Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

uwierz ze akurat Kukles nie ma ci czego zazdroscic ^^

 

Pewny jesteś? :P Poza tym czy wy macie jakiś monopol na bycie dobrymi graczami? Bo z tego co widzę to nikt nie może napisać, że jest dobry (ja nawet tego nie napisałem) bo się POL od razu zleci i się czepia . Panowie inni też mają zdrowe palce nie tylko wy :D .A nicka ci nie podam bo i tak do POL nie wstąpie .

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Witam,

poszukuję jakiegoś dobrego klanu, który poszukuje dobrych członków;) Gram codziennie w godzinach od 24.00 do ok 4.00/5.00 lub rano od 8.00 do 14.00 oraz w weekendy i tylko w takich godzinach mogę:/ Jeśli jest jakiś klan grający w tych godzinach to chętnie wstąpię w jego szeregi. Proszę o ewentualny kontakt już bezpośrednio na PSN ID: GrimReaperO

Headseta oczywiście posiadam ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia online :D

Odnośnik do komentarza
Pewny jesteś? :P Poza tym czy wy macie jakiś monopol na bycie dobrymi graczami? Bo z tego co widzę to nikt nie może napisać, że jest dobry (ja nawet tego nie napisałem) bo się POL od razu zleci i się czepia . Panowie inni też mają zdrowe palce nie tylko wy :D .A nicka ci nie podam bo i tak do POL nie wstąpie .

 

mhm pewny :P

 

hehe lol monopol na skilla xD nie no bez przesady tylko chodzi o to ze jak jakis polak sie wyroznia to sie nim odrazu interesujemy :) i wiekszosc tych dobrych polakow ktorzy nie sa w POL znamy i nie wiem moze to po prostu reakcja "what? gdzies ty sie uchowal?" :) Szkoda tez ze zazwyczaj jak ktos napisze ze jest dobry to pozniej albo nie chce albo nie potrafi tego udowodnic ^^

 

haha :D nie podasz bo i tak do POL nie wstapisz? xD ja mysle ze jest inny powod ale zostawie to dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Pewny jesteś? :P Poza tym czy wy macie jakiś monopol na bycie dobrymi graczami? Bo z tego co widzę to nikt nie może napisać, że jest dobry (ja nawet tego nie napisałem) bo się POL od razu zleci i się czepia . Panowie inni też mają zdrowe palce nie tylko wy :D .A nicka ci nie podam bo i tak do POL nie wstąpie .

 

mhm pewny :P

 

hehe lol monopol na skilla xD nie no bez przesady tylko chodzi o to ze jak jakis polak sie wyroznia to sie nim odrazu interesujemy :) i wiekszosc tych dobrych polakow ktorzy nie sa w POL znamy i nie wiem moze to po prostu reakcja "what? gdzies ty sie uchowal?" :) Szkoda tez ze zazwyczaj jak ktos napisze ze jest dobry to pozniej albo nie chce albo nie potrafi tego udowodnic ^^

 

haha :D nie podasz bo i tak do POL nie wstapisz? xD ja mysle ze jest inny powod ale zostawie to dla siebie ;)

 

A wpadłeś kiedyś na pomysł, że nie wszyscy muszą kochać POL i nie każdy patrzy na was jak w obrazek (parę przypadków na tym forum czasami przesadza słodząc wam). Bo wiesz, na mnie wasz skill żadnego wrażenia nie robi (myślę, że parę osób mógłbym z waszego klanu spokojnie wygryźć, poza tym nie jestem ,, forumowym graczem"), i nie jest moim marzeniem granie w waszym klanie. Po prostu. Po drugie bez obrazy, ale kim ty jesteś abym musiał ci coś udowodniać?. To, że jesteś w POL spływa po mnie jak po kaczce. A co do tych utalentowanych polaków to nie zapominajcie, że oprócz tej utalentowanej wiekszości jest jeszcze mniejszosć.

Odnośnik do komentarza
A wpadłeś kiedyś na pomysł, że nie wszyscy muszą kochać POL i nie każdy patrzy na was jak w obrazek (parę przypadków na tym forum czasami przesadza słodząc wam). Bo wiesz, na mnie wasz skill żadnego wrażenia nie robi (myślę, że parę osób mógłbym z waszego klanu spokojnie wygryźć, poza tym nie jestem ,, forumowym graczem"), i nie jest moim marzeniem granie w waszym klanie. Po prostu. Po drugie bez obrazy, ale kim ty jesteś abym musiał ci coś udowodniać?. To, że jesteś w POL spływa po mnie jak po kaczce. A co do tych utalentowanych polaków to nie zapominajcie, że oprócz tej utalentowanej wiekszości jest jeszcze mniejszosć.

