Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jeżeli chodzi o postawienie własnego serwera- sam z ciekawości stworzyłem grę ze wszystkimi trybami misji i broni włącznie ale trwające po 5 minut każda. Dosłownie w ciągu niecałych 10 minut serwer był pełny przez ciągłe 4 godziny (32/32). Ale jeżeli chce się pograć miło i przyjemnie proponuje ustawić liczbę graczy do 20 graczy maksymalnie. Oczywiście bez granatnika i bazooki. Jeżeli macie trochę znajomych którzy grają w KZ2 to na pewno sami grać nie będziecie. Bo pewnie dołącza ich znajomi, znajomi znajomych itd.

A jeżeli chodzi o mapy z DLC, to jestem zaskoczony że na serwerach jest ich tak mało. Wczoraj ściągnąłem wszystkie sześć sztuk. Wbiłem się na bodajże francuski serwer z włączonym "bratobójczy ogień". Było może 12 graczy i grało się rewelacyjnie. Fakt że mapy nowe i nie zwracasz uwagi na rozgrywkę na początku, ale po 5 minutach było OK. Naprawdę polecam cały dodatek DLC. Każdy z trzech "waży" po jakieś 180MB, Nie obczaiłem jeszcze ich dobrze ale np:Arctower Landing - to mapa na której naprawdę można się pogubić. Dziś prawdopodobnie założę serwer z nowymi mapami więc chętnych zapraszam. Nazwa serwera "NOWE MAPY'. Jeszcze tylko poszukam jakieś dobre, fajne słuchawy z mikrofonem...

Edytowane przez przem1907
Odnośnik do komentarza

Ostatnio zacząłem grać do 20 osób na mapie. Zupełnie inaczej się gra.

W następnej części konieczne są dynamiczne mapy lub niewidzialne ściany dla przeciwników przy wejściach do bazy. Do respawnów przydałyby się również ustalone z góry strefy. Zmiana trybów gry i dostosowanie ich do ilości graczy. S&D w Helghast Industry jest bez sensu. Cel, który trzeba zniszczyć znajduje się w zbyt małym pomieszczeniu.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do was: da sie grać w Killzone myszka i klawiatura? Jeśli nie jest sens kupować takie cos: http://www.allegro.pl/item886977664_dual_sfx_evolution_jest_gwar_mpkonsole.html

 

Oprócz PS3 posiadam x360 i na x'owym padzie gra mi się świetnie w np. CODMW2 natomiast za cholere nie mogę się przyzwyczaić do dualshocka, w innych grach jest ok ale moim zdaniem w FPS nie ma racji bytu...

 

No chyba że ktoś zna sposób żeby używać pada od X w PS3 tu jest takie oto urządzenie : http://www.allegro.pl/item884566233_xcm_cross_fire_adapter_pad_od_ps3_w_x360_gw.html myslicie że zadziała w odwrotny sposób?

 

 

Sorry za lekki offtop.

Odnośnik do komentarza

U mnie Killzone2 w multi przeżywa drugą młodość.Naprawdę z perspektywy premiery MW2 i bety MAG dopiero teraz naprawdę zaczynam doceniać ten tytuł.Tak świetnie zaprojektowanych map(nie licząc młotu visariego i zakładów przemysłowych helgan),tak taktycznej rozgrywki( pod warunkiem grania na mapach do 20 osób,meczy przez killzone.com itp) i tak kozackiego wsparcia dla klanów nie ma żaden inny shooter na ps3.

 

W 2010 roku jedynie Bad Company 2 może mu zagrozić....

 

I dalej nie umiem zrozumieć tak słabej sprzedaży tego tytułu,coraz większej pustki na serwerach i olania wspierania tej gry przez GG(nie licząc dlc).

Odnośnik do komentarza

Witam szukam ludzi do klanu NS1 klan zalozony jakis miesiac temu wiec juz kilkadziesiat klanowek za nami:) ale pora zagrac cus wiecej niz 2vs2 :) ...Wymagania hmm dostepnosc : mysle ze conajmniej 4-5 razy w tyg,..Ranga : nie gra roli jak ktos ma skilla to moze byc nawet kapralem ,Hset: mile widziany :) , No i to tyle to moj nick na PSN: Yun-bufrs czekam na was mistrzowie:)

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem dlaczego Guerrilla nie wypuscilo zadnej mapy za free - tylko same platne DLC zeby napchac kieszenie $$$. Niedlugo minie rok od premiery, a oni nic nie dali za free graczom, ktorzy kupili ich gre, a moim zdaniem cos jednak sie nalezy.

