Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli by sie znalezli ludzie bez klanu chetni pograc jakies mniej randomowe, taktyczne meczyki, ale bez zakladania klanu i takich tam napinek ;) to by mozna pograc

 

genjuro80, jak masz troche cierpliwosci to sporbuj dolaczyc do ekipy Euro Killzone Polska http://sites.google.com/site/eurokillzone/home , ja na razie bylem na paru treningach (ustalanie taktyki na mapie Visari Hammer na mecz z Polrugalczykami), moze cos sie z tego urodzi i bedzie mozna fajnie pograc

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W kolejnej części powinni wprowadzić dynamiczne mapy. W zależności od ilości graczy powinien zmieniać się obszar na mapie (Radec Academy i Tharsis Depot nie nadają się do grania w 32 osoby). Rozumiem jeszcze jak ktoś ustawi wszystkie mapy, ale żeby zakładać grę dla 32 graczy jedynie w Tharsis Depot? Czysta głupota. Druga sprawa to klasa Assault. Wszyscy ją nagminnie wyłączają. To samo tyczy się wszelkiego rodzaju wyrzutni i granatników. Nie wiem jak można by to zmienić. Zaczyna mnie to irytować bo niby jest ale nie do końca. Powinni też zmienić gry rankingowe. Teraz każdy może ustalić sobie zasady jakie chce co nie jest najlepszym pomysłem. Gry w stylu 32 graczy 200/30 na Radecu nie mają żadnego sensu. Wszyscy latają jak koty z pęcherzami bez ładu i składu a zgon czy zabicie kogoś jest kwestią przypadku.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Znalezienie dzisiaj normalnej gry okazało się niemożliwe.

Warzone/ Join game:

Radec 200/30

Radec 200/30

Radec 200/30

...

Tharsis 200/30

...

No i wreszcie jakieś normalne ustawienia... Nie. Zaraz. Debil ustawił 30 min na każdą misję...

Nie wiem po co twórcy zakładali te limity. Przecież 24h maraton byłby jak znalazł dla tych imbecyli.

Jeśli przez 3 (pipi)e godziny nie udało mi się rozegrać jednego normalnego meczu to raczej nie ma na to szans.

Odnośnik do komentarza

więcej optymizmu :) na pewno ktoś się znajdzie. są jeszcze na tym świecie ludzie którzy rzygają mapami tharsis depot, radec i blood gracht. jak zaproponujesz im coś innego to na pewno dołączą. pamiętam jak ja zakładałem serwy, z początku była lipa, ale jak się maszyna rozkręciła to bylo git. chyba lepiej poczekac 20 minut na rozkręcenie serwa niż się męczyc na kijowych młóckach na radecu w 32.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam!

Gram od niedawna w killzone 2 ale naprawdę się wkręciłem i chętnie dołącze do jakiegoś przyzwoitego klanu.

Mam na razie ok. 45h spedzonych w multi wiec niewiele ale staram sie i robie postepy.

Mam headseta, na razie caly czas gram na padzie ale bede miał fraga fx

Łącze 8 mb/s więc o lagach nie ma mowy.

Gram dość czesto ale rożnie bywa, czasami w ogole przez 2-3 dni a czasami codziennie po kilka godzin.

Mój nick psn: Thomas_aka_Dibbs http://killzone.com/...homas_aka_Dibbs

Aha i jeżeli to ważne to mam 21 lat i jestem studentem :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam !

Klan SOLDIERS OF POLAND [$@P] REKRUTUJE !

 

Poszukujemy osób które będą spełniały poniższe KRYTERIA

Wiek: 17+

Mózg: on

Ranga: Generał

Dostępność: w tygodniu między 18:00 a 24:00 i w weekendy 20:00 a 01:00

Poczucie humoru: on

Internet: 512kb/s i szybszy

 

Proszę się zgłaszać według poniższego wzoru pod numer gg: 19026428 pisać gdy niedostępny lub PSN_id v_i__r__u_s LUB golota444

 

Id:

Ranga:

Internet:

Czas spędzany przy Kz2:

Doświadczenie w grach typu FPS (skala 1-10):

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...