Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

to ja tylko małe 3 grosze - wieżyczki oraz wsparcie lotnicze widać - umiem je namierzyć, umiem się nim zmierzyć i może się okazać, że to mi braknie skilla żeby przed nimi ucieć. Natomiast C4 - wpadam na niego nieświadomie, nie wiedząc że tam jest - dostaję +1 do deaths nie dlatego, że nie uciekłem, nie schowałem się czy nie umiem strzelać, tylko tak ot - bez sensu.

 

Choć wczoraj wpadliśmy z Dorianem z HELLBOYZ na jakiś tam serwer gdzie niestety były rakiety włączone i mimo potwornych lagów okazało się że do bazooki też jest potrzebne trochę pomyślunku :)

Odnośnik do komentarza

z HELLBOYZ dobrze wczoraj było - graliśmy spar na 5u mapach, z czego rozegraliśmy tylko 4 (już była prawie pierwsza w nocy a zaczęliśmy po 22). Wszystkie tryby i bronie prócz bazook i granatników. Poziom grył był very najs - kulturka choć oczywiście mięsko do HSa latało (w końcu duzi z nas chłopcy). Z tego miejsca gratsy dla Królów Popu - na Pyrrusie dostaliśmy do zera, ale już na Tharsis był remis. Grubo było.

 

By the way - WELNA - nie wywala Was z serwerów? Wczoraj podczas gry z HELL raz wywaliło mnie, raz wywaliło Pazdzia a i też ludzisków z od HELL wyrzucało. Przy wyzwaniach, gdzie jest tylko jedna mapa, takie odcięcie od sieci może być wręcz decydujące od wyniku. Z resztą irytuje mnie bardzo to, że mamy tylko jedną mapę - 3 to ideał. Dlatego jakoś bardziej leżą mi spary....

Odnośnik do komentarza
z HELLBOYZ dobrze wczoraj było - graliśmy spar na 5u mapach, z czego rozegraliśmy tylko 4 (już była prawie pierwsza w nocy a zaczęliśmy po 22). Wszystkie tryby i bronie prócz bazook i granatników. Poziom grył był very najs - kulturka choć oczywiście mięsko do HSa latało (w końcu duzi z nas chłopcy). Z tego miejsca gratsy dla Królów Popu - na Pyrrusie dostaliśmy do zera, ale już na Tharsis był remis. Grubo było.

 

Wczoraj konkretnie się grało :D sorry że nie wytrzymałem do końca ale rano do pracy :angry:

Może byśmy mogli systematycznie robić takie spary np raz w tygodniu ??

 

Szacun dla ekipy K_oP

Edytowane przez RAFF_PL
Odnośnik do komentarza
Dodam, ze te 7000 nabilem w dwa dni. :D

Ponad 5000 punktow nabilem jednego dnia, reszte nastepnego. :D

O ku.r.wa  :o Albo jesteś wynaturzonym, zgarbionym, maniakalnym typem z dodatkowymi kciukami przetrzymywanym w piwnicy gdzie wrzucili Cię tylko z ps3 i lcd... Albo masz dużego skilla i jeszcze więcej czasu hehehe ;) Szacun... Rozumiem, że pykałeś od rana do wieczora z przerwami na żarcie i kibel ? (eeee pewnie i tak jestes do kroplówki podpiety by czasu nie tracić hehehe)

 

 

Aby nie było offtopa. Nie uważacie że generała dużo za szybko mozna odblokować? Motyw z odblokowywaniem klas i umiejętnosci i czas potrzebny na ich odblokowanie jest ok ale rangi powinni wydłużyć. I to nie kosztem klas, lecz np. powinno odblokowywac się medale, odznaki, elementy ubioru (bandany, maski itp, wzorem resa1), widoczne na modelu naszego żołdaka. Nie musiałyby byc jakoś super widoczne, wystarczyłyby jakieś skromne emblematy czy np inne modele masek czy nocników na łeb. Walczenie o odznaki za miejsce w rankingu nie jest aż tak rajcujące. 

 

PS. No ale na szczęście sama grywalnosć jest na tyle duża, że jakoś to mocno nie przeszkadza. Choć pomysł na kolejne DLC jest to ciekawy.

 

 

Odnośnik do komentarza
O ku.r.wa  :o Albo jesteś wynaturzonym, zgarbionym, maniakalnym typem z dodatkowymi kciukami przetrzymywanym w piwnicy gdzie wrzucili Cię tylko z ps3 i lcd... Albo masz dużego skilla i jeszcze więcej czasu hehehe ;) Szacun... Rozumiem, że pykałeś od rana do wieczora z przerwami na żarcie i kibel ? (eeee pewnie i tak jestes do kroplówki podpiety by czasu nie tracić hehehe)

Hehe..... :D to bylo dobre. :lol:

Dodam, ze poza tym gram jeszcze na innych konsolach, ale..... ale jak nabijlem te punkty to akurat mialem na to czas i do tego fajnie sie gralo, wiec gralem i gralem. :)

Na Killzone 2 czekalem juz od dawna i gra jest po prostu swietna, warto ja przejsc w 100%, niestety Elite to przesada, ale dalem rade. :) Gears Of War 2 na Insane byl latwiejszy. :)

 

Ciekawe kiedy będą jakieś nowe mapy bo te już mi się trochę przejadły. A jak by były za free to już bajka :)

Rowniez czekam na jakies dodatki, oby dali cos za free, moze jakis nowy, fajny tryb na multi. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Ogólnie poza tą ostatnią mapki są inteligentnie zaprojektowane i do każdej należy podchodzić inaczej co wymusza rotację klasami w zależnosci od docelowego miejsca rzeźi niewiniątek.

Ciekaw jestem jakie będą dodatkowe mapy, które na 100% pojawią się jako DLC.

 

PozDro_0

 

w sobotę koło 4 rano grałem na jednym z serwerów typu: 100k 30m i koleś na Pyrrusie z bazooką miał I miejsce i ratio powyżej 3... więc czasami niestety zdarzają się wyjątki :P

Nieźle :blink: Ja jakoś nie lubię "walić" z bazooki.

Odnośnik do komentarza

kupiłem sobie w piątek killzone 2 ale nie miałem czasu grać w wekkend i dopiero dzisiaj usiadłem na poważnie, a tu du..

 

Ktoś tu mówił że usługa ps network tak samo dobra jak xbox live ? tjaa ... od 19 co jakieś 30 min próbuję połączyć się z serwerem i nic :/

 

Kij im w oko z takim multi :)

Odnośnik do komentarza

Jakby jeszcze tylko jedna osoba dawała to wsparcie, ale zawsze ze dwóch typów jeszcze oprócz Ciebie też by chciało dostać wstęgę. No a samolociki mogą być tylko dwa. Bieda.

 

 

W czwartek ma być w GTTV jakaś zapowiedź dot. Killzona 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...