Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

maraton... super sprawa, tez kiedys przebiegne to moj cichy cel :)  dobry wynik Rambo, takie tempo to ja mialem jak pobieglem na 20km, a jeszcze przez ponad drugie tyle takie tempo trzymales szacun.

 

cholera nie wiem jak moglem przegapic te zawody, na dyszke chetnie bym wystartowal 

 

 

w maju bedzie zaje.bisty bieg, meta bedzie gonic biegaczy, kogo pierwszego dogoni odpada. Szkoda, ze Poznan. Troche daleko.

Ten bieg to Wings For Life http://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/lokalizacje/fakty/pl/#mapa-145 i właśnie się na niego zapisałem :] Mój cel to spokojnie przebiec 15 km w półtorej godziny, biorę poprawkę na to, że start jest o 12:00 i może być mega upalnie. Chce zobaczyć czy odpowiada mi takie masowe bieganie.

 

Ten bieg to jakaś mega wielka impreza, jednocześnie na całym świecie startuje 35 takich biegów, jedne w dzień inne w nocy. Opłata startowa idzie na cel charytatywny: badania nad sposobami leczenia uszkodzeń rdzenia kręgowego. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zdobylem nowy level za 250km.

Nie wiem zbytnio jak sie minaturki i screeny na forum dodaje.

 

Gratulacje.

 

Obrazki wstawiasz na darmowy hosting (polecam tinypic.com), jak uploadujesz juz dostajesz strone z fotka od razu z kodem

[IMG][/IMG]
wiec wklejasz na forum i masz :)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zmienilem lidlowskie buty na asicsy, zadna wyzsza polka, klasyczne obuwie za 190zl. Zastanawialem sie tez nad reebokami z przeceny, jednak postawilem na doswiadczona marke :) Nie moge sie doczekac jutrzejszego testu, zobaczymy jak beda sie sprawowac :)

 

 

 

 

asisc gel-galaxy
a78a6c44e59b3b68med.jpg

 

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

ok, przetestowalem na dystansie 12km na twardej nawierzchni. Bieglo sie bardzo przyjemnie(oprocz lewej nogi, o tym nizej) wiadomo, ze buty same nie pobiegna. Jest bardziej miekko od poprzednich, szczegolnie na piecie, nie czuc tak bardzo nierownosci czy kamyczkow. 

 

 

niestety nabawilem sie chyba kontuzji lewego kolana ;/ nie jest to na pewno wina butow bo bolalo mnie od praktycznie samego poczatku biegu. Tydzien temu czulem taki sam bol tylko, ze po biegu, a teraz juz w trakcie. To taki bol z kluciem, momentami sie nasilal, ze az noga w kolanie sama sie zalamywala przy stawianiu jej. Nie chcialem zrezygnowac i mimo to bieglem do konca przez co bieg byl meczarnia. Po schodach wspinalem sie tylko na prawej nodze, lewej nie moglem postawic i ciagle mnie boli. 5 dni zrobilem przerwy jak czulem w kolanie bol, chyba za malo. Jakies rady?

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

ok, przetestowalem na dystansie 12km na twardej nawierzchni. Bieglo sie bardzo przyjemnie(oprocz lewej nogi, o tym nizej) wiadomo, ze buty same nie pobiegna. Jest bardziej miekko od poprzednich, szczegolnie na piecie, nie czuc tak bardzo nierownosci czy kamyczkow. 

 

 

niestety nabawilem sie chyba kontuzji lewego kolana ;/ nie jest to na pewno wina butow bo bolalo mnie od praktycznie samego poczatku biegu. Tydzien temu czulem taki sam bol tylko, ze po biegu, a teraz juz w trakcie. To taki bol z kluciem, momentami sie nasilal, ze az noga w kolanie sama sie zalamywala przy stawianiu jej. Nie chcialem zrezygnowac i mimo to bieglem do konca przez co bieg byl meczarnia. Po schodach wspinalem sie tylko na prawej nodze, lewej nie moglem postawic i ciagle mnie boli. 5 dni zrobilem przerwy jak czulem w kolanie bol, chyba za malo. Jakies rady?

 

niestety lekarz tylko Cię czeka - musi być min USG zrobione. miałem dokładnie to samo i mam chondromalację II stopnia, robiłem USG i rezonans i dwóch niezależnych ortopedów. Trzymam kciuki aby u Ciebie okazało się, że to zwykłe przeciążenie i stan zapalny (miesiąc przerwy) 

Odnośnik do komentarza

mnie juz kolano duzo mniej boli, smaruje masciami i juz chodze po schodach normalnie. Jutro juz pewnie calkiem bedzie dobrze, mam nadzieje ze nie wpadne na pomysl biegania :P nie no, na pewno nie wpadne choc bedzie kusic taka pogoda. Gruba przerwa, pozniej lekkie rozbieganie i jak pojawi sie chociaz maly bol to lekarz. 

Mam nadzieje, ze to nie to co u Waldka bo brzmi to strasznie i pewnie noge ucinaja. 

 

a takie opaski na kolana? co to jest, to cos daje?

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Osłabiasz tym staw, wszelkie opaski i usztywniacze na stawy to shit. Wyjątek to fizyczna ochrona po jakimś urazie.

 

Wasze problemy z kolanami mogą wynikać z tego, że macie słabe mięśnie nóg ponad kolanami. Kolana wtedy przyjmują większu cieżar ciała. Sam miałem kiedyś z tym problem i po wzmocnieniu nóg problem kolan zniknął, a było już naprawdę kiepsko.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...