Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie zdjecie. Widac arcypaskudne ząbki na belkach z tylu. Jesli tak to w istocie ma wygladac to raczej wybiore wersje na X360...

Już wczoraj chciałem wrzucić tą wypowiedź z NG: http://neogaf.net/forum/showpost.php?p=21306955&postcount=3966

To by dużo tłumaczyło, bo aż tak to nie ma prawa wyglądać. Bądźmy rozsądni. Skoro ludzie tam piszą, że różnice są, ale trzeba się przyjrzeć to niemożliwe jest, żeby wszyscy nagle dostali jaskry czy na jakieś podobne (pipi) ;)

 

@S!N: to tylko plotki, nic nie wiadomo, jeszcze nikt nie robił dokładnych analiz obu wersji; Trzeba czekać na takowe z Beyond3D albo z Lens of Truth.

Odnośnik do komentarza
Ostatnie zdjecie. Widac arcypaskudne ząbki na belkach z tylu. Jesli tak to w istocie ma wygladac to raczej wybiore wersje na X360...

Nie sugerowalbym sie tym zdjeciem. Nie od dzis wiadomo, ze aparaty w komorkach lubia tak zabkowac krawedzie biegnace po pewnym katem, nie w lini prostej.

 

Nie porownujmy grafiki na podstawie takich zdjec. Zejdzie embargo (Texz wspominal ze juz zeszlo) to wtedy, w HD bedziemy porownywac. ;)

Odnośnik do komentarza
Nie sugerowalbym sie tym zdjeciem. Nie od dzis wiadomo, ze aparaty w komorkach lubia tak zabkowac krawedzie biegnace po pewnym katem, nie w lini prostej.

 

Nie porownujmy grafiki na podstawie takich zdjec. Zejdzie embargo (Texz wspominal ze juz zeszlo) to wtedy, w HD bedziemy porownywac. ;)

Amen :yes: Nie bede ukrywal, ze skoro posiadam obie konsole to kupie wersje, ktora bedzie wygladala lepiej.Framerate tez jest bardzo wazny.Np po obczajeniu na obu konsolach demek Just Cause 2 podjalem decyzje o zakupie gry na X360, poniewaz wygladala ona na tej platformie znaczaco lepiej. W przypadku RDR demka raczej na pewno nie bedzie, wiec licze na kompetentne, a co najwazniejsze OBIEKTYWNE porownania z jakis renomowanych, a nie FANBOJSKICH stron.

Odnośnik do komentarza

Troszkę soundtracka (MEGA KLIMATYCZNY) - http://www.amazon.com/Red-Dead-Redemption-Original-Soundtrack/dp/B003LVX7JG/ref=sr_shvl_album_1?ie=UTF8&qid=1274039921&sr=301-1

 

Oceny wydane do tej pory:

 

Game Informer - 9.75/10

Games TM - 10/10

Official Playstation Magazine UK - 10/10

Official Xbox Magazine - 10/10

Spanish Playmania - 98/100

 

Dzisiaj mija embargo więc na IGN/Gametrailers itd itp powinny się pojawić wideorecenzje.

Odnośnik do komentarza

Oceny piękne. Najbardziej czekam na opinie GT, Gamespota, Ign i Eurogamera, tego ostatniego tylko z ciekawości czy będzie 7/10 bo tyle tam dostają najlepsze gry. Nie mogę się doczekać piątku, widziałem tylko jeden filmik z gry jak koleś ogląda panoramę i spada z koniem w dół i ten nudny z pozoru filmik strasznie mnie nakręcił. Przydałyby się fachowe porównania obu wersji żeby wszystko w tej kwestii było jasne.

Odnośnik do komentarza

hmm dokładnie w trakcie misji nie wiem kiedy są checkpointy i ile ich jest (myślę, że jeden), póki co zginąłem może 3 razy i były one jednak, większość misji są krótkie, dopiero po skończeniu misji robi się autosave. Te checkpointy raczej zapobiegają jeżdżenia paru km na miejsce wykonania misji, jak to było w gta. A Misje poboczne pojawiają się też niespodziewanie, galopujesz sobie z miasta do miasta a tam np facet płacze, że mu konia ukradli, ktoś Cię wyzywa na "pojedynek w polowaniu", kogoś biją i wkraczasz do akcji, itp.

także po nich chyba robi się autosave.

