Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam 1 osoby do zrobienia ustawki na kilka ribbonów w multi.

 

Konkretnie chodzi mi o:

- Capture & Hold - 10 killów podczas obrony strefy (to jest awykonalne w standardowej rozgrywce)

- Przeżycie będąc celem zamachu (tylko 4x)

- melee

- przy okazji, z lenistwa będę robił też snajperkę

 

Trzeba zagrać 8 gier, ustawionych na C&H i Assasination. Zajmie to jakieś 1.5 godziny.

 

Najlepiej dziś wieczór lub jutro. Odwdzięczę się! wink.gif

 

Pisać tutaj, na PM.

 

 

nieaktualne

Odnośnik do komentarza

hehe, widzę że zgłoszenie Królów Popu do ps3liga.pl wywołało pewne zaskoczenie/zdziwienie sądząc po postach:

http://ps3liga.pl/forum/viewthread.php?thread_id=144 :D chyba jesteśmy zbyt oryginalni :rolleyes: (przy okazji zachęcam Królów Popu do rejestracji na tej stronce)

 

co do turnieju - w takim razie wstępnie mamy dogadane co i jak - jak przygotuję wszystko to dam znać tutaj

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Szukam 1 osoby do zrobienia ustawki na kilka ribbonów w multi.

 

Konkretnie chodzi mi o:

- Capture & Hold - 10 killów podczas obrony strefy (to jest awykonalne w standardowej rozgrywce)

- Przeżycie będąc celem zamachu (tylko 4x)

- melee

- przy okazji, z lenistwa będę robił też snajperkę

 

Trzeba zagrać 8 gier, ustawionych na C&H i Assasination. Zajmie to jakieś 1.5 godziny.

 

Najlepiej dziś wieczór lub jutro. Odwdzięczę się! wink.gif

 

Pisać tutaj, na PM.

 

 

jestem chętny :)

mój nr gg: 1511363 jak by co :)

pozdro!

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ktoś mi może wytłumaczyć czemu jak wybieram przy wyszukiwaniu meczyków online żeby mi pokazywał tylko te z ludźmi z moją rangą, to po wybraniu meczu połowa biega z bazookami a druga ze snajperkami? a rangę miałem niską - taką za 190 punktów...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Wszystkich Ułanów [uLPL] a także inne klany zapraszam do rejestracji na stronie

 

http://www.ps3liga.pl/news.php

 

szykuję się niezła zabawa na długie miesiące, a nie mających klanu zapraszam do [uLPL] nie mamy żadnych wymogów może poza posiadaniem headseta :), skład [uLPL] można zobaczyć tutaj

http://www.ps3liga.pl/viewpage.php?page_id=45

 

zapraszam do zabawy ;)

kontak PW lub GG 8122830

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za wczorajszą grę - było elegancko. Zaczęliśmy od małego meczyku wewnętrznego KoP przy wsparciu niezawodnego neogriszy (klan $GP$) 4vs4 na Radek Academy - wesoło było :D [K_oP]Fruu_PL miał jakieś ADHD i ciężko go było dojechać... ale grało się super - jednak 8-u graczy daje bardzo fajne możliwości współpracy i gry z głową

 

ale by było zbyt nudno więc później wskoczyliśmy w 5 osób na serwer i dobiliśmy do 10 graczy :D a później się okazało, że wkroczyło tam kilka znajomych twarzy - pozdrowienia dla Ułanów [uLPL], POLISH ELITE TEAM [POL] oraz oczywiście Jakima z Z3ERO

 

Nauczka za to dla nas na dzisiaj - wbijamy na mało oblegane publiczne serwery, bo jak mamy ekipę ośmioosobową to ciężko się nam pomieścić i efekt jest taki, że dwie osoby wchodzą, a reszta musi grać gdzie indziej...

 

proponuję też postawić coś dzisiaj - wczoraj [K_oP]madaxaa postawił serwer o nazwie HASŁO TO POP i można tam było na spokojnie pograć. Myślę, że dzisiaj machniemy coś podobnego, więc chętnych zapraszam

Odnośnik do komentarza
O to ja wczoraj grałem na tym HASŁO TO POP. :) Było miło. Może przyjmiesz mnie Walusie do Królów Popu bo Soniak coś zwleka z GROMem. :)

 

hej - pewnie. tylko czy aby na pewno chcesz - GROM to chłopaki walczące na poważnie - my to bardziej jajcarnie podchodzimy do tematu, gramy dla funu nie przejmując się za bardzo czy wygrywamy czy też stanowimy dół tabeli. Jak to powiedział [K_oP]madaxaa - kombinujemy jak dla wygranej drużyny być cięższym do trafienia celem :D a GROM to chyba inna bajka.

 

jezeli pasuje Ci takie luzackie podejście - szeroko rozpościeram ramiona w geście przywitania :P

Odnośnik do komentarza

Hehe Grom :)

 

Gralismy z nimi 2 razy w ostatnim czasie i oni 2 razy wygrali ;)

 

1 raz przyszlo ich 5 a nas bylo 8 wiec myslimy sobie ,ze zachowamy sie ok i powiedzielismy 3 naszym zeby wyszli.

 

bylo 5vs5 i na 10 sekund przed rozpoczeciem dolaczylo 2 osoby z grom wiec mecz odbywal sie 5 vs7 a skonczyl 4vs6 Zwyciestwo Grom.

 

 

2 mecz

 

nas 7 ich 11 :D wynik chyba wiadomy :P

 

Moze wkoncu zagramy w rownych skladach?

