Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to może jednak.

Porównywać topową śnoadaniownie, tylko śniadaniownię szczyczącą się wszędzie jakością i świeżością swoich potraw ze śniadaniami w podrzędnym barze i włoskiej restauracji, gdzie bankowo mają śniadania jako dodatek aby wyjść na plus. Oj Rozi, Rozi.

Uwierz mi że jak kiedyś będziesz np umawiał się na poranne spotkanie połączone ze śniadaniem z ważnym parterem biznesowym i będziesz miał wybór to wybierzesz Di Cafe Deli niż Chicago Bar. Nie wszystko jest w życiu takie proste i oczywiste jak polityka podatkowa krula korwina.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że zważywszy na to, że gdzieś w prowincjonalnej Tajlandii masz kur,ewsko dobrego żarcia na cały dzień za jakieś $0,5 śmiało można Roziego nazwać skończonym frajerem wedle jego logiki.

Odnośnik do komentarza

 

No nie wiem, może jestem skrzywiony mieszkając w małym mieście, ale wypasione śniadanie z jajkami/omletem, tostami, parówkami, bekonem i kawą/herbatą kosztuje max 12 zł.

Bo tak jest i tak powinno byc. Ale z dinette (bo przypomne od tego zaczelo sie "ojezu 80zl za sniadanie") jest taki "problem", ze zarcie tam jest po prostu raz ze z dobrych skladnikow, a dwa, ze bardzo dobrze przygotowane (z reszta sam wiesz, pisze to do tych co oczy otwieraja). To samo obiad. 120zl z deserami i picie w dinnette to jest cena bardzo spoko. Ale jakby mi w takim blantmanowym Olsztynie za tyle zaserwowali schabowego z pure z ziemniakow to bylby przypal.

 

Takze wszystko zalezy nie tylko od ceny ale i od miejsca. Zeby daleko nie szukac, to samo dinette na rynku dla mnie juz totalnie z du.py bo ceny o 20zl w gore.

 

W olsztynie masz kilka narawde dobrych knajp. To nie aż taka dziura.

 

Przepraszam lokalny patriotyzm mi się włączył

Odnośnik do komentarza

Czyli miałem rację, w mieścinach gdzie psy dupami szczekają i chujami wodę piją śniadanie może kosztować 12zł.

 

 

Ja ci powiem ze w małych mieścinach to za niewiele* więcej niż te 12zł możesz zjeść całkiem dobry obiadek bez deseru i to nie z (pipi) składników a wypasy w dobrej miejscówce 40-50zł od osoby. Ot uroki życia w Polsce Z.

 

Ja wiem że inna mentalność/płace itp  ale uj by mnie strzelił (nawet jeśli byłbym bogaty) gdybym dał 80zł za takie sobie nierobiące wrażenia śniadanie.

 

*niewiele=4-6zł

Odnośnik do komentarza

Byłem w Olsztynie w takim hotelu nad jeziorem, praktycznie na plaży z dużymi przeszkleniami. Ponoć jest tam jedna z najlepszych restauracji w mieście. Przyznam, że było naprawdę okey tylko brak śniadań za 12 zł:(

Taka se ta knajpa ale mam 100 m od domu więc może mi się przejadła. Za to za(pipi)isty chleb raz w tygodniu tam kupuje. Nie ma to jak w dresiku z pieskiem zajść do knajpy gdzie wszyscy wystrojeni aby chlebek odebrać świeżo upieczony.

 

W ogóle tu w obrębie jeziora ukiel masz 7 restauracji. Niestety ani jedna w moim top 3 olsztyna. Źle nie jest ale do tych najlepszych muszę pojechac samochodem.

 

Obecnie odkryłem we wsi wadąg zaraz obok olsztyna najlepszą pizze jaką jadłem. Mała knajpka pizza za 26-34 zł a lepsza od wszystkich jakie jadłem. A jadłem i w neapolu, Paryżu czy w tokio dobre pizze.

 

Polecam pimento pizzeria wadąg. Z pracy już 3 moich kumpli z rodzinami wybrali się i to samo mówią. Nieziemska pizza.

Odnośnik do komentarza

Jak mi zabraknie pieniędzy na chleb to pewno będę znacznie czegoś innego żałował niż 40 zł za śniadanie. Chłopie co ty w ogóle gadasz? xD

 

Krupek nie wiem czego używają, a ile zasługa super przygotowania (hello za skille też się płaci, a nie tylko za jaja z wolnego wybiegu) ale smakuje to wybornie i inaczej. Jadałem różne śniadania, w różnych miejscach w tym takie za 90zł netto + VAT (tak Rozi w PL są miejsca gdzie nawet 100+ zł płaci się za śniadanie:) ) w Sopcie Sheraton (dla uspokojenia stendbaja dodam że płacił za to mój były pracodawca) i zdecydowanie śniadania z Di Cafe Deli > Sopot Sherton (choć białe kiełbaski cielęce - pewno z Morlin ale nie mogę takich w sklepie odszukać - baaaardzo dobre aaaaa jajecznica formowana na foremce przed podaniem na talerz xD)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

Czyli miałem rację, w mieścinach gdzie psy dupami szczekają i chujami wodę piją śniadanie może kosztować 12zł.

 

 

Ja ci powiem ze w małych mieścinach to za niewiele* więcej niż te 12zł możesz zjeść całkiem dobry obiadek bez deseru i to nie z (pipi) składników a wypasy w dobrej miejscówce 40-50zł od osoby. Ot uroki życia w Polsce Z.

 

Ja wiem że inna mentalność/płace itp  ale uj by mnie strzelił (nawet jeśli byłbym bogaty) gdybym dał 80zł za takie sobie nierobiące wrażenia śniadanie.

 

*niewiele=4-6zł

 

 

We Wrocku też spokojnie można zjeść domowy obiad zupa + drugie danie za te 15-16 zeta :P i to w centrum, a po 17tej jeszcze 50% taniej :D w dużym mieście za to masz ogromny wybór, w małej mieścinie to masz jedną-dwie dobre knajpy maks.

Odnośnik do komentarza

to ile ludzie potrafią wydawać pieniędzy na żarcie w restauracjach to nawet nie mieści się w waszych śmiesznych głowach.

na same lunche wydają lekką ręką po 200-300 złotówek a przecież na jednym posiłku dziennie się nie kończy a w domu jak plebs gotować nie będą

 

pracuje w gastro i czasem nie dowierzam jak o godzinie 13 przychodzi koleś z 2 gówniakami i wydaje równowartość nowego xbox'a one z fifa 18 w zestawie. 

dla jednego 30 zł za śniadanie to niewyobrażalna kwota a dla innego to napiwek, który codziennie zostawia po zjedzonym lunchu

 

p.s. olsztynie nie ma dobrych restauracji.

Odnośnik do komentarza

Widzisz czyli mało widziałeś, ba nawet nie trzeba być wielkim światowcem aby wydać 20e bo masz to w PL. Wiadomo że to cena nieadekwatna ale m.in. tym pozycjonują żeby takie stendbaje nie przeszkadzały w jedzeniu najważniejszego posiłku dnia.

 

http://www.sheraton.pl/sopot/pl/sniadania

 

Bonusowo na twój ból dupy jajecznica z

Sheratona w foremce hehe

 

02aeb01f3b49.jpg

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...