Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Klan Z3RO szuka ludzi do wspólnej gry

wymagania :

Headset (dobra komunikacja między członkami klanu)

zaangażowanie

granie w weekendy (najczesciej)

dostępność

poszukujemy graczy którzy grają czesto umiejętności nie graja roli liczy sie dobra zabawa ze wspólnej gry ;]

 

szukamy nieokreślonej liczby ludzi więc proszę się zgłaszać domnie na :

gg 9206262

PS id Boro1989PL (prosze o info ze w sprawie klanu ) lub Punisher85_PL

 

Mecze klanowe gramy bardzo często niezawsze są to wygrane ale jest satysfakcja grania w klanie ;]

Jest nas 11 grają z nami takie sławy forum jak mrozik_pl podany powyżej punisher grał z nami wielki fanatyk Killzona Jacobss ale chyba nie zdołał odpalic multi jeszcze hłehłe

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza
A mi się podoba jego poczucie humoru :)

no tak, robic sobie jaja z czegos o czym nie ma sie pojecia :D zayebiscie ^^

 

 

 

 

taaaaaaaa......

 

A ile razy opowiadałeś kawały o prawnikach/informatykach/fizykach?

A na ile znasz (odpowiednio do wcześniej wymienionych) kodeks cywilno-prawny lub pracy/języki programowania/teorię strun?

 

Swoją drogą świetne podsumowanie Aureliusza... Zapisy do klanów itp to tylko część GRY! Ma to służyć rozrywce... a niektórzy zaczynają to traktować jak pracę w korporacji - wg mnie smutne. Ale co ja mogę wiedzieć - w końcu mam rodzinę, pracę i wieloletni staż jako gracz - tak więc pewnie jestem zgredem /nie mylić ze (zg.)redem/ i casualem... lata mi to padłym kalafiorem!

 

Aureliusz - dawaj dalej! Czekam na celne i cyniczne/ironiczne/zgryźliwe (w tej kolejności) uwagi!

Edytowane przez jjwcun
Odnośnik do komentarza
A mi się podoba jego poczucie humoru :)

no tak, robic sobie jaja z czegos o czym nie ma sie pojecia :D zayebiscie ^^

 

Ty raczej nie masz pojecia o "Real life " Synu, jak zwykle zreszta... :P

hmm ciekawe co pozwala ci tak twierdzic? To ze gram w POL? To ze potrafie grac? Nie wiesz o mnie nic a pyerdolisz.

To Mi pozwala twierdzic... ze jestes mlodym odpadem... Nic wiecej...

Edytowane przez MajinBroda
Odnośnik do komentarza
A mi się podoba jego poczucie humoru :)

no tak, robic sobie jaja z czegos o czym nie ma sie pojecia :D zayebiscie ^^

 

 

 

 

taaaaaaaa......

 

A ile razy opowiadałeś kawały o prawnikach/informatykach/fizykach?

A na ile znasz (odpowiednio do wcześniej wymienionych) kodeks cywilno-prawny lub pracy/języki programowania/teorię strun?

 

Swoją drogą świetne podsumowanie Aureliusza... Zapisy do klanów itp to tylko część GRY! Ma to służyć rozrywce... a niektórzy zaczynają to traktować jak pracę w korporacji - wg mnie smutne. Ale co ja mogę wiedzieć - w końcu mam rodzinę, pracę i wieloletni staż jako gracz - tak więc pewnie jestem zgredem /nie mylić ze (zg.)redem/ i casualem... lata mi to padłym kalafiorem!

 

Aureliusz - dawaj dalej! Czekam na celne i cyniczne/ironiczne/zgryźliwe (w tej kolejności) uwagi!

 

hmm mozesz nie wierzyc ale nie pamietam kiedy ostatni raz opowiadalem taki kawal ^^

 

No za(pipi)iste podsumowanie :) No pewnie ze to czesc gry a e-sport to zabawa, swego rodzaju hobby. Tacy jak ty za bardzo to wyolbrzymiaja myslac ze grac na powaznie = zyc tym i traktowac to jako cos w rodzaju pracy. To tylko hobby nic wiecej, lubimy grac druzynowo i staramy sie to robic jak najlepiej. Takie podejscie do grania online jest normalne tyle ze w polsce na PS3 to nowosc :) Naprawde nie trzeba poswiecac zycia zeby byc bardzo dobrym jak to ma miejsce w innych dyscyplinach sportu ^^

Spoko ze masz rodzine, prace itd. mamy w POL paru takich a nie przeszkadza im to w graniu w klanie ^^

 

tak Aureliusz dawaj tylko moze jakis kabaret zaloz a nie forum zasmiecasz :) to forum o grach, temat o klanach itp wiec daruj sobie offtopy ^^

 

a i ciekawostka :P jesli dla niektorych takie powazniejsze granie = no life to co powiecie na to ze w Chinach niedawno otworzono pierwszy stadion e-sportowy :D to musza byc no-life'y totalne nie? ^^

 

To Mi pozwala twierdzic... ze jestes mlodym odpadem... Nic wiecej...

