Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Wełna, z całym szacunkiem dla Twojej osoby, razem gramy itd. ale

Po 1 primo ''A ,ze przy okazji maja troche wiecej talentu od innych osob" - nie wiem skąd takie wnioski, znam wielu lepszych graczy, od niektórych graczy POL

Po 2 primo "Prawda jest taka ,ze na kazdym FPS gdy do gry wchodzi czlonek POL to zawsze jest w czołowce punktow." - z tym też się nie mogę zgodzić, sprawdzone w życiu realnym

Po 3 primo "za to co juz teraz udalo nam sie zrobic, nalezy nam sie conajmniej odrobina szacunku" - gracie dla siebie a nie dla innych, tak więc nie wymagajcie cudów, oraz tego że będą przed Wami składać pokłony.

 

Oczywiście są to moje subiektywne przemyślenia i nijak mają się do mojego spostrzegania Ciebie jako jednostki. Odnoszę się do całej społeczności.

Pozdrawiam i do zobaczenia na PSN

 

Odnośnik do komentarza

AD1 Nie kazdy indywidualnie jest najlepszym graczem na danej grze. Sila tkwi raczej w druzynie niz w jednostce, Natomiast kazdy jest czolowka polskich graczy FPS,

 

Poczynajac od Resa i najlepszych Posnaniaka , xxkillerjezxx, Ja , marjed7 - kazdy byl absolutnie topowym graczem wygrywajac pojedynki 1vs1 z najwiekszymi prze(pipi)amu w europie (szczegolnie marjed)

 

COD4

 

K1ks, Adi , Oloos, - no powiedz ze sa lepsi polacy od nich. moze 1 dorownuje im poziomem chociaz w to watpie

 

UT3

Kukles i Adi

 

1i 2 miejsce single ladder na console gaming Najlepsi w Europie a moze i na swiecie

 

Owszem moze 1,2 lub 3 odstaje troszke poziomem skilla ale nadrabiaja umiejetnosciami taktycznymi. Klan jest bardzo wyrownny i jako Team sadze, ze jest najmocniejszy w Polsce.

 

Nie chce zeby to zabrzmialo samochwalczo ale wlasciwie tak jest

 

Na Res nigdy nie przegralismy zadnego meczu klanowego z polakami, na COD4 w lidze przegralismy 2 i to w dodatku w niepelnym(mniej zawodnikow niz przeciwnik) i nie najsilniejszym skladzie.

 

AD2. Jak wyzej, nie kazdy indywidualnie jest najlepszy, ale jak to mowia Nie wszystkie najwieksze pilkarskie gwiazdy graja w 1 zespole. Nie zawsze wygrywa sie wszystkie ligowe mecze. Mozna nawet przegrac z ostatnia Druzyna w tabeli, Ale liczy sie mistrzostwo kraju (1 sezon COD4 ) i liga mistrzow (Res i COD4) gdzie zawsze dochodzilismy najwyzej z polskich klanow.

 

 

AD3

Wcale nie wymagamy aby rozkladano przed nami czerwony dywan.

Ja potrafie sie smiac sam z siebie , ale takie teksty ze niby opis rekrutacji slaby itd. Po co to?

Przeciesz ja nie jestem specem od marketingu, nie znam sie na promocji i reklami. Mam to w (pipi)e generalnie.

Napisalem w 3 minuty jak ma to wygladac , napisane spontanicznie bez zbednego myslenia nad tym. Byla to tylko informacja.

 

Widocznie wystarczyla bardzo duzej liczbie osob bo przez cala sobote przewinelo sie conajmniej 40 graczy przez serwer, i dostalem jakies 30 friend request.

 

 

Takze podsumowujac, jestesmy jacy jestesmy, nie musicie nas lubic, Ale tak jak ja szanuje kazdego z was i nie wyzywam itd (oprocz Szymka latajacego z bazooka i na 9 moich smierci w meczu za(pipi)al mnie 8 razy ;P ) tego samego wymagam od was.

 

BTW na Console Gaming jest polski klan KUM, Chcecie sie zmierzyc?

 

Pozdro

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
AD3

Wcale nie wymagamy aby rozkladano przed nami czerwony dywan.

Ja potrafie sie smiac sam z siebie , ale takie teksty ze niby opis rekrutacji slaby itd. Po co to?

