Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

pisałby sie ktoś na wspólne granie dziś na wieczór po 7v7 na zamkniętym serwerze?

Dzis po poludniu byl ustawiony taki serwer a w nim sami polacy.Fajnie bylo ponownie wrocic do KZ2 o ktorym juz dawno zapomnialem ze wzgledu na MW2,BC2 i lagi ktorych dzisiaj tez nie brakowalo.Gonilem za gosciem przez pol mapy i naparzalem w plecy ale byl takim pr0 ze nie raczyl umrzec a po 2 magazynkach wyladowanych na nim,odwrocil sie i jakby nigdy nic zabil mnie i pobiegl dalej.Mialem ochote zrobic z plyty puzzle skladajce sie z 1.000 kawalkow.Na prawde szkoda ze GG juz nie zajmuje sie KZ2 tak jak wczesniej.Moze i maja robote(KZ3) ale od czasu do czasu moga przeciez "oczyszcic" serwery.Gdyby nie te lagi i pare innych rzeczy ktore mnie strasznie denerwuja to MW2 i BC2 nawet bym nie kupowal.

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Heja, mam problem otoz gram sobie w killzone normalnie nie mam nawet najmniejszych lagow wszstko 100% plynnie, ale gdy nadchodzi koniec rundy i zlicza mi statystyki to wyskakuje mi komunikat "pobieranie statystyk z serwera" a nastepnie wyskakuje mi informacja o bledzie pobrania statystyk i tak za kazdym razem, myslalem ze zalezy to od regiony w jakim gram (najczesciej stany), ale gdy przezucilem sie na EU bylo nadal to samo. Ktos moze wie o co chodzi/mial to samo, bede bardzo wdzieczny jak ktos mi powie jak to mozna "naprawic" :)

 

Ps. Sory za ortografie, brak polskiej klawiatury :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siema, chciałem kupić dodatek do killzone 2, ale kasy na PS STORE starczy mi tylko na jeden. I tu rodzi się moje pytanie.po 1. Który z trzech dostępnych dodatków jest najbardziej warty uwagi? (steel & titanium, flash & thunder, czy napalm & cordite)po 2. Czy w ogóle opłaca się kupować jaki kolwiek? tzn. czy będę miał z kim grać?Obejrzałem trailery każdego z dodatków, lecz dalej nie mogę się zdecydować. ale szczególnie spodobała mi się mapka na krążowniku ISA. Jest jeszcze kwestia tego czy w ogóle opłaca się wykupywać dodatek osobno? Bo z tego co widziałem to gdy ktoś ustawia grę z dodatkami są to zazwyczaj wszystkie trzy, więc jeśli nie będę miał reszty to i tak nie zagram... Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

body count - team deatmatch

captur&hold - dominacja

serch&destroy x2 - znajdz i zniszcz

serch&retrive - zdobycie flagi(tuby)

assasination x2 - zamach..zabicie lub obrona danego zawodnika

 

HArdcora nie ma..moze lepiej ustawic jezyk polski??prywodca zawsze mowi jaki jest nastepny tryb i co trzeba wykonac

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Doszedlem do momentu, w ktorym odblokowuje sie range assault. Od teraz plansza zas.rana jest spamerami z rpg czy inna bazooka. Do tego typ przyjmuje 2x wiecej olowiu zanim zdechnie a sciaga mnie jednym strzalem. Nie mowiac, ze niektorzy dostaja jakiegos uberboosta. Ja jedyne co moge to wezwac drona albo stworzyc punkt respawna. I mimo, ze jako ISA skonczylem jako pierwszy to przenoszac ten wynik na tabele HGH bylbym no moze 10y. Pytanie zatem jest nastepujace - czy dalej jest juz tylko tak jak teraz czy dojda jakies przydatne skile? Bo szczerze nie chce mi sie meczyc z ranodmowymi ludkami kiedy przeciwko sobie mam dobrze zgrany klan.

Odnośnik do komentarza

Doszedlem do momentu, w ktorym odblokowuje sie range assault. Od teraz plansza zas.rana jest spamerami z rpg czy inna bazooka. Do tego typ przyjmuje 2x wiecej olowiu zanim zdechnie a sciaga mnie jednym strzalem. Nie mowiac, ze niektorzy dostaja jakiegos uberboosta. Ja jedyne co moge to wezwac drona albo stworzyc punkt respawna. I mimo, ze jako ISA skonczylem jako pierwszy to przenoszac ten wynik na tabele HGH bylbym no moze 10y. Pytanie zatem jest nastepujace - czy dalej jest juz tylko tak jak teraz czy dojda jakies przydatne skile? Bo szczerze nie chce mi sie meczyc z ranodmowymi ludkami kiedy przeciwko sobie mam dobrze zgrany klan.

wyjsciem jest wybieranie serwerow bez bazook..

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...