Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

heh na nie napisałem nigdy nie ze nie umiem, za to często słyszę oskarżenia ze to właśnie ja gram na "fragu". Nie wiem jak dokładnie działa frag i jak się nim celuje, ale jeżeli da się to porównać do myszek logitecha lub razera to na pewno strzela się dużo lepiej niż na padzie, i nikt mi nie powie ze czołowy gracz używający pada ma szanse powalczyć z kimś kto wie jak używać myszki

 

Znam Polaka który gra na Fragu(Dziarek) w KZ ale tylko dlatego, że nie potrafi w fps'y grać na padzie. Z tego co mówił, to jeżeli ktoś potrafi grać na padzie to nie ma sensu przerzucać się na fraga, bo urządzenie to zbyt dobre nie jest. Grałem z nim nie raz i żadnym nadludzkim celowaniem się nie wyróżnia, a urządzenie jest daleko w tyle jeżeli chodzi o dokładność porównywalną do akcesorii Logitecha.

 

Odnośnik do komentarza
Szukam kogoś kumatego i z odblokowaną rangą taktyka, na ustawkę po nowe trofea, które jak chyba wiadomo są nie do zdobycia normalnie. Pisać na PM.

 

dlaczego nie do zdobycia :lol: ? mi weszły wszystkie w pierwszych meczach na nowych mapach* :P

 

 

*mecze oczywiście long czyli po min 20 minut na tryb / 32 graczy:

-50 fragów: bez problemu

-10/20 fragów z broni: tu oczywiście najlepiej szukać respa + obrona ładunków.

-5 wygranych trybów w jednej rundzie: to może być trudne z przypadkowymi ludźmi ale kwestia czasu/szczęścia znalezienia się we właściwej (lepszej) drużynie - ja akurat grałem z klanem więc bez problemu (jedna mapa 5-2 , druga 7-0 np. http://killzone.com/kz/tour_round_history....file_id=7371347 )

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza
...

Co to znaczy "szukać respa + obrona ładunków"?

 

po zlikwidowani chwilowej nieśmiertelności na respawnie najłatwiej nabijać fragi kampiąc właśnie na respie - czyli szukasz czerwonego dymu i punktujesz pojawiających się ludków :P , plus czekać na osoby chcące założyć ładunek przy "odszukaj&zniszcz".

 

kołkownica na respie jest świetna, miotacz też ale trzeba być samemu (jak ktoś będzie kampił z tobą to jak ma np kosiarkę to on prędzej zabije niż Tobie zaliczy spalenie - jak stoisz sam to można nawet wcześniej podpalić resp a ludki pojawiające się będą się zapalać)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

logo2.jpg

Klan Z3RO szuka nowych członków oraz małych klanów do fuzji. Chętnych zapraszam na forum klanu http://www.ps3team.pl/forum/index.php?board=64.0 lub na pw. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie http://z3roregrets.blogspot.com/ lub http://killzone.com/kz/clan.psml?kz_clan_id=104006

Naszym atutem jest miła atmosfera i zacięta walka :D

Edytowane przez Desert4PL
Odnośnik do komentarza

Mnie ostatnio nurtuje czy ludzie porzucą Killzone na rzecz słabego/marnego/beznadziejnego COD:MW2. Trochę późno zabrałem się za tą grę i tego teraz żałuję. Mulitplayer w KZ naprawdę nie jest zbyt wymagający i osoba taka jak ja, która nigdy nie zwracała zbytniej uwagi na tryby sieciowe w FPS, może powymiatać na serwerach. Można się świetnie bawić nie mając zbytniego doświadczenia w tego typu grach.

 

Resistance był pełen lagów. Nigdy nie zapomnę tych 5 sekundowych opóźnień.

Resistance 2 był udziwniony na maksa. Nawet ja, fan sci-fi i różnego typu dziwactw, nie mogłem ogarnąć świata przedstawionego w drugiej części.

No i COD4 stworzony dla specyficznej grupy ludzi. Ludzi, którzy przed domem mają rozstawione zasieki, w szafie cały arsenał broni, a na śniadanie jedząc proch strzelniczy.

 

Mój post można uznać za lekko wypaczony.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

ja zostaje przy K2(też mam fajną bandę wieśniaków z którymi super się gra :P) i choć MW2 pewnie kupię to wątpię,że spędzę przy nim tyle czasu co przy K2.CoD stawia na rozgrywkę w multi dla samotnego gracza i w tym jest kozacki.K2 stawia na zespołowość,jest super taktyczny,ma genialny tryb warzone i wsparcie klanowe-to mnie do tego tytułu przekonuje :)

 

I osobiście liczę,że MW2 przyniesie zmiany w samej mechanice multi bo po czasie CoD4 to była jedna wielka kamperka i zabawa w rzucanie granatów.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
z checia bym pogral z Polakami wiec moze ktos wysle invite (na ps3 liscie mam zaledwie 6 osob z czego tylko jedna gra w KZ2) :)PS3id Danielskii

sam widzisz kto tu się wypowiada w temacie to śmiało pododawaj a się nie wstydź.Albo poszukaj jakiegoś polskiego klanu,których pełno i pykaj w ich gronie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...