Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

a jak ktoś zrobi wyścigi dyliżansów to też będzie porównywany do RDR ? ; ]

podobnie jak Techland z kolejnymi COJ nie powinien być nigdy porównywany do RDR... dopóki gra nie przeobrazi się w sandboxa.

 

a co do samej gry, to jak nie jestem fanem sandboxów od R*, to uległem chyba trochę hajpowi RDR. poza tym filmiki prezentują się ciekawie. no i to pewnie będzie jednak inna gra niż seria GTA, na co akurat bardzo liczę. bo seria GTA nudzi mnie niemiłosiernie odtwórczością i powtarzalnością misji.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nitrom mniemam, że wersja na X360 jak z frameratem. Są jakieś większe zadychy? I jak z rozłożeniem sterowania, na neoGAFie strasznie psioczą na wersję PS3 z tego powodu.

 

Swoją drogą R* mógłby się nauczyć, że ludzi przestały interesować cheaty. Ostatnio pojawiło się info, że na Social Club będą specjalne wyzwania, a tym samym nagrody no i okazało się, że chodzi o cheaty... Szkoda, według mnie zmarnowany potencjał.

Odnośnik do komentarza

Ale będą też inne nagrody. Ciuchy do avatarów między innymi.

Zresztą kto Ci karze korzystać z kodów. Niech będą, kody to dobra rzecz.

Nie mówię, o amunicji nieskończonej, czy regeneracji zdrowia. Ale np. bardziej "bekowe". Pijani kierowcy, agresja, 5 gwiazdek itd. Coś w tym stylu.

 

Co do sterowania. To nie chodzi do końca o to, że jest kiepsko rozstawione. Tylko, że strzelanie na PS3 jest pod R2. A "spusty" w DS3 są spier.dolone, krótko mówiąc.

No ale na Xbox-ie jest na odwrót. RT - spusty są zaje.biste więc nie ma o co się bać.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą R* mógłby się nauczyć, że ludzi przestały interesować cheaty. Ostatnio pojawiło się info, że na Social Club będą specjalne wyzwania, a tym samym nagrody no i okazało się, że chodzi o cheaty... Szkoda, według mnie zmarnowany potencjał.

Bo ja wiem, na pewno jest mnóstwo osób, które grają w GTA dla rozpier.duchy i chętnie przyjmą najlepsze bronie bez spędzania z grą 50 godzin.

Odnośnik do komentarza
wersja na X360 jak z frameratem. Są jakieś większe zadychy? I jak z rozłożeniem sterowania, na neoGAFie strasznie psioczą na wersję PS3 z tego powodu.

 

jasne ze x:) narazie nie było żadnej najmniejszej zadyszki. sterowanie takie ze po 2 godzinach czujesz się jakbys grał w to wiele dłużej, celowanie wydaje się lepsze niz w gta4, mniej tego automatyzmu. bryczka jest troche bardziej wymagająca moze ale i wg mnie wszystko świetnie rozwiązane.

 

/haha właśnie widziałem jak pies się odlewa

Odnośnik do komentarza

Co do sterowania. To nie chodzi do końca o to, że jest kiepsko rozstawione. Tylko, że strzelanie na PS3 jest pod R2. A "spusty" w DS3 są spier.dolone, krótko mówiąc.

No ale na Xbox-ie jest na odwrót. RT - spusty są zaje.biste więc nie ma o co się bać.

RDR to nie pierwsza gra od Rockstar, która korzysta z tego rozłożenia sterowania. To w takim razie jak radziłeś sobie w GTA IV i Epizodach? Przed chwilą skończyłem świetny meczyk w Multi i nie rozumiem co ludzie mają do sterowania na DS3.

Odnośnik do komentarza

Historia pokazuje, że każda część z GTA prędzej czy później ukazała się na PC. Nie wiem czy w podobny sposób można kwalifikować RDR, ale mimo iż nie zostało to zapowiedziane można na pewno założyć, że prędzej czy później RDR pojawi się na PC. Bo w sumie czemu by nie?

Odnośnik do komentarza

mysle ze na pewno bedzie na pc. ale za pare dobrych ms.

 

co do gry, niestety pierwszy Bug się mi trafił juz po 10%. polegal na tym, ze nic się nie dało zrobić, ani zasaveować, ani np zdjąć skóry z jakiegoś zwierzaka, nie wyswietlały się ikony. z poł godziny gry w plecy, poza tym jak narazie ciągle świetnie.

 

Ci co nie umieją grać w texas holden poker niech się zapoznają z podstawami- póki co się przydaje:)

Odnośnik do komentarza

Jeden koleś porównał już gry domowym sposobem. Wciskając nos w tekstury widać, że X360 jest odrobinę ostrzejszy. No i X360 ma ociupinkę lepszy frame rate w stresowych sytuacjach (choć na PS3 to nie przeszkadza). Koleś twierdzi, że patrząc normalnie, bez dokładnego sprawdzania, nie widać różnicy. Nie ma też "paskudnego" blura na PS3 jak w przypadku GTA4.

Odnośnik do komentarza

Za to na PS3 jest V-sync, na X360 nie. Właśnie zeszło embargo na recenzje, więc będzie można się przyjrzeć obu wersjom.

btw. ten blur w GTA 4 mi się podobał, zakrywał błędy engine co widać po tym co się dzieje w TBOGT.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Ostatnie zdjecie. Widac arcypaskudne ząbki na belkach z tylu. Jesli tak to w istocie ma wygladac to raczej wybiore wersje na X360...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...