Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Idę dziś na dobrego hamburgera w Opolu. Nazwa lokalu to Hamburg!:-) jest jednak jeden problem, burger jest naprawdę zajwbisty i dobrej jakości a kosztuje tylko 15 ziko. Czy myślcie ze powinienem dac dam za niego 50 zł aby było bardziej ekskluzywnie?

Stanowczo za mało. Pewnie kotlety robią z krowiego gówna, a sałatki biorą z wiadra. Zapłać więcej, a potem pokazuj swój dystans na forum przez 10 stron. Tak będzie najlepiej.

Odnośnik do komentarza

"Lokal" wygląda jak buda Koreańczyka. Bo to w sumie jest buda. To o czym pisze Rozi odnośnie zawartości burgera jest całkiem prawdopodobne :lapka:

 

P.S. Tak, przegooglowałem sobie ten lokal - średnio co 2 miesiące jestem w Opolu lub przez Opole przejeżdżam, przeczytałem też opinię w google. Pierwszą i jednocześnie jedyną i to mi wystarczy ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

No dokładnie. U mnie jest Hashtag Burger. Burgery mega, ceny od 15 zł w górę. Nic lepszego jeśli chodzi o Burgery w mieście nie ma. Idealny lokal do brania na wynos. W środku lokal jak lokal (strasznie mały). Sam bym w środku raczej nie jadł. Tym bardziej dziewczyny bym tam nie zaprosił co nie zmienia faktu że żarcie mega.

Odnośnik do komentarza

No dokładnie. U mnie jest Hashtag Burger. Burgery mega, ceny od 15 zł w górę. Nic lepszego jeśli chodzi o Burgery w mieście nie ma. Idealny lokal do brania na wynos. W środku lokal jak lokal (strasznie mały). Sam bym w środku raczej nie jadł. Tym bardziej dziewczyny bym tam nie zaprosił co nie zmienia faktu że żarcie mega.

Obok mnie też jest hashtag, też dobre burgery.

Odnośnik do komentarza

Burger & Co. w Kielcach. Burger szefa z bekonem, krążkami cebulowymi, sałatą, mayo chipotle, bbq i serem mocne 6.5/10, fajna maślana bułka, dodatki spoko, jedynie mięso lekko bez wyrazu. Za to Pastrami classic 9/10, mimo że na pszennym chlebie to tak doprawione, tak idealnie wyważone, że będę tam skręcał specjalnie na to.

 

PS Skrzydełka bbq 2/10, jakby kogoś naszło.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na Świebodzkim (takie targowisko na starym dworcu) była kolejka ludzi do straganu z kiełbasami, kaszankami, frytkami. Smród starego tłuszczu czuć było z daleka, a frytki to najgorsze karbowane (pipi), miękkie i zalane keczupem tak żeby zabić jakikolwiek smak. Pewnie każda z tych osób w kolejce też uważa, że jedzenie w Dinette to frajerstwo :potter: była też pani ze straganem, na którym zalewała chińskie zupki amino - też spoko opcja na jedzenie na mieście dla oszczędnych niefrajerów

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...