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
Dzięki wszystkim za wczorajszą grę - było elegancko. Zaczęliśmy od małego meczyku wewnętrznego KoP przy wsparciu niezawodnego neogriszy (klan $GP$) 4vs4 na Radek Academy - wesoło było :D [K_oP]Fruu_PL miał jakieś ADHD i ciężko go było dojechać... ale grało się super - jednak 8-u graczy daje bardzo fajne możliwości współpracy i gry z głową

 

ale by było zbyt nudno więc później wskoczyliśmy w 5 osób na serwer i dobiliśmy do 10 graczy :D a później się okazało, że wkroczyło tam kilka znajomych twarzy - pozdrowienia dla Ułanów [uLPL], POLISH ELITE TEAM [POL] oraz oczywiście Jakima z Z3ERO

 

Nauczka za to dla nas na dzisiaj - wbijamy na mało oblegane publiczne serwery, bo jak mamy ekipę ośmioosobową to ciężko się nam pomieścić i efekt jest taki, że dwie osoby wchodzą, a reszta musi grać gdzie indziej...

 

proponuję też postawić coś dzisiaj - wczoraj [K_oP]madaxaa postawił serwer o nazwie HASŁO TO POP i można tam było na spokojnie pograć. Myślę, że dzisiaj machniemy coś podobnego, więc chętnych zapraszam

 

wczoraj było ekstra i nawet nie wiedziałem kiedy minęła północ... niestety rano do pracy więc musiałem kończyc ale dzisiaj też zawitam:)

Odnośnik do komentarza
wczoraj było ekstra i nawet nie wiedziałem kiedy minęła północ... niestety rano do pracy więc musiałem kończyc ale dzisiaj też zawitam:)

 

heh no tak to jest niestety - człowiek siada na pół godzinki, max godzinkę i ani się obejrzy już północ - ja wyłączyłem konsolę o drugiej, rano do pracy więc dzisiaj jestem troszkę zwieszony :D

Odnośnik do komentarza
Dzięki wszystkim za wczorajszą grę - było elegancko. Zaczęliśmy od małego meczyku wewnętrznego KoP przy wsparciu niezawodnego neogriszy (klan $GP$) 4vs4 na Radek Academy - wesoło było :D [K_oP]Fruu_PL miał jakieś ADHD i ciężko go było dojechać... ale grało się super - jednak 8-u graczy daje bardzo fajne możliwości współpracy i gry z głową

 

ale by było zbyt nudno więc później wskoczyliśmy w 5 osób na serwer i dobiliśmy do 10 graczy :D a później się okazało, że wkroczyło tam kilka znajomych twarzy - pozdrowienia dla Ułanów [uLPL], POLISH ELITE TEAM [POL] oraz oczywiście Jakima z Z3ERO

 

Nauczka za to dla nas na dzisiaj - wbijamy na mało oblegane publiczne serwery, bo jak mamy ekipę ośmioosobową to ciężko się nam pomieścić i efekt jest taki, że dwie osoby wchodzą, a reszta musi grać gdzie indziej...

 

proponuję też postawić coś dzisiaj - wczoraj [K_oP]madaxaa postawił serwer o nazwie HASŁO TO POP i można tam było na spokojnie pograć. Myślę, że dzisiaj machniemy coś podobnego, więc chętnych zapraszam

 

q.r.w.a jak dzieje sie coś ciekawego to mam III zmiane cholera :wkurzony: mam nadzieje że w przyszłym tygodniu sie załapie po 22:00 ;)

 

Odnośnik do komentarza
Dzięki wszystkim za wczorajszą grę - było elegancko. Zaczęliśmy od małego meczyku wewnętrznego KoP przy wsparciu niezawodnego neogriszy (klan $GP$) 4vs4 na Radek Academy - wesoło było :D [K_oP]Fruu_PL miał jakieś ADHD i ciężko go było dojechać... ale grało się super - jednak 8-u graczy daje bardzo fajne możliwości współpracy i gry z głową

 

ale by było zbyt nudno więc później wskoczyliśmy w 5 osób na serwer i dobiliśmy do 10 graczy :D a później się okazało, że wkroczyło tam kilka znajomych twarzy - pozdrowienia dla Ułanów [uLPL], POLISH ELITE TEAM [POL] oraz oczywiście Jakima z Z3ERO

 

Nauczka za to dla nas na dzisiaj - wbijamy na mało oblegane publiczne serwery, bo jak mamy ekipę ośmioosobową to ciężko się nam pomieścić i efekt jest taki, że dwie osoby wchodzą, a reszta musi grać gdzie indziej...

 

proponuję też postawić coś dzisiaj - wczoraj [K_oP]madaxaa postawił serwer o nazwie HASŁO TO POP i można tam było na spokojnie pograć. Myślę, że dzisiaj machniemy coś podobnego, więc chętnych zapraszam

 

Hehe , to nie ADHD tylko trochę kofeiny przed meczem sobie za aplikowałem więc się biegało ;) , a grało się wybornie oby więcej takich sparingów.

Odnośnik do komentarza
Hehe , to nie ADHD tylko trochę kofeiny przed meczem sobie za aplikowałem więc się biegało ;) , a grało się wybornie oby więcej takich sparingów.

 

Fru - zbierz w takim razie zapas kofeinki na niedzielę - koło 17.00 gramy sparing z Ułanami [uLPL]

http://www.ps3liga.pl/forum/viewthread.php?thread_id=155 (polecam przy okazji się zarejestrować tam - w końcu jesteśmy członkami oficjalnej Ligii)

 

zbieram skład - ja będę napewno, [K_oP]nogus30 też - trzeba zebrać resztę ekipy i walczymy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...