Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje nam się nowe dlc :D

 

http://www.ps3info.pl/story-1198-Nowe-DLC-do-Killzone-2.html

 

Bronie trochę lipne no chyba że zrobimy sobie konkurs przybijania albo spalania przeciwnika :D

nowe mapkii-fajnie ale pewnie znowu po 2tyg od ich ukazania mało kto będzie na nich grać

nowe bronie-o ile kotłownica mi zwisa bo jest bronią wolnostrzałową i bedzie trochę przypominać w zastosowaniu snajperkę to miotacz ogniu jeśli go źle zbalansują to może byc przegięcie

Odnośnik do komentarza

tyle,że miotacz ognia nie będzie z tego co widzę zabijac od razu(w końcu to logivczne) czyli kiedy będziemy się jeszcze palić można sprzątnąć przeciwnika.

 

Co mnie trochę martwi to fakt,że nowe bronie z tego co widzę będą tylko do podniesienia w specjalnym miejscu przez co będzie koło niego cały czas tłok bo każdy będzie chciał je mieć.W sumie może i dobrze-ustawimy się gdzieś z boku i będziemy mieli bajeczne miejsce do nabijania fragów :)

 

Po 4 dlc oczekuje czegoś nowego-mapek jest już wystarczająca ilość i każda fajna,niech się wysilą i dają coś innego.

Odnośnik do komentarza
Jedyna mapa w jaką bym zagrał to plaża

vectański krążownik jest mocno średni,na pociągu przeważnie wszyscy grają snajperami ale południowe wzgórza z drugiego packa są świetne-do tego zawsze mam ubaw jak wszyscy co pięć minut spieprzają przed wybuchem :P.Ogółem drugi dlc na razie rządzi, ciekawe jaki będzie trzeci.

Odnośnik do komentarza

najgorsze jest to , że te "nowe" mapy będą [a przynajmniej tak wyglądają] wyjęte na żywca z singla - coś jak krwawy kanał.

wolałbym bardziej dalsze rimejki z kz1, zwłaszcza po tym co zrobili z plażą i wzgórzem - nie pamiętam nazw ale była np dżungla, taki zimowe górki z mostem lub centrum handlowe.

Odnośnik do komentarza
KZ najpierw zaczeto od multi a pozniej zrobili singla. gdzies ogladalem filmik jak tworcy sie wypowiadali i cos dziwnie mi sie zdaje ze oni te mapy ciagle maja tylko je wypuszczaja w pakach po 2 zeby zarobic...

no kuwa tak to wygląda. nawet już widać gdzie będzie kolejna mapka [jak nawet Ficuś zauważył ;)]

 

http://ps3.ign.com/dor/objects/748475/kill...tgun_71309.html

genialne :D btw czy ja tam widzę urywki z mapki multi dziejącej się na placu w miejscu gdzie kierujemy pojazdem na końcu pierwszej misji?

ale póki składam się w 5ciu na mapki to mogą je tak wypuszczać :P [22zł za 10 map brzmi ok :)]

 

ps

Takeszi parówko co ty tu robisz...

since 2002 parówo :D

 

Odnośnik do komentarza

KijBij.jpg

 

Witam,

 

Zapraszam do członkostwa w nowopowstałym klanie KIJ BIJ!

 

Celem naszego Klanu jest podbój świata.

 

Nie wymagamy 100k kudosów i podporządkowania życia wirtualnej wojnie (ani żadnej innej wojnie).

 

Oczekujemy KZ!

K - komunikacji. Musimy dobrze dogadywać się, co do strategii, działań, planów. O mikrofonie nie będę wspominał :)

Z - zaangażowania. Jak się dogadamy to musimy wdrażać nasze ustalenia. Realizować postanowienia.

 

W zamian gwarantujemy KZ!

K - kulturę. Szacunek dla wszystkich członków. Szacunek dla czasu członków.

Z - zabawę. Bez przedniego funu nie ma funu ;)

 

Zainteresowanych proszę o kontakt.

 

PSN id:

kijos

 

Link do strony klanu:

http://killzone.com/kz/clan.psml?kz_clan_id=300192

Odnośnik do komentarza

Jedyna mapki w KZ1 godne uwagi to właśnie Beach Head i Southern Hills. Inne były ciasne [shotgun...], pare było z takimi kampami, że głowa mała, a ta dżungla przez tą mglę była niegrywalna, choć ładna. Jeszcze pamiętam zimę i tą z dwoma budynkami połączonymi dwoma mostami. Te też były fajne, ale i tak te pierwsze wymiatały.

Odnośnik do komentarza

W ten weekend mnożnik w przypadku zwycięstwa wynosi x2.5. W przypadku przegranej x1.5.

 

This weekend from Friday at 17:30 GMT till Monday morning at 09:00, any games created will give extra XP points to let you guys rank up quicker and unlock those Badges and climb up the Leaderboard.

 

That way you get more buck for your bang, more meat on your sandwich, more points for your prizes, more sauce on your fries, more... Okay, I think you get it.

 

A win will earn you a 2.5 multiplier and a loss will still grant you the normal multiplier for a Win: 1.5. This applies only to individual points (not Clan Valor) and will be available in all regions during this time.

 

http://www.killzone.com/kz/news.psml?kz_ne...xtra+XP+Weekend!

 

Odnośnik do komentarza

Od kilku dni nabawiam się nerwicy grając w multi, wszystko przez te durne boty. Nieraz wejdzie do gry kilku cieniasów i tylko co potrafią to granie inżynierami i stawianie wieżyczek. Zaraz pewnie ktoś napisze, że trzeba kombinować i wogóle. A ja powiem bullshit, wolę uczciwą gre, Ty przeciw mnie, karabin przeciw karabinowi, a nie 3 boty + latacz. Powinni tego zabronić! Tęskie za multi CoDa 4 :(

Odnośnik do komentarza

No niestety, ale nie zawsze są sposoby. Gra 4 na 4, oczywiscie w mojej drużynie gra tylko 3, bo jeden musiał zwiać. U nich jest dwóch inżynierów, którzy non stop stawiają wieżyczki, jeden taktyk z lataczami. Mówie wam, nie da rady, jeszcze jak trafią się tobie leszcze to leżysz, sam nie wygrasz czegoś takiego. Do tego wszystkiego jest to mapa z miotaczem ognia. Malutka i kompletnie nie przyjazna dla karabinu, ze wzgledu na ukształtowanie terenu, idziesz kawałek do przodu i zaraz celownik schodzi z celu. Wieżyczka czy latacz nie mają tego problemu, shotgunem też specjalnie celować nie trzeba. Na Radecu takich frajerów to niszcze bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...