Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

na forum w "zapisy do ligi KZ2" robisz temat Z3RO i tam wypisujesz szczegoly :)

 

http://www.ps3liga.pl/forum/viewthread.php?thread_id=21 w pierwszym poscie masz napisane jakie szczegoly :)

 

hej

zalogowałem się na stronce i po kliknięciu na ten link pojawiają mi się ogólne tematy o KZ2: bronie, klasy, historia konfliktu i tyla. Nie widzę nic o żadnych zapisach. ślepy jestem?

 

PS. Jestem jednak ślepy już wszystko widzę

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

 

 

by zgłosić klan do ligi należy w pierwszej kolejnosci dokonać szybkiej rejestracji na stronie ps3liga.pl następnie założyć nowy temat w dziale zgłoś klan do ligi killzone 2 ,wymienic PSN id wszystkich grających osób

oraz podać wszystkie dodatkowe informacje, po tej procedurze admini dodadzą klan do zakładek

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza

Hej

ps3liga.pl swoją drogą - chętnie przystąpimy - zawsze ktoś musi być jako mięso armatnie :D - ale turniej swoją drogą.

 

Możemy zrobić to tak: założę turniej i wstępnie określę zasady następująco:

  1. Późne godziny wieczorne w tygodniu - proponuję gry tak od 22.00 w górę
  2. Turniej podzielimy może tygodniowo? Jak proponujecie? Bo daily to raczej ciężko będzie przy tylu klanach - skończymy zbyt późno w nocy
  3. Proponuję kilka trybów - nie wszystkie - napewno BodyCount, Search'n'Destroy i Assasination - resztę może olejmy
  4. Ilość graczy - i tutaj mamy zagwozdkę prawdziwą. Bo z jednej strony mamy klany które mają 8 graczy (np. Królowie Popu), a z drugiej strony cześć ma tylko 3,4 graczy. Ja bym tutaj zaproponował pewną dowolność (zaraz mnie tutaj profesjonaliścy zlinczują). Tzn. Jeśli zasoby kadrowe pozwolą - grajmy 8vs8. Jęsli natomiast przeciwnik ma tylko 4 członków, redukujemy ilość naszych do 4 członków z możliwością rotacji po danej rundzie
  5. Mapy - wszystkie :D
  6. Nie mam więcej pomsyłów - będę wdzięczny za Waszą pomoc - jak określimy zasady to ja założę turniej i dam tutaj znać gdzie macie się zapisywać 8)
pozdrówki

waldusthecyc/kozbinio

 

 

PS. Dodałem Królów Popu : http://ps3liga.pl/forum/viewthread.php?thread_id=144 u nasz każdy jest leaderem :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

1-tworząc turniej wewnątrz K2 wybrać można tylko jedną mapę

2-jest bug z zwycięstwami w meczach jeśli gramy mecze turniejowe/wyzwania klanowe w K2.Jeśli jedna z drużyn jest w niepełnym składzie,a druga w pełnym(czyli np ma być mecz 5 vs5 i nas jest 2 ,a ich 5) to nawet jak wygra drużyna w niepełnym składzie,czyli na koniec rozgrywki wyskoczy napis ,że nasza frakcja wygrała,a głos poinformuje nas ,że np"najlepsza droga do domu prowadzi po trupach Higów" i fragi pomnoży przez 1.5....to i tak w statystykach meczy klanowych klanu(czyli w zakładce mój klan w menu) mecz zaliczy nam jako porażkę,a jeśli gramy turniej to oznacza to,że jeśli tak się wydarzy w półfinale to następny mecz gramy o 3 miejsce !! Musi być pełny skład by zaliczyło nam w statystykach klanu ewentualne zwycięstwo !!

 

Uwzględnijcie to przy ewentualnym planowaniu meczu.

Odnośnik do komentarza

@ Ficuś odnośnie buga:

w takim razie możemy rozpisać mecz jako minimalną ilość graczy 2vs2 a jak będzie nas 5 na 5 to też będzie dobrze... dobrze myślę z tego co pamiętam jak bawiłem się opcjami, to tam jest minimalna ilość graczy w klanie, a nie dokładna.

 

@Welna

ban na rakiety i granatnik jak najbardziej - denerwuje mnie spamowanie tym dziadostwem

co do trybów - czy dany mecz nie będzie trwać zbyt długo? jak zaczniemy o 22...

Odnośnik do komentarza
@ Ficuś odnośnie buga:

w takim razie możemy rozpisać mecz jako minimalną ilość graczy 2vs2 a jak będzie nas 5 na 5 to też będzie dobrze... dobrze myślę z tego co pamiętam jak bawiłem się opcjami, to tam jest minimalna ilość graczy w klanie, a nie dokładna.

 

@Welna

ban na rakiety i granatnik jak najbardziej - denerwuje mnie spamowanie tym dziadostwem

co do trybów - czy dany mecz nie będzie trwać zbyt długo? jak zaczniemy o 22...

1 tak zagrasz jeden max 2 mecze wieczorem,

 

1 przy trybach po 5 minut trwa max 30

 

a ia tak assassination/bodycount/propaganda trwaja krócej

 

 

Mozemy zrobic dzentelmenska umowe, ze ustawiamy turniej 8vs8 a ,ktorego klanu bedzie mniej to poprostu od przeciwnikow wyjda z meczu osoby aby bylo po rowno.