 

Powinni brac przyklad od Naughty Dog i Uncharted 2: Among Thieves - content do pobrania - mapa i to za free pojawil sie troche po permierze gry, do tego specjalne skiny graczy oraz Double EXP na Halloween i swieta - to jest cos. :)

Odnośnik do komentarza

płatne mapy sprawiły,że rok po premierze znaleźć serwer z nimi to jak szukanie igły w stogu siana :/ praktycznie mecze na nich nikt nie odbywa, a szkoda bo niektóre są naprawdę fajne

Spróbuj w piątki wieczorem i weekendy. Ludzie nie grają w ciągu tygodnia bo nie mają czasu ale w weekendy jest sporo osób grających na mapach z DLC. Teraz jak wyszedł MAG też pewnie sporo ludzi się wykruszy.

 

Biorąc pod uwagę czas jaki upłynął od premiery nie jest źle. Można nawet powiedzieć, że jest dobrze. Ludzie cały czas kupują ten tytuł i na brak graczy nie ma co narzekać.

 

Pytanie do was: da sie grać w Killzone myszka i klawiatura? Jeśli nie jest sens kupować takie cos: http://www.allegro.pl/item886977664_dual_sfx_evolution_jest_gwar_mpkonsole.html

 

Oprócz PS3 posiadam x360 i na x'owym padzie gra mi się świetnie w np. CODMW2 natomiast za cholere nie mogę się przyzwyczaić do dualshocka, w innych grach jest ok ale moim zdaniem w FPS nie ma racji bytu...

 

No chyba że ktoś zna sposób żeby używać pada od X w PS3 tu jest takie oto urządzenie : http://www.allegro.pl/item884566233_xcm_cross_fire_adapter_pad_od_ps3_w_x360_gw.html myslicie że zadziała w odwrotny sposób?

 

Sorry za lekki offtop.

"Nie ma racji bytu"? Chyba żartujesz. Gałki od joypadów Sony są bardziej precyzyjniejsze od tych od Microsoftu. Jak ci nie odpowiada to śmiało możesz kupić to coś co podałeś w linku.

 

PS. Ja bym tego "kontrolera" za darmo nie wziął a ty chcesz wydawać 350zł. Nie rób z siebie wariata i graj na padzie Sony jak każdy normalny człowiek.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

frag fx jest dla lamerów :P Ja wróciłem do K2 po pół roku przerwy,na początku było cieżko a wczoraj w zestawieniu tygodniowym byłem na 38 miejscu,także da się grać na padzie super(ratio ponad 2:1).Co do map to fakt,żal wielki,bo czasami jakis polak zrobi pokój z nowymi mapami a tak każdy woli sie bawić na tych podstawowych.

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze 3 tygodnie temu było normalnie a teraz... Wszyscy grają na trzech w/w mapach. Do tego każda z misji po 30 minut. Oczywiście z wyłączonymi broniami lub/i klasami. Bądź też same Body Counts. Oczywiście filtr ustawiony na 17-24 graczy bo powyżej tego to jest rzeźnia a nie wojenna gra taktyczna.

 

Jutro zakładam grę na 24 osoby bez żadnych udziwnień. Jak nie zbiorę ekipy to przechodzę kampanię i sprzedaję grę. Do tej pory nie przeszedłem trybu dla jednego gracza.

 

Tak jak ktoś pisał wcześniej. Dodatkowe mapy były świetne ale miały zbyt wysoką cenę. Ludzie je sobie odpuścili przez co nikt na nich nie gra. A jak nikt na nich nie gra to nie spełniają swojego najważniejszego zadania czyli przedłużenia żywotności grze.

 

Z wariatami nie można walczyć. Trzeba kupić coś z nowszych produkcji. Mimo to czekam na Killzone3.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...