 

woow co za sensowny argument, jak na doroslego czlowieka przystalo ^^ wez sie odpyerdol koles

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza
Klopot Adi w tym ze Wasze ogloszenie wyglada slabo.

 

Nie jest problemem to, ze duzo czasu na cos poswiecacie i wszystkim to wisi. To Wasze ogloszenie jest po prostu smieszne i Aureliusz wlasnie je w piekny sposob sparodiowal.

 

Wiecej dystansu do siebie zycze.

http://forum.consolegaming.eu/showthread.php?t=109800 no to chyba przy tym popekacie ze smiechu ^^

Odnośnik do komentarza

Jesli nie widzisz roznicy miedzy podlinkowanym przez Ciebie ogloszeniem a Waszym... To coz... Wlasciwie no comment.

 

 

No dobra pozwole sobie porownac.

Oni zrobili to z jajem, maja wlasna strone, cale ogloszenie jest nie na zasadzie "robimy wam uaske ze w ogole mozecie z nami grac" lecz "oferujemy wam fun i super zabawe i na pewno zagracie jako nasi reprezentanci".

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Mnie tam kila jak POL rekrutuje ludzi ,czy traktują innych graczy na równi z sobą czy nie.Mam dla nich szacunek bo są naprawdę dobrzy i to się liczy.Widocznie dalej chcą być tak kojarzeni i w związku z tym mają taką ścisłą selekcję.Natomiast post Aureliusza był naprawdę wporzo.Mnie on osobiście rozśmieszył pozytywnie.Dobra parodia zasad naboru i tyle :) Niech każdy ma dystans dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Mnie tam kila jak POL rekrutuje ludzi ,czy traktują innych graczy na równi z sobą czy nie.Mam dla nich szacunek bo są naprawdę dobrzy i to się liczy.Widocznie dalej chcą być tak kojarzeni i w związku z tym mają taką ścisłą selekcję.Natomiast post Aureliusza był naprawdę wporzo.Mnie on osobiście rozśmieszył pozytywnie.Dobra parodia zasad naboru i tyle :) Niech każdy ma dystans dla siebie.

 

Wlasnie klopot w tym jak ktos bierze do siebie krytyke glupstwa, ktore popelnil, badz obsmianie napuszenia, ktorym zgrzeszyl.

Trzeba sie z siebie umiec smiac i wyciagac wnioski. A umiejetnosci nie mnie sadzic, za slaby jestem i za rzadko mam czas, no i tyle. A po ogloszeniu tym bardziej.

 

To holenderskie natomiast jest zrobione pierwszorzednie...

Odnośnik do komentarza
Dziś między godziną 19.00 a 20.15 stawiam serwer PSXEXTREME.PL PE . Nawet jeśli nie będęł mógł już grać to nie wyłączę konsoli, tak aby cały czas był czynny.

Hasło takie jak zawsze czyli extreme

Zapraszam

 

PS. Broda, wyłączam granatnik :P

 

PS2. Serwery oczywście Europejskie

Dzisiaj nie mialem mozliwosci... Ale next time, why not ;)

Odnośnik do komentarza

Coz ja wam moge powiedziec.

 

POL jest jaki jest, nikt nie karze wam go lubic,

 

Zostalismy stworzeni po to aby wygrywac na ConsoleGaming i oczywiscie na Polskim podworku (1 sezon COD4, nie podobaly nam sie zasady i po 1 zrezygnowalismy z polskiej ligi)

 

TAk naprawde musicie przyznac ,ze jako klan osiagnelismy na PS3 najwiecej z Europie. EDIT: Z polskich klanow oczywiscie

 

Co do no-life.

 

Szczerze to mało interesuje mnie to jak ludzie spedzaja swoj wolny czas, ja mogeetylko powiedziec to co wiem sam o sobie i kilku innych.

