Skocz do zawartości

Popiełuszko


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę żal, bo gdyby film nie był nastawiony tylko i wyłącznie na zysk oraz pominąć całe to bicie piany w okół politycznej otoczki mogłoby to być coś niezłego. Co z tego, że kolejny film o katolickim księdzu ? No ja pier.dole, tak jakby filmów o amerykańskich żołnierzach było mało.

 

Dużo osób też pewnie skreśla cały ten obraz z powodu na jego treść. Szczególnie ta młodzieży do której tak bardzo chcą trafić hip hopami i innym gównem. Bo z tego co się orientuje to bycie ateistą i walenie kościoła jest bardziej cool i glamour. Gdyby starali się zrobić dobre filmidło, które nie ma na siłę uszczęśliwiać niektórych grup społecznych to może bym się przemógł i obejrzał, ale już po trailerze i tym co się czyta widać jak to ma wyglądać - w takim wypadku - podziękuje.

 

Więc tak. Polsce gratulujemy producentów filmowych.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Ostatnio przeglądałem słowo czarne na niedzielę w NIE i był tam przedruk z Naszego Dziennika gdzie albo Rydzyk albo jakiś redaktor stwierdził, że ksiądz Jerzy żyjąc dzisiaj również byłby mordowany, ale przez media tak jak to sie dzieje z innymi duszpasterzami :(

Odnośnik do komentarza
Widzieliście tą reklamę filmu, w której podstawieni małolaci podjarani pier/dolą farmazony w stylu "super film akcji, lepszy niż James Bond" ?

 

Ja je/be, szkoda że nie lepsze niż 2girls1cup, to by dopiero była rekomendacja dla młodzieży.

 

widzialem, na poczatku myslalem, ze to jakas netowa parodia z tekstami pelnymi ironii wyjetymi na przyklad z tego forum, a potem sie zreflektowalem "ej ku rwa przeciez ja ogladam tvp2, to leci w telewizji i jest na powaznie" xDD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...