Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nie wiem czy będę, a jutro o której? Bo do 20:30 jestem w robocie.

 

 

ok mecz jest 21 czyli nie dasz rady ale w nastepnym tygodniu kolejne mecze wiec czekam arkady na ciebie

Psst, nie przeszkadzam? Nie, to spoko. Na tym forum jest opcja wysyłania prywatnych wiadomości - pomaga to ominąć spam w tematach na całki inny temat.

Oke? No to Hende Ho.

SouL is Out.

Odnośnik do komentarza
Nowe mapy bardzo fajnie skonstruowane. Od strony graficznej... miazga :)

Zgadzam się w tej kwestii z przedmówcą, jednak o ile Wasteland Bullet to hardkor pełną gębą i ubaw po kłykcie o tyle Vekta Cruiser mi nie przypadł do gustu. Zbyt klaustrofobiczny jak dla mnie. Nie przepadam za całkowicie zamkniętymi terenami zmagań bo tam nieraz zgon jest dziełem przypadku: "O przechodziłeś przez te same drzwi i strzeliłeś na ślepo zabijając mnie przy okazji? - nie szkodzi ja też to domu z butami właże" :P

Nie powiem Vekta Cruiser swój urok ma, ale...

 

Odnośnik do komentarza

Tryb multi spodobał mi się bardziej od singla, ale single player też ma coś w sobie.

 

Testuje 1-szy raz multi i jest rozgrywka zamach. I na dzień dobry byłem wybrany jako cel do zlikwidowania xD Fajnie! Poza tym te bitwy i w ogóle... Multi powala :)

 

A się tak zastanawiam - czemu nie mogę uleczać innych członków frakcji? Może mam za niski ranking (jestem przed młodszym sierżantem)??

Odnośnik do komentarza

Kur...!!! <_< Dzisiaj miałem 4 freezy pod rząd kiedy próbowałem się połączyć z serwerami. Zawieszała się dokładnie w momencie synchronizacji klientów <_< Zresetowałem PS3 4x, Powiedziałem dzięki i ją wyłączyłem. Ogólnie mam małe problemy z wykrywaniem Livebox'a na Wi-Fi <_< Dobrze przynajmniej innym też tak się dzieje :P

Odnośnik do komentarza
Tyski- musisz zdobyc 3 albo 4 lvl

 

No, już teraz moge uleczać :) Zbliżam się do Porucznika. Zamierzam sobie zdobyć ten medal za uleczanie innych (jeszcze kilka wstęg) i gram normalnie, chyba, że uda mi się zdobyć jakieś kolejne specjalne umiejętności :)

Tak na dobrą sprawę, prawdziwa zabawa w multi KZ2 zaczyna się po łyknięciu wszystkich możliwych wstęg i dobiciu do generała. Wtedy dopiero zaczynasz do każdej mapy podchodzić indywidualnie i wymuszasz na sobie niejako rotację klasami i odznakami celem najlepszego wykorzystania potencjału kierowanego przez siebie żołdaka pod względem konretnej miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Witam i od razu pytam. Czy jest możliwość rozegrania dwa razy np. ofiar wojny w tym samym meczu??

Kumpel mi wmawia że kilka razy sie z tym spotkał, oczywiście mu niewierze bo on ma z 15h w online ja mam ponad 100h i jeszcze z czymś takim sie nie spotkałem chyba będę musiał go mocno zje.bać za ściemnianie. :D

 

Może mu się z 'przejmij i utrzymaj' albo z tubą pomyliło, bo możliwości takiej na pewno nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...