Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

81f56174b86e7014med.jpg


ps3liga.pl

otwarce zapisów do rozgrywek


Już niedługo rusza pierwsza oficjalna polska liga killzone 2 . Doświadczenie w organizacji tego typu rozgrywek zdobyliśmy prowadząc trzecia już edycje ligi Cod4.
Zapraszam wszystkie klany grające w Kz2 do rejestrowania się na PS3liga.pl będziemy działać pod patronatem ESL ,aktualnie jesteśmy na etapie prac nad regulaminem. Przewidywany start rozgrywek za miesiąc. Wsparcie dla całego przedsięwzięcia obiecało też SCEP, uzależniło jednak swój support od
ilości zgłoszonych klanów. Zorganizowana forma prowadzenia ligi jest pierwszą tego typu inicjatywą w naszym kraju, dlatego zachęcam do dołożenie swojej cegiełki w rozwój egamingu w Polsce.
Wiem , że na tym forum zebrało się już kilka mocnych zespołów, zaprezentujcie się na arenie krajowej.
Dziękuję za zainteresowanie
ps3liga team
Odnośnik do komentarza

Jak wszyscy to wszyscy:

 

crown1md.gif

Od niecałego tygodnia istnieje nowy klan na polskiej scenie KZ2

Kings of Pop

Królowie Popu

 

Jest na dwóch - kozbinio i Ocelotem. Na co dzień razem pracujemy, gramy raczej rzadko (ja gram prawie codziennie, Oci raz na kilka dni). Nie gramy profesjonalnie, z reguły jak jesteśmy w środku stawki to s.r.a.m.y ze szczęścia :D

 

Jeżeli masz zły humor i chcesz komuś dokopać lub jeżeli chcesz wstąpić do klanu i mieć w d.u.p.i.e regulaminy i robić co chcesz - uderz do mnie: PSN id: kozbinio. U nas praktycznie każda osoba może czuć się jako lider klanu - zostanie oficerem i będzie mógł zapraszać nowych członków, wyzywać inne klany itp. Możemy grać mecze - ja się zawsze piszę a mój kolega Oci jak akurat będzie mieć wolne też chętnie pyknie. Bez nowych członków nasz klan nie będzie mieć szans na rozwój...

 

Obecnie indywidualnie mamy 1100 i 670 punktów więc jesteśmy daleko w tyle za liderami stawki i szczerze - mamy to gdzieś. Dobrze się bawimy, wyładowujemy tak frustracje dnia codziennego i tego samego chcemy od nowych członków - dobra zabawa i gardzenie wymogami, rekrutacjami, regulaminami, itp.

 

PS. Nawet nie mamy swojej strony www

 

Chcesz być w klanie? Chcesz grać mecze z innymi klanami ale jak przegrasz to nie chcesz być linczowany przez dwa miesiące? Wyślij mi invite na PSN

 

COME FOR FUN!

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Jak wszyscy to wszyscy:

 

crown1md.gif

Od niecałego tygodnia istnieje nowy klan na polskiej scenie KZ2

Kings of Pop

Królowie Popu

 

Jest na dwóch - kozbinio i Ocelotem. Na co dzień razem pracujemy, gramy raczej rzadko (ja gram prawie codziennie, Oci raz na kilka dni). Nie gramy profesjonalnie, z reguły jak jesteśmy w środku stawki to s.r.a.m.y ze szczęścia :D

 

Jeżeli masz zły humor i chcesz komuś dokopać lub jeżeli chcesz wstąpić do klanu i mieć w d.u.p.i.e regulaminy i robić co chcesz - uderz do mnie: PSN id: kozbinio. U nas praktycznie każda osoba może czuć się jako lider klanu - zostanie oficerem i będzie mógł zapraszać nowych członków, wyzywać inne klany itp. Możemy grać mecze - ja się zawsze piszę a mój kolega Oci jak akurat będzie mieć wolne też chętnie pyknie. Bez nowych członków nasz klan nie będzie mieć szans na rozwój...