 

 

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
....jest bug z zwycięstwami w meczach jeśli gramy mecze turniejowe/wyzwania klanowe w K2.Jeśli jedna z drużyn jest w niepełnym składzie,a druga w pełnym(czyli np ma być mecz 5 vs5 i nas jest 2 ,a ich 5) to nawet jak wygra drużyna w niepełnym składzie,czyli na koniec rozgrywki wyskoczy napis ,że nasza frakcja wygrała,a głos poinformuje nas ,że np"najlepsza droga do domu prowadzi po trupach Higów" i fragi pomnoży przez 1.5....to i tak w statystykach meczy klanowych klanu(czyli w zakładce mój klan w menu) mecz zaliczy nam jako porażkę,a jeśli gramy turniej to oznacza to,że jeśli tak się wydarzy w półfinale to następny mecz gramy o 3 miejsce !! Musi być pełny skład by zaliczyło nam w statystykach klanu ewentualne zwycięstwo !! ...

 

btw wiadomo od czego to zależy ? bo na pewno nie jest to reguła: grałem w wyzwaniu 10 vs 4 (pomijam szczegóły), wygrana oczywiście 10ciu i w statach jest wygrana.

Odnośnik do komentarza
btw wiadomo od czego to zależy ? bo na pewno nie jest to reguła: grałem w wyzwaniu 10 vs 4 (pomijam szczegóły), wygrana oczywiście 10ciu i w statach jest wygrana.

 

hej

czytaj uważnie - jak wygra drużyna w niepełnym składzie - czyli gdyby wygrali Ci z czterosobowej drużyny to wtedy byłyby jaja z punktami

Odnośnik do komentarza
dzisiaj znalazlem serwer PS3 POLSKA lub PS3 POLAND,nie pamietam,zna ktos do niego haslo?

ps3site, stawiany jest codziennie o 18:00, ale zazwyczaj po kilku minutach brakuje miejsca (od 16 do 20 graczy, co jest trochę zbyt dużą liczbą, ale gra się fajnie, bo 100% to nasi rodacy)

http://www.ps3site.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
@ Ficuś odnośnie buga:

w takim razie możemy rozpisać mecz jako minimalną ilość graczy 2vs2 a jak będzie nas 5 na 5 to też będzie dobrze... dobrze myślę z tego co pamiętam jak bawiłem się opcjami, to tam jest minimalna ilość graczy w klanie, a nie dokładna.

 

@Welna

ban na rakiety i granatnik jak najbardziej - denerwuje mnie spamowanie tym dziadostwem

co do trybów - czy dany mecz nie będzie trwać zbyt długo? jak zaczniemy o 22...

1 tak zagrasz jeden max 2 mecze wieczorem,

 

1 przy trybach po 5 minut trwa max 30

 

a ia tak assassination/bodycount/propaganda trwaja krócej

 

 

Mozemy zrobic dzentelmenska umowe, ze ustawiamy turniej 8vs8 a ,ktorego klanu bedzie mniej to poprostu od przeciwnikow wyjda z meczu osoby aby bylo po rowno.

 

 

 

Dobra rozumiem

w takim razie zrobimy tak:

  1. godzina: 22.00 w tygodniu, np. środa
  2. wszystkie tryby po 5 minut
  3. 8vs8 + umowa, że jeżeli z danego klanu będzie mniej osób to wyrównujemy ilość graczy, aby nie było potem niedopowiedzeń w kwestii wyniku
  4. ban na granatnik i rakiety
  5. wszystkie mapy (?)
any more suggestions?
Odnośnik do komentarza
można wybrać tylko 1 mapę i wg mnie bardziej optymalny byłby weekend :P

 

o sorki zwiesiłem się - jedna mapa, a jaka to się jeszcze zastanowię - Wy jesteście za dobrzy więc my wybieramy mapę hehe

 

co do weekendu - czy napewno będą ludzie mieć czas? nie wyjeżdżają gdzieś, nie idą na imprezę? w tygodniu to się jakoś bardziej w domu siedzi wieczorkami dlatego pytam

Odnośnik do komentarza

szczerze to żaden termin nie jest dobry ,niech się każdy wypowie kto jest zainteresowany :P

 

I może niech POL nie gra :P (hihihi) bo gra w 5 trybów ich za bardzo faworyzuje bo są za bardzo zgrani :P A tak na serio to może jeśli ten truniej wypali kiedyś zrobimy jakiś np na sam TDM itp bo granie we wszystkie tryby ,aż za bardzo faworyzuje "zgrane" drużyny i praktycznie na starcie uniemożliwia sprawienie niespodzianki przez nowe teamy.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
btw wiadomo od czego to zależy ? bo na pewno nie jest to reguła: grałem w wyzwaniu 10 vs 4 (pomijam szczegóły), wygrana oczywiście 10ciu i w statach jest wygrana.

 

hej

czytaj uważnie - jak wygra drużyna w niepełnym składzie - czyli gdyby wygrali Ci z czterosobowej drużyny to wtedy byłyby jaja z punktami

 

ok ok zmyliło mnie "nawet jak wygra drużyna w niepełnym składzie.." :blush:

 

 

no bo was był komplet więc wszystko gra :P więc nawet jakbyście przegrali z nimi to w statystykach klanu zaliczyłoby wam zwycięstwo bo przeciwników było mniej niż powinno :P

 

pytanko:

- czyli przy ustawionym meczu np. 10vs10 wygrywa ta która jest w komplecie niezależnie od wyniku. a co jakby stawiło się np 5vs4, wygrywa ta co ma większość ??

- jeśli tak to czy można temu zaradzić ustawiając np min. ilość 2vs2 - później może i tak zagrać więcej np 8vs7 ?

( wg tego co pisze Ficuś : "myślę z tego co pamiętam jak bawiłem się opcjami, to tam jest minimalna ilość graczy w klanie, a nie dokładna")

- w tym przypadku (ustawione 2vs2 - gra 8vs7) też wygrywa większość (niezależnie od wyniku) ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...