spokojnie ^^

 

hoho czy ja na to wpadlem? :D ja WIEM ze wiekszosc polskich klanow i graczy nas nie lubi ^^ mamy opinie jaka mamy i sami ja sobie wyrobilismy. Trudno sie mowi :)

 

hehe zawsze pada taka odpowiedz :D kim ja jestem? graczem ^^ nie musisz nikomu nic udowadniac ale twoje gadanie ze kogos moglbys tam wygryzc jest malo warte w tej chwili :) Nie mowie ze gadasz glupoty czy cos, tylko po prostu powiedziec tak moze kazdy a malo kto moze to potwierdzic :)

 

Hehe ja tam nie chce zebys myslal ze mowie to co mowie bo jestem w POL i uwazam sie za nie wiadomo kogo :). No tak co do tych utalentowanych polakow to masz racje tylko jak widac ta utalentowana mniejszosc nie chce sie nawet ujawnic zeby ktos mogl ocenic czy naprawde jest utalentowana ^^

Odnośnik do komentarza

Musze powiedziec ze Adi ma wyjatkowy talent

 

by ludzi zniechecac do siebie i swojego klanu.

 

 

 

Chlopie ochlon i przestan sie puszyc i gadac o talentach. There is life out there.

 

No i wybacz ale naprawde 99% ludzi ma Was i Wasze talenta w dup.ie niezaleznie co Ci sie wydaje i po prostu lubi grac. Na pewno lubi tez grac z Wami czy przeciw Wam niezaleznie kim jestescie. To jednak nie sens zycia i nie religia, to kawal plastiku/metalu i plyta w srodku, ktore daja przyjemnosc.

 

Mysle, ze nikt na tym forum nie zrobil sobie i swojemu klanowi takiej kreciej roboty jak Ty (m.in. dyskusjami z naprawde smieszna parodia czy teraz tu). Zrob jak najlepiej swojemu klanowi i nawet jak Cie beda palce swierzbily by napisac jaki to jestes za.je.bisty a wszyscy inni do du.py to wez lepiej pada i poudowadniaj swoje talenta niz pisz tutaj oki?

Odnośnik do komentarza

TMD czyli The Most Dangerous szuka graczy do teamu. Jest nas juz 4ech: dawidek007, Z_Y_W_Y, Seba_osw i ja czyli duzyBYK

 

Szukamy ludzi dosc starannie dlatego jest nas tak malo. Jak tylko znajdziemy brakujacych zawodnikow zaczynamy granie na consolegaming.eu Wystarujemy tez z meczami klanowymi przez killzone.com

 

Gramy czesto na serwerze ps3site wiec mozecie zobaczyc jaki poziom reprezentujemy. Jezeli chcecie grac wsrod The Most Dangerous piszcie na psn do mnie albo dawidek007.

 

 

...they will know Helghan belongs to TMD...
Odnośnik do komentarza
A wpadłeś kiedyś na pomysł, że nie wszyscy muszą kochać POL i nie każdy patrzy na was jak w obrazek (parę przypadków na tym forum czasami przesadza słodząc wam). Bo wiesz, na mnie wasz skill żadnego wrażenia nie robi (myślę, że parę osób mógłbym z waszego klanu spokojnie wygryźć, poza tym nie jestem ,, forumowym graczem"), i nie jest moim marzeniem granie w waszym klanie. Po prostu. Po drugie bez obrazy, ale kim ty jesteś abym musiał ci coś udowodniać?. To, że jesteś w POL spływa po mnie jak po kaczce. A co do tych utalentowanych polaków to nie zapominajcie, że oprócz tej utalentowanej wiekszości jest jeszcze mniejszosć.

spokojnie ^^

 

hoho czy ja na to wpadlem? :D ja WIEM ze wiekszosc polskich klanow i graczy nas nie lubi ^^ mamy opinie jaka mamy i sami ja sobie wyrobilismy. Trudno sie mowi :)

 

hehe zawsze pada taka odpowiedz :D kim ja jestem? graczem ^^ nie musisz nikomu nic udowadniac ale twoje gadanie ze kogos moglbys tam wygryzc jest malo warte w tej chwili :) Nie mowie ze gadasz glupoty czy cos, tylko po prostu powiedziec tak moze kazdy a malo kto moze to potwierdzic :)

 

Hehe ja tam nie chce zebys myslal ze mowie to co mowie bo jestem w POL i uwazam sie za nie wiadomo kogo :). No tak co do tych utalentowanych polakow to masz racje tylko jak widac ta utalentowana mniejszosc nie chce sie nawet ujawnic zeby ktos mogl ocenic czy naprawde jest utalentowana ^^

... I bagno wiruje, i zasysa coraz wiecej ;P Retarded...