 

Obecnie indywidualnie mamy 1100 i 670 punktów więc jesteśmy daleko w tyle za liderami stawki i szczerze - mamy to gdzieś. Dobrze się bawimy, wyładowujemy tak frustracje dnia codziennego i tego samego chcemy od nowych członków - dobra zabawa i gardzenie wymogami, rekrutacjami, regulaminami, itp.

 

PS. Nawet nie mamy swojej strony www

 

Chcesz być w klanie? Chcesz grać mecze z innymi klanami ale jak przegrasz to nie chcesz być linczowany przez dwa miesiące? Wyślij mi invite na PSN

 

COME FOR FUN!

 

Pierwszy raz od dawna mnie coś tak zaintrygowało na tym forum :P . W końcu jakiś opozycjonista w morzu hurrapatriotycznych bzdetów i hardkorowych przesłanek. W to mi graj. Gdyby nie fakt, że jestem w klanie Z3RO to pewnie bym się do Was przyłączył panowe. Aczkolwiek będę miał Was na oku w razie rotacji.

Od całej tej gonitwy za wirtualnymi pucharkami ludzie zapominają, że w naszym hobby zawsze było i będzie się rozchodziło o czysty niczym niezmącony FUN! Pozdrawiam Królów Popu. [Z3RO]POL_SouL oddaje hołd 8)

Odnośnik do komentarza

Jak wszyscy to wszyscy:

 

crown1md.gif

Od niecałego tygodnia istnieje nowy klan na polskiej scenie KZ2

Kings of Pop

Królowie Popu

 

Jest na dwóch - kozbinio i Ocelotem. Na co dzień razem pracujemy, gramy raczej rzadko (ja gram prawie codziennie, Oci raz na kilka dni). Nie gramy profesjonalnie, z reguły jak jesteśmy w środku stawki to s.r.a.m.y ze szczęścia :D

 

Jeżeli masz zły humor i chcesz komuś dokopać lub jeżeli chcesz wstąpić do klanu i mieć w d.u.p.i.e regulaminy i robić co chcesz - uderz do mnie: PSN id: kozbinio. U nas praktycznie każda osoba może czuć się jako lider klanu - zostanie oficerem i będzie mógł zapraszać nowych członków, wyzywać inne klany itp. Możemy grać mecze - ja się zawsze piszę a mój kolega Oci jak akurat będzie mieć wolne też chętnie pyknie. Bez nowych członków nasz klan nie będzie mieć szans na rozwój...

 

Obecnie indywidualnie mamy 1100 i 670 punktów więc jesteśmy daleko w tyle za liderami stawki i szczerze - mamy to gdzieś. Dobrze się bawimy, wyładowujemy tak frustracje dnia codziennego i tego samego chcemy od nowych członków - dobra zabawa i gardzenie wymogami, rekrutacjami, regulaminami, itp.

 

PS. Nawet nie mamy swojej strony www

 

Chcesz być w klanie? Chcesz grać mecze z innymi klanami ale jak przegrasz to nie chcesz być linczowany przez dwa miesiące? Wyślij mi invite na PSN

 

COME FOR FUN!

Odnośnik do komentarza

lol jaki stres :D

@grzes

 

jak Cie beda palce swierzbily by napisac jaki to jestes za.je.bisty a wszyscy inni do du.py to wez lepiej pada i poudowadniaj swoje talenta niz pisz tutaj oki?

Hmm a czy ja cos takigo napisalem? o_O . A to z udowadnianiem talentu to chyba powinno byc do dunpeala, to on zaczal cos gadac o "utalentowanej mniejszosci" ^^

 

@dunpeal

Adi kolego, z twojego klanu to mógłbym wygryźć chodźby i ciebie

ja moge zostac prezydentem polski. Ale kim ty jestes zebym ci to udowadnial :DxD a no i kolegami nie jestesmy :)

Myślisz,że wymiatałeś kiedyś noobowskiego coda4 i masz się nie wiadomo za co

tym mnie rozwaliles :D po pierwsze nie wymiatalem, bylem srednio-dobry. Po drugie malo o mnie wiesz skoro mnie z CoDem glownie kojarzysz ^^ i po trzecie... ehh nawet szkoda gadac.

