Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Wy też macie takie problemy z matchmakingiem na PS3? Grałem tydzień temu, grałem i dzisiaj - za każdym razem był problem i ani razu nie trafiłem na pełen serwer. Zazwyczaj było to 5 osób w drużynie. Nie jest to aż takie złe, bo nie ma zbędnego chaosu, spowalnia to trochę rozgrywkę czyniąc ją bardziej taktyczną, ale jednak człowiek przyzwyczajony jest do czegoś innego ;)

 

 

Nie przeszkodziło mi to jednak w uzyskaniu dość dobrego rezultatu ;)

 

442404201.jpg

 

Towarzysze z kolei chyba zbyt mocni nie byli ;)

 

442404536.jpg

Odnośnik do komentarza

Wy też macie takie problemy z matchmakingiem na PS3? Grałem tydzień temu, grałem i dzisiaj - za każdym razem był problem i ani razu nie trafiłem na pełen serwer. Zazwyczaj było to 5 osób w drużynie. Nie jest to aż takie złe, bo nie ma zbędnego chaosu, spowalnia to trochę rozgrywkę czyniąc ją bardziej taktyczną, ale jednak człowiek przyzwyczajony jest do czegoś innego ;)

 

 

Nie przeszkodziło mi to jednak w uzyskaniu dość dobrego rezultatu ;)

 

 

 

pewnie przeszli na bf3 ludzie. Moze po jakims czasie wroca

Odnośnik do komentarza

pewnie przeszli na bf3 ludzie. Moze po jakims czasie wroca

 

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle wszyscy się na niego przeskoczyli...

 

 

Gdzieś czytałem, że podobno to jest wałek DICE, specjalnie marchmaking zwalony aby było właśnie wrażenie, że nikt juz nie gra. Bo de facto rzuca do serwerów po parę osób, zamiast te parę osób rzucić na jedną mapę

 

Wietrzymy spisek, ha? ;) Byłoby to bardzo nie fair z ich strony.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj szukałem w miarę pełnej ekipy na Gorączka/Atacama i wyglądało to tak że wchodziłem na jakiś serwer i było przeważnie po 6 osób na team, rozłączałem się łączyłem ponownie (zwracając uwagę czy nie łącze się z tym samym slotem - patrząc mniej więcej po nickach) i sytuacja była prawie cały czas taka sama. Nie wiem co o tym myśleć ;>

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Czy VIP pass jest przypisany do konta? Sprzedałem Bad Company 2 w oczekiwaniu na Battlefield 3, ale trochę się zawiodłem. Czy jak kupię używkę BC2 i ponownie ściągnę z PSN VIP pass to będzie wszystko działać? Czy muszę kupić nową grę z nowym VIP passem?

ja mialem bc2 wersje z hong kongu (po angieslku) i tam użyłem vip pass, ale chcialem pograć w vietnam i potrzebowalem europejskiej wersji zeby dlc z europejskiego store dzialalo, jak pozyczylem od kumpla wersje europejską to wszystko co porpzednio odblokowalem działało, i vip pass też działał (mimo ze chyba zwykle gry z roznych regionów ze sobą nie wspolpracują na jednej kosnoli)

Odnośnik do komentarza

myślisz że bc3 będzie bardziej podobne do bc2 niż do bf3? złudzenia moim zdaniem

 

Pewnie, ze bedzie podobne do BC2. Mam nadzieje, ze za dwa 2-3 lata zobaczymy na next-gen'ach BFBC3. Licze na jeszcze lepsze ultra-ealistyczne animacje, bardziej zlozona destrukcja elementow otoczenia oraz, co najwazniejsze, bardziej arkadowe podejscie do gry. :)

 

I jeszcze jedno. Nie chce realistycznego udzwiekowienia broni. Sluchanie czegos co przypomina strzelanie z wiatrowki albo z petard jest dla mojego ucha niestrawne. Chce poczuc, ze strzelam konkretnym zelastwem (m95 z BFBc2 miod!!), anie jakas plastikowa po(pipi)ka. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja ostatnio nawet w dodatek Vietnam gralem 11vs11 na CQ.W podstawke po poludniu na CQ 12vs12 :rofl2:

Po premierze BF3 gralo malo ludzi,ale z dnia na dzien BC2 ma coraz wiecej graczy.Chociasz laczy mnie z rosjanami,amerykanami to gra sie bez lagow.

Oczywiscie voice chat dziala,gra sie przyjemnie,co chwile jakies mieso armatnie z lvl1-5 spotykam :ph34r:

Ale wymiataczy z lvl 50 nie brakuje.

Ogolnie zauwazylem,ze BF3 powoli zdycha,pamietam jak w dzien premiery mialem problemy z wbiciem na serwer,teraz masa pustych serwerow.

Wydajemi sie,ze Frosbtite 2 pokaze pazur dopiero na konsolach nowej generacjii,na dzisiejszych sprzetach ten silnik nie zachwyca i jest okrojony w ch*j

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...