Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

A poza konkurencją, to uważam, że wyrzutnia rakiet to przegięcie :angry: . Lata taki typek z wyrzutnią

 

zgadzam się w 100% - zabija to cały fun z gry. Pewnie teraz powiecie, że ja też tak mogę latać więc o co mi chodzi - chodzi i fajny klimat podchodów i zabawy teamowej a nie walki a'la schwarzeneger ....

 

ale jak się już trafi na fajny serwer bez tych badziewiów to jest rewelacja!!

kliknijcie tutaj, nie chce się wkleić obrazek:

http://www.voila.pl/189/mbi6f/index.php?get=1&f=1

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Co Ty opowiadasz. Skoro dali takie bronie to można je używać. Jeśli są bronią masowego rażenia i zabijać idzie nimi każdego i wszędzie to czemu mielibyśmy ich nie używać? Bo nie możesz z karabinku zabić przeciwnika? Prosze Cie...

Jak najbardziej Killzone pasuje do takiego typu rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

wczxoraj na moscie mialem fajna akcje - postac mi wlazla w pilar po stronie ISA i zanim ktos mnie ubil granatem 10 fragow polecialo;];]

w ogole rewelka jest dopracowanie kolizji, tzn strasznie malo bugow gdzie ktos sie blokuje czy przenika przez cos - w przeciwienstwie do takiego cod5

 

Odnośnik do komentarza

Chyba nie łapiesz o co chodzi. Z pewnością Killzone nie został stworzony po to żeby 20 osób na mapie biegało z rakietnicą/granatnikiem a tak bywa na deathmatch'ach, głównie na Radcu właśnie - ISA blokuje każde wyjście z bazy HG i po zabawie, bo nawet taktyka nie ma żeby spawn pointa gdzieś postawił.

Odnośnik do komentarza
Chyba nie łapiesz o co chodzi. Z pewnością Killzone nie został stworzony po to żeby 20 osób na mapie biegało z rakietnicą/granatnikiem a tak bywa na deathmatch'ach, głównie na Radcu właśnie - ISA blokuje każde wyjście z bazy HG i po zabawie, bo nawet taktyka nie ma żeby spawn pointa gdzieś postawił.

 

niestety większość gra bez Friendly Fire i tacy kolesie są bezkarni - co najwyżej będą mieli samobójstwo, a jakby zabijali swoich siejąc bezmyślnie na prawo i lewo z rpg/granatnikato może dostali by kick nawet od własnej drużyny...

Odnośnik do komentarza

Niestety znalezli sie juz tacy, ktorzy znalezli sposob by wychodzic poza mape. Mowie o mapie Kanaly(czy cos podobnego ;) ). Najpierw myslalem, ze snajper sie przyczail, ale zabijajac mnie po raz drugi zobaczylem goscia przez okienko jak biega sobie poza mapa(cos podobnego jak w GeoW jedynce na mapie Mansion). Niech sie z tym uporaja jak najszybciej <_<

Odnośnik do komentarza

taki bug jak np w CoD5 gdzie można dostać się "pod" planszę i jest się nietykalnym czy po prostu wzorem demka ,gdzie dało radę wejść na ten budynek przy plaży zaraz po lądowaniu,gracz dostał się do teoretycznej nieosiągalnej części mapy?Czy może biegał w nicości?

Odnośnik do komentarza
niestety większość gra bez Friendly Fire i tacy kolesie są bezkarni - co najwyżej będą mieli samobójstwo, a jakby zabijali swoich siejąc bezmyślnie na prawo i lewo z rpg/granatnikato może dostali by kick nawet od własnej drużyny...

 

ja nigdy nie trafiłem jeszcze na serwer bez friendlyfire - narazie jak tylko podejdzie mi ktoś pod lufę to -3....

ja też uważam, że wurzutnia i granatnik to przegięcie. No chyba, że na pyrrus - no to wtedy zmieniam zdanie - wybiegnie i w piach

Odnośnik do komentarza

Nie to zebym mial cos przeciwko tym bronim, wrecz przeciwnie ! (serio - przeciez tutaj nadal trzeba jakis umiejetnosci by walic z JAKIEJKOLWIEK broni, dowodzi to brak u wielu doswiadczenia we wladaniu np shotgunem !!) ale kurrrrrwaaaaa niech nikt mi nie wmawia ze to fajne w CIASNYM pomieszczeniu przeczolgac sie kiedy ok 15 graczy w owym pomieszeniu wali do siebie z rakiet i granatow !!?? (nie zwazajac w co trafia ?!).

Nosz cholera to nie UT czy Half Life 2 Deathmatch O-o (tam zdarzaja sie takie akcje, ale sa masakrycznie ciekawe !).