Poza tym dziecko jak ja grałem w gry to ty jeszcze do nocnika się załatwiałeś. Więć nie myśl, że jesteś mocny

and now you wnat a cookie huh?

I wiesz mam to głęboko w d... co sobie o mnie myślisz. Możesz mnie uważać za nooba

wzajemnie :) ale za nooba nie mam prawa cie uwazac ^^ nawet nie wiem jak grasz.

szkoda mi czasu na kłocenie się z kimś, kto gdy usłyszy, że komuś równie łatwo przychodzi zdobywnie fragów, dostaje białej gorączki

ja pierdziele o czym ty gadasz? Jaka biala goraczka? Stresa lapiesz nie wiadomo o co. Po prostu bylem ciekawy czy naprawde dobrze grasz ale ty nie chcesz podac nawet swojego PSN ID co pozwala mi twierdzic ze albo wiecej mowisz niz mozesz ugrac albo masz jakis dziwny problem z ukrywaniem swojego ID

 

Tylko ostrzegam, żeby to twoje samouwielbienie z wirtualnej rzeczywistości nie sprowadziło cię w realu do parteru

samouwielbienie... tiaa :) czytaj ze zrozumieniem nastepnym razem ^^ raczej mi to nie grozi

Odnośnik do komentarza
Jak wszyscy to wszyscy:

 

crown1md.gif

Od niecałego tygodnia istnieje nowy klan na polskiej scenie KZ2

Kings of Pop

Królowie Popu

 

Jest na dwóch - kozbinio i Ocelotem. Na co dzień razem pracujemy, gramy raczej rzadko (ja gram prawie codziennie, Oci raz na kilka dni). Nie gramy profesjonalnie, z reguły jak jesteśmy w środku stawki to s.r.a.m.y ze szczęścia :D

 

COME FOR FUN!

 

Pierwszy raz od dawna mnie coś tak zaintrygowało na tym forum :P . W końcu jakiś opozycjonista w morzu hurrapatriotycznych bzdetów i hardkorowych przesłanek. W to mi graj. Gdyby nie fakt, że jestem w klanie Z3RO to pewnie bym się do Was przyłączył panowe. Aczkolwiek będę miał Was na oku w razie rotacji.

Od całej tej gonitwy za wirtualnymi pucharkami ludzie zapominają, że w naszym hobby zawsze było i będzie się rozchodziło o czysty niczym niezmącony FUN! Pozdrawiam Królów Popu. [Z3RO]POL_SouL oddaje hołd 8)

 

Szacunek dla [Z3RO]POL_SouL od całego, dwuosobowego klanu K_oP ! Dzięki za dobre słowo. Narazie turnieju z Wami nie machniemy, bo jest nas dwóch, ale jak kiedyś braknie Wam ludzi do meczu to chętnie staniemy (stanę jak Oci nie będzie mieć czasu) po Waszej stronie. Jestem dobrym mięsem na pierwszą linię frontu, wbrew pozorom czasami ciężko mnie trafić :D Jesteśmy z Wami i do zobaczonka online!

 

pozdr, kozbinio

Odnośnik do komentarza

Dunpeal

 

Podaj mi nick na pw.

 

bardzo chetnie sprawdze Twoje umiejetnosci 1vs1 na REsistance

 

Zaciekawily mnie Twoje posty i chce zobaczyc w akcji kolejnego swietnego Polaka.

 

Nie jest to zaden sarkazm.

 

Poprostu chcialbym to wszystko o czym piszesz zobaczyc.

