniem wyjezdza na wolnosc. Ihaaa.!

Odnośnik do komentarza

Han ? Szykuje się jakiś azjatycki wątek ?

 

Pytanie do forumowiczów : Czy wersja Mq jest już oficjalnie zatwierdzona i zobaczę właśnie taką idąc do kina z wycieczką tudzież dziewczyna ? Nie chciałbym znowu w(pipi)ać się na bubla w stylu "historia o księdzu co kochał, ale od tyłu i miał syrenkę" ? Bardzo podoba mi się to, nowe, świeże, i młodzieżowe podejście do trudnego kina awangardowego, taki film z przyjemnością zobaczę. Szykuje się jakieś połączenie Mission Imposible z Normanem Davisem posypane szczyptą Georga Lucasa. TAK TRZYMAĆ POLSKA KINEMATOGRAFIO !

 

 

Odnośnik do komentarza
Przeczytałem tekst Mq kilkukrotnie o różnych porach dnia, niestety, nadal nie dostrzegam w tym niczego super śmiesznego. Ok, lekko można się uśmiechnąć, ale codziennie na wykopie/ innych tematach na tym forum są teksty śmieszniejsze. Poważnie się pytam, co wy w tym widzicie takiego super?

 

nic.

Odnośnik do komentarza

Szum w mediach jest, że to największa produkcja polska 2008, a nawet i 2009. Najgorsze jest to, ze to jest prawda;/

 

A ja właśnie dowiedziałem się o kawałku promującym film. Troche po czasie, ale i tak lol.

 

 

Aha, bo dzisiaj był pokaz przedpremierowy. Opinia o filmie Prezydenta Kaczyńskiego niszczy. Najbardziej denerwuje fakt, że ludzie gadają o ks.Popieuszce, nie o filmie, że niby należy się szacunek, bo to film o kolejnym księdzu.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...