Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie od godziny 16 do późnego wieczora stawiam serwer PSXEXTREME.PL PE. Serwer przeznaczony jest dla Polaków, dlatego niezbędne było założenie hasła (dziś był otwarty dla wszystkich i wbiło się pełno włosko, francusko - angielskiego bydła w przedziale wiekowym 8 - 14).

 

Serwer: PSXEXTREME.PL PE

Lokalizacja: Europa

Liczba graczy: 32

HASŁO: extreme

 

Chętnych do gry prosiłbym też o odpowiedź na mojego posta.

 

CYA

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przez serwer PSXEXTREME.PL PE przewinęło się wiele osób. Wszystkim dziękuję za wspólną grę. Nie wiem czy moje wyjście okazało się przerwaniem zabawy, ale niestety siła wyższa. Mam nadzieję że jutro też się spotkamy. No i następnym razem wyłączę granatnik bo za bardzo Brodzie się spodobał ;)

Ciao

Edytowane przez Soniak
Odnośnik do komentarza
Dzisiaj przez serwer PSXEXTREME.PL PE przewinęło się wiele osób. Wszystkim dziękuję za wspólną grę. Nie wiem czy moje wyjście okazało się przerwaniem zabawy, ale niestety siła wyższa. Mam nadzieję że jutro też się spotkamy. No i następnym razem wyłączę granatnik bo za bardzo Brodzie się spodobał ;)

Ciao

Dzieki za wspólna zabawe ;)

Odnośnik do komentarza
A mi się podoba jego poczucie humoru :)

no tak, robic sobie jaja z czegos o czym nie ma sie pojecia :D zayebiscie ^^

 

Ty raczej nie masz pojecia o "Real life " Synu, jak zwykle zreszta... :P

hmm ciekawe co pozwala ci tak twierdzic? To ze gram w POL? To ze potrafie grac? Nie wiesz o mnie nic a pyerdolisz.

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj przez serwer PSXEXTREME.PL PE przewinęło się wiele osób. Wszystkim dziękuję za wspólną grę. Nie wiem czy moje wyjście okazało się przerwaniem zabawy, ale niestety siła wyższa. Mam nadzieję że jutro też się spotkamy. No i następnym razem wyłączę granatnik bo za bardzo Brodzie się spodobał ;)

Ciao

hehe, no niestety też musiałem spadać a grało się przednio :) A Brode i ten jego granatkink to jeszcze dopadne :>

Jak tylko jutro przejdzie SDP to chętnie dołącze :)

Edytowane przez ErgoProxy
Odnośnik do komentarza
Dobra czas konczyc na dzisiaj

 

 

Przez caly dzien przewinelo sie sporo osob ale tylko 4 prezentuje odpowiedni poziom

 

Przedyskutujemy we wspolnym gronie wszystkie kandydatury i zapewne w poniedzialek Ktos zostanie zaproszony do POL

 

 

Dzieki za wspolna gre

 

o ile wasz serwer do południa był widoczny to po południu już nie :( szkoda popykać jeszcze z wami chciałem ale na chęciach się skończyło :)

 

Odnośnik do komentarza
Dobra czas konczyc na dzisiaj

 

 

Przez caly dzien przewinelo sie sporo osob ale tylko 4 prezentuje odpowiedni poziom

 

Przedyskutujemy we wspolnym gronie wszystkie kandydatury i zapewne w poniedzialek Ktos zostanie zaproszony do POL

 

 

Dzieki za wspolna gre

 

o ile wasz serwer do południa był widoczny to po południu już nie :( szkoda popykać jeszcze z wami chciałem ale na chęciach się skończyło :)

Niestety sila wyzsza i od 13 do 15 mnie nie bylo potem o 15 znowu postawilem i byl do 19

 

STOI

 

 

Kto chetny wbijac

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...