 

Bo napisac na forum to mozna wszystko tylko pozniej weryfikacji nie ma.

 

Ja Ci tez moge napisac Resie. Celnosc na glownym koncie 41% , 1/4 killi to Headshooty. k/d ratio 2.15

 

Natomiast na drugim koncie celnosc z karabinu 52% i 1/2 killi to heady. K/d ratio 6.1 I ja tego nie ukrywam bo moge udowodnic w kazdej chwili.

 

A w KZ2 mam ratio 1.5 powiesz hmm co za noob. Z tym ze ja gram glownie klanowki i przeciwko swoim klanowiczom,

 

I powiem napewnon nie koloryzujac, ze jest to odrobine wiekszy poziom niz serwery 100 kills 30 min.

 

Takze jak bedzie z tym nickiem?

 

 

Grzesiu daruj sobie wycieczki personalne.

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Tak apropo skilla(nie bede pisal o swoim...mam ratio znacznie ponizej jedynki i lepiej nie bedzie:)) to zastanawiam sie jakie on ma znaczenie gdy dwie przeciwne frakcje wrzuca swoje punkty respawnu w pokoju gdzie trzeba rozminowac-zaminowac...jak dla mnie to chyba jest zdecydowanie do poprawy...juz wczesniej pisalem ze tworcy gry powinni chyba zrobic jakas minimalna odleglosc dla zrzutow od strategicznych punktow misji,ale nikt sie do tego nie odniosl..nie przeszkadza wam to?

Odnośnik do komentarza

szczerze? jakoś nie spejalnie. z reguły traktuję to wtedy jako strzelnicę - zaraz po respawnie staram się uciec jak najdalej za róg, a potem to już tylko palec na spuście i jazda... nawet nie mierzę wtedy tylko odpalam serię z light machine gun i po sprawie :-)

 

choć faktycznie zamiast grać wtedy zespołowo mamy tylko chaos i gore - ale czasami to też jest fajne ....

Odnośnik do komentarza

Jak jakis klan chce dostac oklep!!to zapraszam 2vs2 tylko piechurek podstawowe bronie bez wyzutnie dowolna mapa<najlepeij akademik>i tylko<ofiary wojny>pozdrawiam klan elite polish wczoraj oklep dostali i nawet niechcieli pogadac przed meczem <dziwne>Zapraszamy takze do KLANU HELLBOYZ ktos chetny dawac znac na id : JACK-HIXX_PL

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza
Jak jakis klan chce dostac oklep!!to zapraszam 2vs2 tylko piechurek podstawowe bronie bez wyzutnie dowolna mapa<najlepeij akademik>pozdrawiam klan elite polish wczoraj oklep dostali i nawet niechcieli pogadac przed meczem <dziwne>Zapraszamy takze do KLANU HELLBOYZ ktos chetny dawac znac na id : JACK_HIXX_PL

Kto dostal oklep?? Powiedz prosze w jakim skladzie byl POL. Czy moze Elite Polish to jakis inny a ja nie znam ?

Odnośnik do komentarza
Jak jakis klan chce dostac oklep!!to zapraszam 2vs2 tylko piechurek podstawowe bronie bez wyzutnie dowolna mapa<najlepeij akademik>pozdrawiam klan elite polish wczoraj oklep dostali i nawet niechcieli pogadac przed meczem <dziwne>Zapraszamy takze do KLANU HELLBOYZ ktos chetny dawac znac na id : JACK_HIXX_PL

Kto dostal oklep?? Powiedz prosze w jakim skladzie byl POL. Czy moze Elite Polish to jakis inny a ja nie znam ?

 

 

czesc ,wiesz co nie pamietam za bardzo?!ale mecz byl ustawiony 4vs4 a bylo tylko 2osoby z elity wiec mimo zwyciestwa dostalismy remis!!!chetnie zagramy rewaz!zapytaj chlopakow kto gral wczoraj o 23.30?my takze gralismy tylko we dwoje

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...