Przeciesz ja nie jestem specem od marketingu, nie znam sie na promocji i reklami. Mam to w (pipi)e generalnie.

Napisalem w 3 minuty jak ma to wygladac , napisane spontanicznie bez zbednego myslenia nad tym. Byla to tylko informacja.

 

Widocznie wystarczyla bardzo duzej liczbie osob bo przez cala sobote przewinelo sie conajmniej 40 graczy przez serwer, i dostalem jakies 30 friend request.

 

A po to by nastepnym razem przewinello sie 25 tysiecy graczy i by zapchalo Ci friendsow...

 

Klopot welna w tym ze troche sie puszycie. Rozumiem ze jestescie dobrzy i naprawde cenie ludzi, ktorzy maja o sobie wysokie mniemanie i sie tego nie wstydza. Jednak dyskusja roztoczyla sie gdy adi poczul sie obrazony parodia Twojego ogloszenia.

Nastepnym razem pewnie zrobisz to lepiej i fajniej, chocby dzieki temu ze ktos tu czy tam sobie z tego pozartowal.

 

Swoja droga, jakbys to ogloszenie wlasnie tak sformulowal jak post na ktory odpowiadam to i wydzwiek bylby inny...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

no widzisz nie moglem tamtego posta napisac tak jak tego bo...

 

Bo ja go poprostu tak napisalem, nie myslalem 3 razy nad zdaniemitd.

 

Tak samo jak post powyzej , poprostu go napisalem.

 

Dobra zreszta niewazne.

 

Bedziemy sie starac osiagnac jak najwiecej, bo wlasnie to jest dla nas wazne.

 

Postaramy sie wygrac jak najwiecej sie da na Console Gaming dojsc bardzo daleko w turnieju (juz jestesmy w 2-giej rundzie) i wygrac lige na www.ps3liga.pl jesli powstanie liga KZ2

 

Postaramy sie udowodnic, ze jedak zaslugujemy na szacunek

 

A jak juz to osiagniemyto moze wtedy zapracujemy na szacunek (nie poklony)

 

Dobra jade na szkolenie, wroce za 3 dni.

 

Do POL jak przegracie klanowke jutro to was wszystkich wykastruje ;P

 

 

Odnośnik do komentarza

Ile trzeba było mieć w tym tygodniu punktów na złote trofeum(za bycie w pierwszym procencie)? BTW: Zdaje się, że od dziś, od północy jest nowy tydzień, więc wytłumaczcie mi proszę jak to możliwe, że pierwsza osoba w tygodniowym rankingu jak patrzyłem koło 18 ma 5 kafli punktów?

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam KZ2 i chciałem się ugadać na ustawki do trofeów multi.

Pracuję na zmiany wiec jak ktoś wagaruje to w tygodniu od rana 6.30 do 14 pogramy, czasem też po południu od 19.00

 

oferty na pw lub mój psnid: slawek__g .

 

(obecnie chciałem wyzbierać te wszystkie odznaki - na razie jestem enginer bo wyższej klasy nie odkryłem ale to chyba kwestia fragów :) jestem w miarę kumaty tzn. nie rzucam kłód pod nogi, słucham co w headsecie krzyczą dowódcy, w teamie daję rady, sam też czasem coś mądrego uda mi się wymyślić ;) skilla mam średniego ale potrafię sprytnie porozstawiać np. wiezyczki ;)

Odnośnik do komentarza
no widzisz nie moglem tamtego posta napisac tak jak tego bo...

 

Bo ja go poprostu tak napisalem, nie myslalem 3 razy nad zdaniemitd.

 

Tak samo jak post powyzej , poprostu go napisalem.

 

Dobra zreszta niewazne.

 

Bedziemy sie starac osiagnac jak najwiecej, bo wlasnie to jest dla nas wazne.

 

Postaramy sie wygrac jak najwiecej sie da na Console Gaming dojsc bardzo daleko w turnieju (juz jestesmy w 2-giej rundzie) i wygrac lige na www.ps3liga.pl jesli powstanie liga KZ

Postaramy sie udowodnic, ze jedak zaslugujemy na szacunek

 

A jak juz to osiagniemyto moze wtedy zapracujemy na szacunek (nie poklony)

 

Dobra jade na szkolenie, wroce za 3 dni.

