Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Moje ulubione mapki to w kolejności przypadkowej: Akademia Radec, Rynek Saluman, Korynt i Pryrrus (sniper roxXx :P )

Mniej lubiane, w których zawsze gram sabotażystą: Skład Tharsis, Młot Visariego

Nielubiana: Helghan Industries - biorę tam od razu snipera bo nie chce mi się nawet biegać po tej planszy. Brzydka i bez wyrazu. Wręcz dołująca :P

 

Ogólnie poza tą ostatnią mapki są inteligentnie zaprojektowane i do każdej należy podchodzić inaczej co wymusza rotację klasami w zależnosci od docelowego miejsca rzeźi niewiniątek.

Ciekaw jestem jakie będą dodatkowe mapy, które na 100% pojawią się jako DLC.

 

PozDro_0

Odnośnik do komentarza
dzieki essence za przystąpienie do turnieju ale dlaczego dostaliscie od jakis hiszpanów cos poszlo nie tak??myślałem że spotkamy się w finale

 

 

Brak 4 gracza. Przegraliśmy, bo ukazało się to dobitnie w s&d gdzie, gdy oni bronili w 4 zawsze znalazł się jakiś, który da rozplant. Gdybyście dali większą mapę, to pewnie byśmy wygrali.

Edytowane przez liqu_
Odnośnik do komentarza
dzieki essence za przystąpienie do turnieju ale dlaczego dostaliscie od jakis hiszpanów cos poszlo nie tak??myślałem że spotkamy się w finale

 

 

Brak 4 gracza. Przegraliśmy, bo ukazało się to dobitnie w s&d gdzie, gdy oni bronili w 4 zawsze znalazł się jakiś, który da rozplant. Gdybyście dali większą mapę, to pewnie byśmy wygrali.

 

A my mielismy niezłe jaja nas4v2jakis hiszpanków nawet z respa nie wyszli :lol:

Odnośnik do komentarza
Napisałem, że nie lubię singla, a multi ma potencjał jak właśnie jest zorganizowana akcja. Na czym polegają ustawki 100m30bl czy coś w tym stylu, albo odwrotnie?

Te liczby to czas i np liczba fragów do których się gra.

 

100m to mecz 100 minutowy, trzeba uwazać bo jak w 40 minucie sie skapniesz ze to półtoragodzinny meczyk to głupio wyjść (nie zapisze punktów) a i dotrwać do końca nie zawsze jest czas hehe.

 

 

Odnośnik do komentarza
"pierwszym miejscu ma coprawda zwykle z 40 killi ale zazwyczaj tyleż samo jak nie więcej death'ów. Zaraz pewnie zaprzeczysz Ty czy ktoś inny mówiąc że wy to potraficie "wyciąć" w pień ekipę przeciwną. Moje pytanie by było: ze snajperki, shotgun'a czy granatnika ? smile.gif"

 

W tym momencie zaczęłeś pisać bzdury. Dobry gracz z karabinkiem(medyk czy taktyk nie ma znaczenia) ugra ratio 2+ bez żadnego problemu.

 

"Ja jestem bardziej przychylny opinii ludzi którzy uważają iż gra jest totalnym chaosem. Przemawia za tym ilość turretów, snajperów, ludzi z granatnikami czy ładunki wybuchowe postawione w przejściu- gdzie jest skill tutaj?"

 

Jedyny chaos z jakim się spotkałem jest przy grach 16+. Turrety łatwo zniszczyć, snajperzy tylko na 1-2 mapach są naprawdę groźni(chyba, że ktoś jest naprawdę dobry, lecz to nie wina gry), z assult'erami nie gram bo to jak narazie jedyna poważna wada tej gry jaką znalazłem, a i tymi C4 za dużo fragów też nie ugrasz.

 

"Sterowanie to w ogóle inna śpiewka- wiedząc że kontrolery do konsol są i tak nieprecyzyjne autorzy chcieli stworzyć grę bardziej realną dodając opóźnienie xD Szybko gracze im przemówili do rozsądku nie zważając na osoby jak "Jazdaone", który to pzepowiedział że "NIGDY ŻADNEGO PATCH'a NIE BĘDZIE".

Jasne, poprawili je w pewnym stopniu. "

 

Jak zrobisz 50h+ i powiesz, że dalej nie opanowałeś sterowania to nazwę Cię opóźnionym. To nie CoD, że byle początkujący po 2 godzinach będzie heady walił, za co chwała GG.

 

"Ale nadal połączenie bynajmniej grywalnego sterowania, laga, i braku precyzji dualshock'ów prowadzi do tak kuriozalnych sytuacji jak te gdy osoba wbija w drugą pełen magazynek z automatu, dodaje jeszcze z dwa- trzy strzały z pistoletu a tamta się odwraca i wali head'a z pupki. Jeśli to określasz najbardziej skillową grą to... (tutaj sam sobie możesz coś wpisać ;P)."

 

Musisz mieć jakąś inną wersję gry, bo ja jeszcze się nie spotkałem żebym w kogoś TRAFIAŁ i mi nie zaliczyło(czasami po sekundzie, ale zawsze było). Miejmy w pamięci jednak, że ze sterowaniem, jak napisałeś, sobie nie radzisz. Tylko teraz za niepowodzenia w grze obwinia się pada, "guwniane sterownie", lub też laga. Jeżeli dostajesz w du,pe to tylko dlatego, że jesteś słabszy(na serwie bez assulterów). Jeżeli to nie jest cecha skillowej gry to ja już nie wiem co jest.