Odnośnik do komentarza
A wpadłeś kiedyś na pomysł, że nie wszyscy muszą kochać POL i nie każdy patrzy na was jak w obrazek (parę przypadków na tym forum czasami przesadza słodząc wam). Bo wiesz, na mnie wasz skill żadnego wrażenia nie robi (myślę, że parę osób mógłbym z waszego klanu spokojnie wygryźć, poza tym nie jestem ,, forumowym graczem"), i nie jest moim marzeniem granie w waszym klanie. Po prostu. Po drugie bez obrazy, ale kim ty jesteś abym musiał ci coś udowodniać?. To, że jesteś w POL spływa po mnie jak po kaczce. A co do tych utalentowanych polaków to nie zapominajcie, że oprócz tej utalentowanej wiekszości jest jeszcze mniejszosć.

spokojnie ^^

 

hoho czy ja na to wpadlem? :D ja WIEM ze wiekszosc polskich klanow i graczy nas nie lubi ^^ mamy opinie jaka mamy i sami ja sobie wyrobilismy. Trudno sie mowi :)

 

hehe zawsze pada taka odpowiedz :D kim ja jestem? graczem ^^ nie musisz nikomu nic udowadniac ale twoje gadanie ze kogos moglbys tam wygryzc jest malo warte w tej chwili :) Nie mowie ze gadasz glupoty czy cos, tylko po prostu powiedziec tak moze kazdy a malo kto moze to potwierdzic :)

 

Hehe ja tam nie chce zebys myslal ze mowie to co mowie bo jestem w POL i uwazam sie za nie wiadomo kogo :). No tak co do tych utalentowanych polakow to masz racje tylko jak widac ta utalentowana mniejszosc nie chce sie nawet ujawnic zeby ktos mogl ocenic czy naprawde jest utalentowana ^^

 

Adi kolego, z twojego klanu to mógłbym wygryźć chodźby i ciebie. Myślisz,że wymiatałeś kiedyś noobowskiego coda4 i masz się nie wiadomo za co. Poza tym dziecko jak ja grałem w gry to ty jeszcze do nocnika się załatwiałeś. Więć nie myśl, że jesteś mocny. I wiesz mam to głęboko w d... co sobie o mnie myślisz. Możesz mnie uważać za nooba - leję na to, bo jesteś dla mnie tylko przemądrzałym dzieciakiem z forum. To jest ostatni mój post w dyskusji z tąbą, bo szkoda mi czasu na kłocenie się z kimś, kto gdy usłyszy, że komuś równie łatwo przychodzi zdobywnie fragów, dostaje białej gorączki. No bo jak to, przecież wszyscy poza POL-em to nooby (możesz sobie temu zaprzeczać, ale taki jest wydzwięk twoich postów). Tylko ostrzegam, żeby to twoje samouwielbienie z wirtualnej rzeczywistości nie sprowadziło cię w realu do parteru. A więc żegnam cię a ty pisz sobie dalej co chcesz.

Odnośnik do komentarza

pozwole sobie odswiezyc temat zwiazany z rekrutacja do [PBC].

 

szukamy kilku osob. (2-3)

nie zwracamy wiekszej uwagi na statystyki. wazne jest zgranie w zespole. wzajemne uzupelnianie sie.

przyjecie na plecy kilku strzalow, zeby postawic wierzyczke w strategicznym miejscu - mile widziane :D

 

coddziennie gramy jakies turnieje/mecze... wiec nic nie planujemy. my to juz praktykujemy ;)

 

klan istnieje od 07 roku... wiec szybko nie padniemy :D a ze panuje u nas duza rotacja to juz inna sprawa :)

 

zainteresowanych zapraszam

http://forum.pbc-clan.eu/viewforum.php?f=51

 

EDIT. zapomnialbym. wymogi jakie stawiamy to:

- wiek powyżej 17 lat

- posiadanie HS'a

- dysponowanie wolnym czasem w godzinach wieczornych: 20-23.

- dobra zabawa

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza
81f56174b86e7014med.jpg


ps3liga.pl

otwarce zapisów do rozgrywek


Już niedługo rusza pierwsza oficjalna polska liga killzone 2 . Doświadczenie w organizacji tego typu rozgrywek zdobyliśmy prowadząc trzecia już edycje ligi Cod4.
Zapraszam wszystkie klany grające w Kz2 do rejestrowania się na PS3liga.pl będziemy działać pod patronatem ESL ,aktualnie jesteśmy na etapie prac nad regulaminem. Przewidywany start rozgrywek za miesiąc. Wsparcie dla całego przedsięwzięcia obiecało też SCEP, uzależniło jednak swój support od
ilości zgłoszonych klanów. Zorganizowana forma prowadzenia ligi jest pierwszą tego typu inicjatywą w naszym kraju, dlatego zachęcam do dołożenie swojej cegiełki w rozwój egamingu w Polsce.
Wiem , że na tym forum zebrało się już kilka mocnych zespołów, zaprezentujcie się na arenie krajowej.
Dziękuję za zainteresowanie
ps3liga team
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...