Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

W te zdolności, które są dobre dla wojownika. Czyli zielarstwa i tworzenia trucizn się nie uczysz (to dla maga), mocnego ataku od tyłu tez nie (bo to dla łotrzyka). W DA można momentalnie rozpoznać które skille i atrybuty są najważniejsze dla danej klasy. W tutorialu było to całkiem dokładnie wytłumaczone. I przez użycie słowa "najważniejsze" mam na myśli te, które masz rozwijac by dobrego woja/maga/łotrzyka zrobić. Najpierw główne, a dopiero pożniej (ewentualnie) można się zastanowić nad lekkim podniesieniem pozostałych.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Czyli zielarstwa i tworzenia trucizn się nie uczysz (to dla maga), mocnego ataku od tyłu tez nie (bo to dla łotrzyka).

Tworzenia trucizn wojownikowi bym polecał (jeden punkcik), ponieważ umożliwi mu to nakładanie świństw wszelakich na broń i chyba rzucanie butelkami ;)

A tak swoją drogą - wreszcie Goral kupiłeś sobie DA.

Odnośnik do komentarza

Nie przeszkadza wam nieróny poziom głośności nagranych głosów w wersji PL? Bo mi bardzo. Jakie to nieprofesjonalne. Po Falloucie 3 którego dubbing PL był tak nagrany, że czasami musiałem dosyć mocno pogłośnić by słyszeć np. starszego Lyonsa. To samo jest z DA.

 

@Les

Strzelam, że warto krwawicę upuszczać. Po tym co zobaczyłem w originie dla Magina jestem pewny, że to potężna szkoła. Będe szukał w Fereldenie kogoś kto mnie nauczy tej szkoły magii.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Nie przeszkadza wam nieróny poziom głośności nagranych głosów w wersji PL? Bo mi bardzo. Jakie to nieprofesjonalne. Po Falloucie 3 którego dubbing PL był tak nagrany, że czasami musiałem dosyć mocno pogłośnić by słyszeć np. starszego Lyonsa. To samo jest z DA.

 

 

Chcesz porównywać PL wersję DA przygotowaną na premierę europejską w terminie, IMO dobrej jakości (ale nie idealną), z działającymi z nią DLC również z pełnym polskim dubbingiem do RPGowego crapa o nazwie F3, którego PL wersja wyszła bóg wie ile po premierze anglika i nic z nią nie działa - to było dopiero profesjonalne nie? :potter: Szkoda, że tak mało ludzi docenia to co zrobiło EA Polska na tle innych wydawców w naszym kraju. Pomijam już fakt, że obiecane kody dostałem na e-mail a nie w pudełku, jednak myślę, że może to być wina MS, który pod groźbą np. kary finansowej może kazać wyjmować te kody z wiadomego powodu, a my otrzymaliśmy je drogą "nieoficjalną" na e-mail - ale to tylko moje daleko idące spekulacje :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gram głównie ze słuchawkami i szczerze mówiąc nie zwróciłem na to uwagi , dopóki tu nie napisałeś , choć przyznam , że zdarza się to bardzo sporadycznie.

To samo u mnie, grając na słuchawkach dopiero teraz zwróciłem uwagę na tą różnorodną głośność. W szczególności w jednym filmiku mocno wyróżniał się głos Bana Teagana, który tak głośno zaczął się wyróżniać, że miałem ochotę ściszyć TV. Ogólnie jednak nie przeszkadza to zbytnio, a lokalizacja jak na nasze realia jest naprawdę świetna.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie skończyłem - ponad 79 godzin gry, gdzie zrobiłem praktycznie wszystkie zadania poboczne, 2 DLC, lizałem każdą ścianę i tak doszedłem swoim wojakiem do 23 poziomu. Dawno nie grałem w tak dobrego RPGa, który mimo wielu wad wciąga jak bagno. Chciałbym zwrócić jednak uwagę na wielki minus wersji konsolowej (chyba tylko tej wersji) - skandalicznie nieczytelny kodeks. Na początku czytałem wszystko, gdy wpisów zrobiło się sporo nie mogłem dojść do tych aktualizowanych (nadpisywanych). Wpis uaktualniony jest "podświetlony". Jednak po otwarciu rozdziału i przesuwaniu kursorem w górę lub w dół nie widzimy, które z pojawiających się na ekranie są podświetlone, bo najeżdżając na nie - przestają się świecić - kumacie o co mi chodzi, prawda?

Jestem zawiedziony, że ograniczono mi w ten sposób informacje z uniwersum ale czytanie każdego wpisu po raz n-ty z nadzieją, że coś tam nadpisano mija się z celem.

Polecam każdemu - grając na normalu udało mi się zginąć kilkukrotnie - z 7 razy podchodziłem do

Flemeth

, ze trzy razy do tego

smoka przed urną

,

arcydemon

padł za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...