Jednak od razu ostrzegam przed pewną syt. mianowicie przez godzinę "się bawiłem". nazbierałem mnóstwo roślin, upolowałem troche zwierzątek, troche $ pozbierałem. Potem trafiłem na "miejscówkę" gangu - rozbawiła mnie pewna bardzo 'otyła' postać, wziąłem go na lasso. Cały gang rzucił się i zastrzelił mnie. Wszystko to co zdobyłem w ostatniej godzinie straciłem. Nie wiedziałem że tak bedzie :)

Ale jest coś takiego jak "base camp". rozpalasz ognisko (poza miastem, czy miejscówkami gangu), wtedy możesz zrobić save. nie musisz jeździć do swoich chatek/pokojów żeby zrobić save. można go zrobić zawsze, jest darmowy. (choć wg mnie powinien być płatny). płatna wersja to z pełną amunicją itp. (mozna kupic w sklepie).

 

 

ogółem w grze pomyślano o wszystkim niemalże, póki co jedynie indian nie widziałem. nawet kowal jest w mieście choć jeszcze nie wiem jak podkuć konia. nie ma niestety takich bajerów jak korzystanie z toalety, czy granie na pianinku, jakiejś super interakcji, próbowałem raz krzesło rozłupać ze strzelby i też się nie udało. ale to takie smaczki, które narazie ani troche są nie potrzebne. zwierzęta, bardzo wiele rodzaji, wszystkie bardzo dobrze wykonane, ogółem masa plusów.

Odnośnik do komentarza

Eurogamer dal 8

The result is an exceptional Rockstar game, one that successfully re-clothes the Grand Theft Auto framework in an exciting, distinct and expertly realised scenario. But just how satisfying the formula remains after the exuberant destructiveness of Red Faction: Guerrilla, or the joyful, ad-hoc player stories born in the freedom of Just Cause 2's playpen, is increasingly under scrutiny. And even within Rockstar's own canon, there is little here for that smart young journalist to inform Liberty City about that it didn't already know. A magnificent eight, then.
Odnośnik do komentarza

Kupujesz gry nie patrząc wcześniej na gameplay? To jest właśnie zaleta vid recenzji. Dostajesz gameplay i, jak w przypadku GT, konstruktywną ocenę z komentarzem. Przecież całej fabuły ci tam nikt nie zdradza, zaledwie trochę więcej niż przeczytasz np. na pudełku z grą albo w opisie na stronie sklepu.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi głównie o to, że wystawiają te swoje oceny z dokładnością do części dziesiętnych dla różnych aspektów gry, a później nagle wyskakują z jakąś z dupy oceną końcową, która nie jest ani pochodną, ani średnią arytmetyczną z pokazanych wcześniej ocen. Poza tym w osiągnięciu obiektywizmu nie pomaga im też lekka przychylność na stronę Microsoftu, chociaż to może tylko mój wymysł, jako posiadacza konsoli Sony.

Odnośnik do komentarza

Eurogamer jako jedyni wer. na PS3 jak na razie wystawili najniższa ocenę 8/10 stwierdzając jeden boski fakt jako nieliczni, który wywołał kolejny ślinotok i hype przed burzliwym gorącym dzikim weekendem :yahoo:

 

"Pomimo pokusy do zmiany rumaków (różne maści oferują inne poziomy posłuszeństwa, szybkości i wytrzymałości) są korzyści z wybrania ulubieńca. Budowana z czasem zażyłość zaowocuje bonusami do wytrzymałości, pozwalając galopować dłużej zanim zwierzę się zmęczy. Przy wspólnym przemierzaniu kolejnych mil przez wzgórza, kaniony i strumienie zacznie tworzyć się więź. Ten związek pomiędzy protagonistą, a jego środkiem transportu, który pojawia się w wielkich westernach jest niewątpliwie jednym z największych sukcesów Red Dead Redemption"...

 

Kolejny serwisant dokłada swoje dziesięć groszy tym razem Gameplanet z oceną ? ... a jakżeby inaczej ? 10/10 :)

 

RDR Gamerankings X360

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Przyznam, że nie rozumiem oglądanie recenzji. Spoilery, fajne momenty itp. To jak oglądanie trailerów w kinie.

Tu się zgodzę. Jeżeli jest się w 100% przekonanym, że grę się kupi nie ma potrzeby oglądania czegokolwiek.

Eurogamer pojechał po całości, reszta natomiast tak jak sugeruje hype. Pogram i stwierdzę kto ma rację.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jest się w 100% przekonanym, że grę się kupi nie ma potrzeby oglądania czegokolwiek.

Dokładnie. Takiego NIERa musiałem obejrzeć na videoreckach bo opinie są skrajne. A RDR to pewniak. W takiej videorecenzji pokazują zwykle dużo ciekawych momentów i traci się potem przyjemność z gry. Przy pewniakach można sobie co najwyżej obejrzeć jakiś krótki gameplay czy obrazki. Lubię sobie za to oglądać i czytać recki po zaliczeniu gry.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...