Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat tu robiłem zdjęcie koledze i jego bluzie bo to jego marka sportowa i sobie tego życzył. No ale żeby uściślić 20e to za stół szwecki, a nie samą jajecznicę. Jako ciekawostka dodam, że na śniadaniu wystawione są kielonli z wódką i szampan (to akurat nie dziwne bo pod kacapów).

Odnośnik do komentarza

nie wyobrażam jak można sobie czegoś nie wyobrażać w dzisiejszym świecie. Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty to i śniadania za 8 dych nie powinny nikogo dziwić. Nikogo też tu nie stać na jadanie tak na co dzień. 2400 zł miesięcznie na jedną osobę za same śniadania to chyba każdemu tu nadszarpnęły by budżet.

 

a są ludzie co wykładają taką kwotę just like that. Trzeba było nie rzucać kamieniami w szkołę to może byłby to któryś z was. Hmm? pomyśl o tym. 

Odnośnik do komentarza

balon jaki ja mam szacunek do Ciebie teraz, ot okazyjne śniadanie z klientem/dziewczyną/żoną w centrum Wrocławia, 8 dyszek zostawione ale co to jest wielkiego a dupska pękają tak, że u nas w Berlinie się pytają czy to wojna w Polsce czy co że tak huczy ze wschodu

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Placic 12zl za dwa plastry sera, lyzeczke drzemu, dwie parowki 67% miesa mom i 2 kromki bagietki xDDDD Jacy ku.rwa frajerzy xDD Do tego herbatka za 4zl 125ml z torebki za 30 groszy i dodatkowe pieczywo za 3zl co za to mozna miec caly bochenek 450 gram zytniego, przesolonego, polskiego chlebka. A na koncu pewnie jeszcze liscie salaty z dekoracji talerza wpier.dola bo zaplacone.

Odnośnik do komentarza

:bad:

 

kebab bez pity|tortilli :| jeszcze sosu nayebane i to wszystko wywalone na frytki, które pewnie kiedyś miały szansę być chrupiące na zewnątrz, miękkie w środku. Mrożone przez 10 lat i potem smażone po przekroczeniu daty ważności w starym, zjełczałym oleju, nasiąknięte wodą ze źle odcedzonych warzyw trzeciej świezości, tłuszczem ściekającym z mięsa napchanej modyfikowaną paszą świni świecącej w ciemnościach i sosem, gdzie 100% jogurtu to widział może za szybą w sklepie. 

 

:bad:

nie wiem co gorsze, śniadanie za 80 PLN czy to

Odnośnik do komentarza

 

:bad:

 

kebab bez pity|tortilli :| jeszcze sosu nayebane i to wszystko wywalone na frytki, które pewnie kiedyś miały szansę być chrupiące na zewnątrz, miękkie w środku. Mrożone przez 10 lat i potem smażone po przekroczeniu daty ważności w starym, zjełczałym oleju, nasiąknięte wodą ze źle odcedzonych warzyw trzeciej świezości, tłuszczem ściekającym z mięsa napchanej modyfikowaną paszą świni świecącej w ciemnościach i sosem, gdzie 100% jogurtu to widział może za szybą w sklepie. 

 

:bad:

nie wiem co gorsze, śniadanie za 80 PLN czy to

 

Gyros.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...