Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

oceny, ocenami ale żeby nie było tak jak z GTA4 który zebrał kosmiczne oceny a później rozczarowania graczy na forach.

No widzisz a ja znam mnóstwo graczy, for gdzie gracze są zachwyceni do dzisiaj GTAIV. Uważając "czwórkę" za najlepszą część.

 

Mnie GTA IV nie nudzilo, kwestia gustu i oczekiwan.

Tak jest.

Tylko ja bym powiedział kwestia dobrego gustu ;]

 

Bo Red Dead to nie jest sequel, lol.

Red Dead Redemption nie jest sequelem Red Dead Revolver, lol. Mu nawet daleko do "duchowego następcy".

 

Wstrzymaj konie kowboju przynajmniej do premiery i czasu aż zagrasz sam :)

Wróg z Twoje postu wylewa się hasło "już gram" hehe. Powiedz ogrywasz już RDR?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Swietnie wyglada, jak zawsze. Ogrom terenu dziala na wyobraznie, na premiere nie wezme bo jeszcze Darksiders i ME2 nie skonczylem + nie mam kasy, ale to moj priorytet jezeli chodzi o jakiekolwiek zakupy w najblizszym czasie.

Odnośnik do komentarza

Trailer już jest - http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/

 

Ciekawa sprawa na Ultimie. Ostatnio prawie każda multiplatforma sprzedaje się tam lepiej na PS3, podczas gdy w Top10 jest RDR w wersji na X360 i to dość wysoko (5 miejsce), a wersja na PS3 nawet się nie łapie.

Odnośnik do komentarza

Trailer już jest - http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/

 

Ciekawa sprawa na Ultimie. Ostatnio prawie każda multiplatforma sprzedaje się tam lepiej na PS3, podczas gdy w Top10 jest RDR w wersji na X360 i to dość wysoko (5 miejsce), a wersja na PS3 nawet się nie łapie.

Nie dam sobie ręki uciąć. Ale raczej tak, jeszcze dzisiaj rano jak zaglądałem na Ultimę to na drugim albo trzecim miejscu był RDR na Ps3 za Alanem. Jeszcze sam do siebie mówię o więcej "na trójkę" schodzi RdR-ów.

 

Może to było przed aktualizacją, nie wiem, nie ważne.

 

A tak żartobliwie mówiąc. Dziwisz się, jak wersja na Ps3 praktycznie nie istnieje. Żadnego gameplayu z Ps3, każdy previev - review dotyczył XO itd.

Jeszcze ta fotka co dzisiaj dawałem, same kopie na Xbox-a.

 

Czasami mam wrażenie, że to ex MS heh.

Odnośnik do komentarza

W takich sytuacjach mam wrażenie, że wersja z materiałów jest ładniejsza/lepsza albo ktoś posmarował. Była nawet kiedyś plotka, że można sobie zapłacić za kolejność pudełek na plakatach itp. W dzisiejszych czas już nic mnie nie dziwi.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Panowie, co do Ultimy to jest iście zaskakująca sprawa. Dziś rano sprawdzałem Top 10 w sklepie i mógłbym przysiąść, że widziałem RDR na PS3 na trzecim miejscu, na X360 na piątym. Dla potwierdzenia tego stwierdzenia przedstawię fakt, że na stronie odnoszącej się do PS3, RDR jest wyżej niż Demons Souls, więc logicznie rozumując na stronie Top 10 powinien się znaleźć w przedziale 1-5.

Wg. mnie mają błąd w bazie danych.

Odnośnik do komentarza

ciekawe co oznaczają te konie na mapie, dzikie stada czy westernowy odpowiednik Pay'n'Spray? :D niezła połać ziemi będzie do eksploracji. jeszcze tydzień +- dzień.

 

Zapewne stadniny. Po pierwsze są misje ochrony takowych, no i nie ma tu samochodów, więc na czymś trzeba jeździć.

 

UK OPSM dał 10/10, więc jeśli R* nie smarował wersja na PS3 nie kuleje.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...