 

"A teraz używając prowokacji porównywalnej do Twojej bo nie chcę już przeciągać i tak długiego postu: jeśli w "kodzie" gracz z kałachem ściągał Cię z 500m gdy Ty miałeś snajperkę- to czas najwyższy pozbyć się gry wink.gif"

 

To Cię najbardziej boli nie? W CoD'a pewnie byłeś madafaka pr0, a teraz ciężko się z tym pogodzić , że sterowanie trudniejsze, że auto-aim mniejszy i musisz w końcu użyć prawej gałki żeby w kogoś trafić, że mapy trzeba poznać(gra ci się wydaje chaotyczna, bo pewnie po respie biegniesz w kierunku czerwonych kropek, a duża część graczy już wie, że to nie jest metoda na grę i tylko czeka na takie "darmowe fragi"). Ta gra wymaga czasu i to mi się w niej naprawdę podoba. W dobie casualowych popierdółek taki ukłon w stronę "starszej szkoły", przy takich kosztach produkcji, to nie lada dowód odwagi ze strony GG.

Zgadzam się i popieram w 100%.

n00by niech wracają do CoD4 (taka mała prowokacja ;) )

 

Powinni tylko zmniejszyć siłę rewolwera i nieco shotguna, bo czasami ściąga zbyt dużych odległości. A ha i jeszcze jedno, energia powinna odnawiać się do końca.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

mecz z Hellboysami dobry,mogłoby być różnie gdyby był u nich trzeci zawodnik ale nie ma gdybać to ich zmartwienie.My wystąpiliśmy pierwszy raz w takim składzie(ja,Jakim,Litwin) więc zgranie u nas trochę szwankowało(Litwin do tego przez 2tyg nie miał gry i dopiero dziś ją dostał).Jutro gramy półfinały :)

 

 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
mecz z Hellboysami dobry,mogłoby być różnie gdyby był u nich trzeci zawodnik ale nie ma gdybać to ich zmartwienie.My wystąpiliśmy pierwszy raz w takim składzie(ja,Jakim,Litwin) więc zgranie u nas trochę szwankowało(Litwin do tego przez 2tyg nie miał gry i dopiero dziś ją dostał).Jutro gramy półfinały :)

 

musiałem się napić oglądając wczorajszy mecz bo na trzeźwo nie dało się na to patrzeć i niestety nie dotarłem na czas do chaty, ale spoko odbijemy jeszcze to sobie :pifpaf:

Odnośnik do komentarza

ZERO mogli byscie dopisac ze bylo 4-3 a w body c dostaliscie niemiłosierny oklep!!!!!za duza mapa 2v3 ale spoko meczyk byl fajny !!z tego co widzialem pol przegrał z essence ktore przegralo ostatnio w naszym turnieju z klanem z ktorym my wygralismy 7-0 :catfight: wiec kiepski dzien dla polski w soccer i dla hell i pol w kz2 spox..

 

DZISIAJ PROSZE O REWANZ Z ZERO !!! O 100P ZEBY BYLO O CO WALCZYĆ!!4V4 LUB 5V5

 

Wczoraj w grze z zero mialem najlepsza akcje od poczatku grania w kz2 koles< nie pamietam nicka> wszedl na mostek a ja stalem tam ze snajpa nie ruszalem sie, patrze a on stoi obok mnie moglem mu kase z portfela wyciagnac tak blisko byl i slysze jak nadaje <chlopaki czysto czysto jestem na mostku nikogo nie :D maMASAKRA czułem sie jak PREDATOR

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza
ZERO mogli byscie dopisac ze bylo 4-3 a w body c dostaliscie niemiłosierny oklep!!!!!

 

DZISIAJ PROSZE O REWANZ Z ZERO !!! O 100P ZEBY BYLO O CO WALCZYĆ!!4V4 LUB 5V5

 

mogłeś dopisać ,że body count było przy stanie 4-2 dla nas więc już pewne było,że wygramy i ostatnia runda nic nie znaczyła :P i.Do tego kampiliście ze snajperki,my dopiero od połowy rundy zaczęliśmy tak grać,przy tak dużej planszy i tak małej ilości graczy snajper do BC się bardzo opłaca.Osobiście uważam,że z(pipi).aliśmy tylko jedną rundę- tą z tubami propangowymi.Zamach prawie zawsze wchodzi,a BC tak jak pisałem był już bez znaczenia.

 

Co do rewanżu-dziś mnie na wieczór nie będzie ,o 22 gramy półfinał tego turnieju więc raczej nie ma dziś szans.W tygodniu lub w następny weekend chętnie.dodaj mnie do znajomych na PSN to się umówimy.Ostatecznie jakby co zawsze zostaje liga-tam napewno zagramy meczyk ze sobą :P (btw wiadomo kiedy dokładnie rusza?)

 

btw.POL przegrał bo nikogo u nich nie było-klan chyba liczy coś koło 20 ludzi i nie umieli się stawić w 3 bo ponoć wszyscy wczoraj pili po knajpach.....

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...