 

Do POL jak przegracie klanowke jutro to was wszystkich wykastruje ;P

OOO KU*RWA APOKALIPSA NADCHODZI !!! To juz sie pakuje, zawczasu ;P

Ludzie... Bardzo was prosze, nie róbcie sobie smietnika z glowy :]

Edytowane przez MajinBroda
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś poza mną miał tak, że podczas respawnu wyskakuje, że niby popełniłem samobójstwo (oczywiście z ujemnymi punktami w nagrodę)? Zdarzyło mi się to już dwa razy, wczoraj (Tharsis Depot, spawn na lidera) i dzisiaj (Visari Hammer, spawn na flarę)...

 

Mam też inny błąd (?) - na killzone.com wg statystyk przez 80% czasu używam shotguna :blink:, a tymczasem używałem go może podczas dwóch-trzech rund raptem.

 

A poza konkurencją, to uważam, że wyrzutnia rakiet to przegięcie :angry:. Lata taki typek z wyrzutnią i w ciasnych korytarzach jest niemal nieśmiertelny, bo strzeli byle gdzie i wszyscy dookoła leżą, a żeby się zabił przy okazji, to musiałby sobie dosłownie w nogi strzelić. No a żeby jego zabić, to trzeba mu headshota wpakować, i to w ułamku sekundy, zanim zdąży odpalić głupią rakietę (bo on celować nie musi). No niech mi ktoś powie, że to realistyczne jest. A ostatnio mnie to irytuje tym bardziej, że gdzie nie wejdę, to z połowa ludzi z tym szajsem lata :/

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś poza mną miał tak, że podczas respawnu wyskakuje, że niby popełniłem samobójstwo (oczywiście z ujemnymi punktami w nagrodę)? Zdarzyło mi się to już dwa razy, wczoraj (Tharsis Depot, spawn na lidera) i dzisiaj (Visari Hammer, spawn na flarę)...

 

Mam też inny błąd (?) - na killzone.com wg statystyk przez 80% czasu używam shotguna :blink:, a tymczasem używałem go może podczas dwóch-trzech rund raptem.

 

A poza konkurencją, to uważam, że wyrzutnia rakiet to przegięcie :angry:. Lata taki typek z wyrzutnią i w ciasnych korytarzach jest niemal nieśmiertelny, bo strzeli byle gdzie i wszyscy dookoła leżą, a żeby się zabił przy okazji, to musiałby sobie dosłownie w nogi strzelić. No a żeby jego zabić, to trzeba mu headshota wpakować, i to w ułamku sekundy, zanim zdąży odpalić głupią rakietę (bo on celować nie musi). No niech mi ktoś powie, że to realistyczne jest. A ostatnio mnie to irytuje tym bardziej, że gdzie nie wejdę, to z połowa ludzi z tym szajsem lata :/

Dlatego najlepiej się gra z polakami :) Za rakietę grając z polakami,możesz dostać niezła wiązankę "ładnych" słówek :)

Odnośnik do komentarza

Soniak ilu Was jest w klanie?nie chcecie małego sparingu z Z3R0?Proponuje sam TDM w małej ilości osób(max 6 vs 6 chyba,że jest was sporo w klanie) - mapa obojętnie jaka lecz proponuje bez szturmowca,granatników i wyrzutni rakiet.Jak się dogadamy co do dnia i godziny to swtorzy się wyzwanie klanowe wewnątrz K2.

 

oczywiście inne klany również mogą się z nami sparingować-czysty for fun :)

Odnośnik do komentarza
Soniak ilu Was jest w klanie?nie chcecie małego sparingu z Z3R0?Proponuje sam TDM w małej ilości osób(max 6 vs 6 chyba,że jest was sporo w klanie) - mapa obojętnie jaka lecz proponuje bez szturmowca,granatników i wyrzutni rakiet.Jak się dogadamy co do dnia i godziny to swtorzy się wyzwanie klanowe wewnątrz K2.

 

oczywiście inne klany również mogą się z nami sparingować-czysty for fun :)

 

Będzie ciężko, ponieważ będę musiał zebrać wszystkich do kupy. Niemniej jednak dam Ci znać jak tylko coś uda mi się ustalić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...