Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mało pytanko. Czy ktoś coś wie o jakimś "bugu do zabijania" w multi? Grałem dzisiaj na serwerze PS3 Polska ( czy jakoś tak, w każdym bądź razie to ten na którym grają ludzie z forum ps3site.pl) i potem czytam na odnośnym forum, że prawdopodobnie używałem siakiegoś buga, bo wyprawiałem podobno niemożliwe rzeczy ( trzy headshoty w ciągu sekundy i tak niby nagminnie ). Spotkał się ktoś z tym? Nie miło się czyta takie rzeczy o sobie:/.

Odnośnik do komentarza
Takie mało pytanko. Czy ktoś coś wie o jakimś "bugu do zabijania" w multi? Grałem dzisiaj na serwerze PS3 Polska ( czy jakoś tak, w każdym bądź razie to ten na którym grają ludzie z forum ps3site.pl) i potem czytam na odnośnym forum, że prawdopodobnie używałem siakiegoś buga, bo wyprawiałem podobno niemożliwe rzeczy ( trzy headshoty w ciągu sekundy i tak niby nagminnie ). Spotkał się ktoś z tym? Nie miło się czyta takie rzeczy o sobie:/.

sie nie przejmuj...pozazdroscic umiejetnosci i glupoty kolegow bo fajnie sie pchaja na lufe :P

Odnośnik do komentarza
Fru - zbierz w takim razie zapas kofeinki na niedzielę - koło 17.00 gramy sparing z Ułanami [uLPL]

http://www.ps3liga.pl/forum/viewthread.php?thread_id=155 (polecam przy okazji się zarejestrować tam - w końcu jesteśmy członkami oficjalnej Ligii)

 

zbieram skład - ja będę napewno, [K_oP]nogus30 też - trzeba zebrać resztę ekipy i walczymy :D

 

Będę na 99 %, więc dopisz mnie do składu. A wiadomo już po ile osób w teamie ?

Odnośnik do komentarza
Takie mało pytanko. Czy ktoś coś wie o jakimś "bugu do zabijania" w multi? Grałem dzisiaj na serwerze PS3 Polska ( czy jakoś tak, w każdym bądź razie to ten na którym grają ludzie z forum ps3site.pl) i potem czytam na odnośnym forum, że prawdopodobnie używałem siakiegoś buga, bo wyprawiałem podobno niemożliwe rzeczy ( trzy headshoty w ciągu sekundy i tak niby nagminnie ). Spotkał się ktoś z tym? Nie miło się czyta takie rzeczy o sobie:/.

 

 

jest jakis bug z auto aim na u tubie sa filmiki i zauwazylem ze sporo ludzi juz to wykorzystuje sam zaliczylem 3 czy 4 hedy pod rzad w pelnym biegu od 1 typa zebym zaliczyl sam ale jeszcze do innych tez tak strzelal :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZopiWebNxq0

 

btw cala gra to jeden wielki (0-skilowy) random wiec takie smaki to szczegol :lol:

Odnośnik do komentarza

A to niezły wałek, w taki sposób to pewnie z połowa ludzi grająca w Killzone'a 2 używa tej zagrywki nie będąc świadomym.

Chociaż z drugiej strony sam osobiście tego nie zauważyłem, ale w większej rozpierdusze trudno takie rzeczy zauważyć.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi na to, że prawa gałka staje się bezużyteczna:) Też właśnie się dziwiłem czemu niektóre headshoty wchodzą w dziwnych sytuacjach, a tu proszę. Masakra jak dla mnie, nie wiem jak mogli coś takiego wprowadzić.

 

I nikt mnie ku*wa nie przekona, nawet największy Killzone fan, że tak jest dobrze, jest realnie i w ogóle zaje*iście.

Odnośnik do komentarza
Po wczorajszej grze na PS3 Polska stwierdzam, że polacy nie potrafią przegrywać, w odpowiedzi na niezłe wyniki usyłaszem "Arkady (pipi)". Normalnie wyczerpująca odpowiedź z uzasadnieniem na to jak się samemu gra, ech.

 

Heh, drugim Kysiem Kolumbem nie zostałeś, ale z własnego doświadczenia wiem jak ciężko się przegrywa. Tym bardziej, że dajesz z siebie wszystko, a tutaj 'je.bane szczęście' amatora wykańcza Cię jak zwykłego łacha raz po drugim. Zdarzyło mi się cisnąć padem, ale ostatnio tak się zamachnąłem chcąć uderzyć się padem w nogę, że trafiłem się w prawe jądro. Wk'urwienie plus omdlewający ból. Ciekawa kombinacja dla każdego "umiejącego przegrywać" Polaka. Od tego czasu grając w K2 jestem spokojny jak bombon, a i ratio sobie polepszyłem. Wniosek nasuwa się sam: Spokój i skupienie podczas gry zdziała wiele więcej niż toczenie piany z pyska po każdym fragu. :lol:

