Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego kodu, to ewentualnie jeżeli masz dowód zakupu wersji PL możesz napisać do EA Polska - oni podobno dają kody na dwa DLC (wspomniany quest z golemem i dodatkowa zbroja)

Nie trzeba mieć dowodu zakupu, jeśli zarejestrowałeś grę na stronie EA. Piszesz do pomocy technicznej i bez problemu otrzymujesz kod na wypasioną zbroję i DLC.

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wyjaśnić jak w to skutecznie grać? KOTORy przeszedłem jedynie z takich podobnych do tego gatunku na PC. (Wolę zdecydowanie jrpgi)

 

Wybrałem elfa-maga. Jestem w Królestwie w jakimś opuszczonym budynku i w ostatniej sali mam do pokonania bodajże 3xMag krwi+ 4łuczników+4mieczników. Moja ekipa to: ja+Sten+Alistair+Morrigan. Moje postacie mają po 7-8lvl (swoją drogę ciekawe, że awansowałem na 7lvl i nie mam możliwości wybrania 'specjalności' czy jak to tam się zwie, aby zostać magiem krwi) i nie mam najmniejszych szans, aby przejść ten pokój. (magowie szybko wycinają mi drużynę). I teraz moje pytanie. Czy po prostu mam za niski lvl i muszę udać się do innego miasta ? (jestem na początku gry praktycznie :|) Poziom trudności: ŁATWY (!) :-/

Odnośnik do komentarza

Nie obraź się, ale to chyba nie jest gra dla Ciebie, skoro na Łatwym sobie nie radzisz z nią. Nie ma tu czegoś takiego "jak skutecznie grać", ponieważ gra jest dość złożona i oferuje mnóstwo akcji taktycznych i ustawień drużyny. Według mnie do przejścia Easy wystarczy przeczytać instrukcję do gry. Naprawdę. Jak sobie nie radzisz to znaczy, że chyba nie jest to Twój ulubiony gatunek mówiąc delikatnie :whistling: A specjalność wybiera się na bodajże na 8 i 14 lvl i trzeba ją najpierw zdobyć ofcoz. Jak się mylę niech mnie ktoś poprawi :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Nie trzeba mieć dowodu zakupu, jeśli zarejestrowałeś grę na stronie EA. Piszesz do pomocy technicznej i bez problemu otrzymujesz kod na wypasioną zbroję i DLC.

W zasadzie to ani jedno ani drugie, mi przysłali kody bez żadnych dowodów - tylko zarejestrowałem się na stronie EA i napisałem do pomocy technicznej.

Odnośnik do komentarza

Nie obraź się, ale to chyba nie jest gra dla Ciebie, skoro na Łatwym sobie nie radzisz z nią. Nie ma tu czegoś takiego "jak skutecznie grać", ponieważ gra jest dość złożona i oferuje mnóstwo akcji taktycznych i ustawień drużyny. Według mnie do przejścia Easy wystarczy przeczytać instrukcję do gry. Naprawdę. Jak sobie nie radzisz to znaczy, że chyba nie jest to Twój ulubiony gatunek mówiąc delikatnie :whistling: A specjalność wybiera się na bodajże na 8 i 14 lvl i trzeba ją najpierw zdobyć ofcoz. Jak się mylę niech mnie ktoś poprawi :)

 

No to Cię zadziwię. Wystarczyło zmienić lokację i szatkuję wszystkich jak leci. ;]

Odnośnik do komentarza
No to Cię zadziwię. Wystarczyło zmienić lokację i szatkuję wszystkich jak leci. ;]

 

Na easy...

Pisałeś wcześniej, że chciałeś na specjalizację wybrać maga krwi. Możliwość zdobycia tej specjalizacji jest tylko jedna - odpowiednio pokierowana rozmowa z demonem podczas

ponownej (w Twoim przypadku) wizyty w Circle of Magi.

 

Odnośnik do komentarza

Jak ugryźć arcydemona na normalu? :mellow:

 

 

Na finałowej walce dość szybko zacinała mi się każda balista, a w walce bezposredniej nie miałem szans (Ja - mag - mityczny wojownik, Sten czempion, Alister templar czempion i pies bojowy). Czy potrzeba do tej walki łotrzyka czy coś z tych rzeczy? W zasadzie pytam tylko z ciekawości bo zmieniłem poziom na easy i poszło gładko (balisty się nie zacinały).

 

Odnośnik do komentarza

Rozwiązanie:

 

 

Step 1: Right one, right two, left three.

 

Step 2: PC steps on first section of ghost bridge.

 

Step 3: Right two, left three, left six.

 

Step 4: PC steps on second section of ghost bridge.

 

Step 5: Right two, right four, left six.

 

Step 6: Right four, left one, left six.

 

Step 7: PC steps on third section of ghost bridge.

 

Step 8: Right four, right five, left one.

 

Step 9: Right five, left one, left five.

 

Step 10: PC crosses successfully.

 

 

Edit: Jeżeli grasz na konsolach to zagadka jest dużo prostsza, bo:

 

 

On the console version of the game, as each bridge piece becomes solid, it remains solid permanently.
Odnośnik do komentarza

Jestem w wiosce redcliffe, w swiatyni mam do wyboru: pomoc wiesniakom w obronie lub zostawic ich na pastwe losu. Nie chce aby wskaznik approval spadl u Morrigan i Stena, wiec wybralem aby im nie pomagac. No i tutaj pojawia sie problem, co mam zrobic zeby dalej popchnac fabule (nie wiem co ma sie dziac dalej, ale chyba chodzi o dostanie sie do zamku?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...