 

Tu nie chodzi juz o to jakiego farta maja tacy goscie, ale o chaos jaki tworza (teamkille, multikille i samoboj na koncie), i sami w nim siedza po (_)_).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Da się jakoś anulować uczestnictwo w turnieju gdy zawczasu się do niego zapisze?Dziś grać musieliśmy w turnieju 6vs6,a dostępnych ludzi z mojego klanu było 3 razem ze mną :P.Choć i tak w samym meczu nie poszło nam źle bo przegraliśmy 3-2 z wrogiem w pełnym sześcio osobowym składzie-dobiła nas "odszukaj i zniszcz" :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Da się jakoś anulować uczestnictwo w turnieju gdy zawczasu się do niego zapisze?Dziś grać musieliśmy w turnieju 6vs6,a dostępnych ludzi z mojego klanu było 3 razem ze mną :P.Choć i tak w samym meczu nie poszło nam źle bo przegraliśmy 3-2 z wrogiem w pełnym sześcio osobowym składzie-dobiła nas "odszukaj i zniszcz" :P

 

Jak następnym razem braknie Ci gości to zapukaj do ULPL chętnie zagramy w rozsądnych godzinach od 15:00 do 23:30 :)

Odnośnik do komentarza
wczoraj w nocy wbiłem do na serwer gdzie grało dwóch towarzyszy broni z POL :). Fajnie się grało, ładnie jest widzieć polaków liderujących w klasyfikacjach :).

 

pozdro!

 

Jak chcesz zagrać z Polakami liderujcymi w klasyfikacjach o polecam siebie:). Zwykle ratio mam na poziomie 3:0. W tej grze to nie sztuka, wystarczy tylko przykampić lub trochę myśleć podczas meczów. Cała filozfia.

 

Odnośnik do komentarza
Jak chcesz zagrać z Polakami liderujcymi w klasyfikacjach o polecam siebie:). Zwykle ratio mam na poziomie 3:0. W tej grze to nie sztuka, wystarczy tylko przykampić lub trochę myśleć podczas meczów. Cała filozfia.

 

A radość z gry jak cholera... proszę Cię - sztuką jest wygrać 1on1 a nie kampić w kącie z nadzieją, że Cię nie zobaczą, no ale każdy ma swój model rozgrywki. ja mam ratio 1,36 więc o połowę niższe niż Twoje, ale rozgrywki w moim wydaniu napewno są ciekawsze :D

Odnośnik do komentarza
wczoraj w nocy wbiłem do na serwer gdzie grało dwóch towarzyszy broni z POL :). Fajnie się grało, ładnie jest widzieć polaków liderujących w klasyfikacjach :).

 

pozdro!

 

Jak chcesz zagrać z Polakami liderujcymi w klasyfikacjach o polecam siebie:). Zwykle ratio mam na poziomie 3:0. W tej grze to nie sztuka, wystarczy tylko przykampić lub trochę myśleć podczas meczów. Cała filozfia.

 

Zycze powodzenia w walce klanowej 8vs8 jak wszyscy bedziecie sobie kampic LOL

Gratulacje liderujący Polaku za Twoj tok myślenia masz bajeczna umiejetnosc :D

Odnośnik do komentarza
Jak chcesz zagrać z Polakami liderujcymi w klasyfikacjach o polecam siebie:). Zwykle ratio mam na poziomie 3:0. W tej grze to nie sztuka, wystarczy tylko przykampić lub trochę myśleć podczas meczów. Cała filozfia.

 

A radość z gry jak cholera... proszę Cię - sztuką jest wygrać 1on1 a nie kampić w kącie z nadzieją, że Cię nie zobaczą, no ale każdy ma swój model rozgrywki. ja mam ratio 1,36 więc o połowę niższe niż Twoje, ale rozgrywki w moim wydaniu napewno są ciekawsze :D

Przez ostatnie dwa lata gralem z dobrym rezultatem w resistance 1, glownie karabinem, acuracy mialem na poziomie 40% wiec raczej nie obawiam sie pojedynkow 1v1(i tak przewanie wygrywam). Poza tym jakie masz pojedynki 1v1 killzone? . W wiekszosci przypadkow wygrywa wiekszy szczesciarz (heady z metra gdy przeciwnik bladzi rozpaczliwie po ekranie celownikiem to kpina). Poza tym napisalem ze wystarczy kampic LUB myslec (ja mieszam obie metody kiedy tylko sie da-myśle zawsze hehe) . Po prostu taki charakter ma ta gra (seryjka w plecy i do piachu) wiec dziwne zebym pchal sie jak frajer w srodek zadymy i zeby jakis noob strzelal mi po plecach. Kz2 jest poprostu gra gdzie ludzie latajacy na hurra zawsze beda dostawali lanie, bo zawsze znajdzie sie ktos kto ich sciagnie dwoma kulkami. Prosta sprawa.

 

wczoraj w nocy wbiłem do na serwer gdzie grało dwóch towarzyszy broni z POL :). Fajnie się grało, ładnie jest widzieć polaków liderujących w klasyfikacjach :).

 

pozdro!

 

Jak chcesz zagrać z Polakami liderujcymi w klasyfikacjach o polecam siebie:). Zwykle ratio mam na poziomie 3:0. W tej grze to nie sztuka, wystarczy tylko przykampić lub trochę myśleć podczas meczów. Cała filozfia.

 

Zycze powodzenia w walce klanowej 8vs8 jak wszyscy bedziecie sobie kampic LOL

Gratulacje liderujący Polaku za Twoj tok myślenia masz bajeczna umiejetnosc :D

Ach ta zazdrosc :P . Poza tym ja nigdzie nie napisałem, ze uważam się za najlepszego polskiego gracza więc nie wiem do czego pijesz.

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...