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza
Dzięki wszystkim za wczorajszą grę - było elegancko. Zaczęliśmy od małego meczyku wewnętrznego KoP przy wsparciu niezawodnego neogriszy (klan $GP$) 4vs4 na Radek Academy - wesoło było :D [K_oP]Fruu_PL miał jakieś ADHD i ciężko go było dojechać... ale grało się super - jednak 8-u graczy daje bardzo fajne możliwości współpracy i gry z głową

 

ale by było zbyt nudno więc później wskoczyliśmy w 5 osób na serwer i dobiliśmy do 10 graczy :D a później się okazało, że wkroczyło tam kilka znajomych twarzy - pozdrowienia dla Ułanów [uLPL], POLISH ELITE TEAM [POL] oraz oczywiście Jakima z Z3ERO

 

Nauczka za to dla nas na dzisiaj - wbijamy na mało oblegane publiczne serwery, bo jak mamy ekipę ośmioosobową to ciężko się nam pomieścić i efekt jest taki, że dwie osoby wchodzą, a reszta musi grać gdzie indziej...

 

proponuję też postawić coś dzisiaj - wczoraj [K_oP]madaxaa postawił serwer o nazwie HASŁO TO POP i można tam było na spokojnie pograć. Myślę, że dzisiaj machniemy coś podobnego, więc chętnych zapraszam

 

hehehe dokładnie grało sie elegancko gratuluje zgrania kozbinio i madaxxa

coraz powazniej sie zastanawiam nad podpieciem sie do waszego klanu :D

ostatnio zadziej was widzialem w killzone puscie smsa jak bedziecie grac to wbije 793333940

pozdro

Odnośnik do komentarza
Zdarzyło mi się cisnąć padem, ale ostatnio tak się zamachnąłem chcąć uderzyć się padem w nogę, że trafiłem się w prawe jądro. Wk'urwienie plus omdlewający ból. Ciekawa kombinacja dla każdego "umiejącego przegrywać" Polaka.

 

Leże i kwicze hehehe dobre :D

 

 

 

 

Ps. jak to jest z tymi ribbonami za przyśpieszenie. Trzeba pastylkę użyć 5 razy, to wiem, z tym że mam wrażenie iż nie zalicza mi wszystkich użyć. Jak zapodam sobie przyśpiechę i zginę w trakcie to gra też zalicza czy już nie ?? (podobno patch miał niezaliczanie wyeliminować?)

 

 

Odnośnik do komentarza
Zdarzyło mi się cisnąć padem, ale ostatnio tak się zamachnąłem chcąć uderzyć się padem w nogę, że trafiłem się w prawe jądro. Wk'urwienie plus omdlewający ból. Ciekawa kombinacja dla każdego "umiejącego przegrywać" Polaka.

 

Leże i kwicze hehehe dobre :D

 

 

 

 

Ps. jak to jest z tymi ribbonami za przyśpieszenie. Trzeba pastylkę użyć 5 razy, to wiem, z tym że mam wrażenie iż nie zalicza mi wszystkich użyć. Jak zapodam sobie przyśpiechę i zginę w trakcie to gra też zalicza czy już nie ?? (podobno patch miał niezaliczanie wyeliminować?)

 

 

A nie przypadkiem 10 razy?

Odnośnik do komentarza

Uuuu, muszę sprawdzić, ale chyba nieee. Mogło by czasu na 10 ładowań nie starczyć... chyba...

 

 

EDIT

 

Tak 10 razy, sprawdziłem.

Lecz nadal uważam że mi chyba nie zalicza wszystkich, wczoraj boostowałem non stop i ribbon nie wpadł, stąd moje pytanie czy trzeba doczekać żywym do końca czasu trwania dopałki ??

 

Dziś wieczorem będę musiał dokładniej posprawdzać :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Neogrisza wielokrotnym świadkiem naszego zgrania jest :) Rzucę jeden przykład - kiedy będąc targetem Neogrisza leżał w bunkrze (pałac visariego) razem z Kozbinio (odległość od ciał - około 0,5m) po wybuchu granatu, wkroczyłem ja i uleczyłem niebieskim laserem kozbinio. Neogrisza był zmuszony zginąć przez co straciliśmy punkt ([ironiamodeon]dzięki![ironiamodeoff]). Tak, jesteśmy nieobliczalni :)

 

btw. dzisiaj neo założymy serwer - ja czy chłopaki

Edytowane przez Madaxaa
Odnośnik do komentarza
Fru - zbierz w takim razie zapas kofeinki na niedzielę - koło 17.00 gramy sparing z Ułanami [uLPL]

http://www.ps3liga.pl/forum/viewthread.php?thread_id=155 (polecam przy okazji się zarejestrować tam - w końcu jesteśmy członkami oficjalnej Ligii)

 

zbieram skład - ja będę napewno, [K_oP]nogus30 też - trzeba zebrać resztę ekipy i walczymy :D

 

Będę na 99 %, więc dopisz mnie do składu. A wiadomo już po ile osób w teamie ?

 

na dzień dzisiejszy w ULPL będzie 4 graczy ale może do niedzieli wszyscy się zbiorą.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...