 

Ja wstaje codziennie o 6.40 do pracy (jestem informatykiem) do 16 pracuje

 

O 16.30 przychodze do domu i pakuje rzeczy do wysyłki (mam tez sklep internetowy)

 

ok 18 ide na poczte lub czekam na kuriera, ktory odbiera przesylki,

 

Potem ide na godzine basenu zadbac o sylwetke troszeczke ;)

 

W tygodniu moja dziewczyna studiuje w innym miescie dlatego wieczorami ciuram sobie na konsoli (lub ogladam lige mistrzow)

 

I jest to ok 3h dziennie. moze duzo, moze malo zalezy od punktu widzenia .

 

Takze wydaje mi sie, ze mam raczej normalne zycie.

 

I tak jest w 90% przypadkow w POL, maja szkole/studia/prace kobiete, lubia wieczorem pojsci sie napic w barze itd.

 

Sa NORMALNI. A ,ze przy okazji maja troche wiecej talentu od innych osob i maja pojecie o taktyce to graja sobie w POL i probuja osiagnac sukcesy.

 

Prawda jest taka ,ze na kazdym FPS gdy do gry wchodzi czlonek POL to zawsze jest w czołowce punktow.

 

 

BTW w sprawie rekrutacji

 

DO POL DOSTALI SIE

 

BORO1989PL, Lijon88 i Holou_PL - dzis po pracy wam wysle zaproszenie

 

Matt + Devil tez dostana ze wzgledu na przyszly ladder Tekken6 na CG

 

Dziekuje wszystkim za gre,

 

 

I powtarzam, nie musicie nas lubic, ale mysle ,ze za to co juz teraz udalo nam sie zrobic, nalezy nam sie conajmniej odrobina szacunku

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

A ja trochę popsioczę na multi, które niestety wymaga jeszcze poprawek.

Grałem w piątek w grupce z Polakami i 2x miałem zwisy konsoli w 15 minut. Wczoraj natomiast zaczęły mi wyskakiwać dziwne efekty na ekranie w multi - takie niby śnieżenie. Już się przestraszyłem, że konsola mi pada, ale po restarcie gry było wszystko OK.

Załamujące są lagi, gdy ludzie teleportują się nagle o kilka metrów.

Beznadziejne balansowanie składów: wczoraj graliśmy 2 HG przeciw 9 z ISA - i jak tu wykonać jakąś misję. Nie rozumiem czemu nie zrobili wybierania pojedynków i stron jak w R2 + opcja dołączania się do gry w której są znajomi.

 

Mimo wszytko gra się fajnie, ale niestety są niedoróbki.

Odnośnik do komentarza

Miej pretensje do hosta że nie włączył faction balance.

Mnie zwiecha się raz zdarzyła, dwa razy mi dźwięk nagle padł na parę sekund. Tak to bez kłopotów. Lagi jakiekolwiek miałem tylko raz, to szybko zmieniłem serwer.

Gorzej, że próbuje teraz zrobić ribbona za air support i mimo że samolociki zabijają 5 kolesi to ja wstęgi nie dostaje. Czemu?

Odnośnik do komentarza
Miej pretensje do hosta że nie włączył faction balance.

Mnie zwiecha się raz zdarzyła, dwa razy mi dźwięk nagle padł na parę sekund. Tak to bez kłopotów. Lagi jakiekolwiek miałem tylko raz, to szybko zmieniłem serwer.

Gorzej, że próbuje teraz zrobić ribbona za air support i mimo że samolociki zabijają 5 kolesi to ja wstęgi nie dostaje. Czemu?

 

 

To może być bug jak to było z ribonami za boosta. Patch poprawił boosta = dostajesz ribona = przestajesz dostawać air support. Wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było :/ Dostałem narazie 1 ribbon za air suport.

Odnośnik do komentarza
To może być bug jak to było z ribonami za boosta. Patch poprawił boosta = dostajesz ribona = przestajesz dostawać air support. Wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było :/ Dostałem narazie 1 ribbon za air suport.

 

No nie wiem, u mnie działa prawidłowo. Mi dzisiaj dwa razy wpadł ribbon za air supporta.

Odnośnik do komentarza
To może być bug jak to było z ribonami za boosta. Patch poprawił boosta = dostajesz ribona = przestajesz dostawać air support. Wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było :/ Dostałem narazie 1 ribbon za air suport.

 

No nie wiem, u mnie działa prawidłowo. Mi dzisiaj dwa razy wpadł ribbon za air supporta.

 

Właśnie cały myk tego buga (co był z boostem) polegał na tym, że jednym zaliczało drugim nie. Więc w przypadku air supporta może być to samo teraz niestety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...