Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

rycze przez ostatni strony, niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu.

 

AHAHHAH ten talerz kebab COOPERA XDDDDDDDDDDDD

kucharz sie na niego spyerdolił i potem stado niemytych goryli sie na niego zwaliło i ten plastik XDDDDDDDD umieram

FRYZJER?! tylko za 6zł u pani marioli i golenie na zapałkę! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

I jeszcze pewnie pączek zamiast donuta.

 

Wyobrażacie sobie jakiegoś poważnego człowieka z cywilizowanego kraju jedzącego ku,rwa polackiego pączka? xD o ku,rwa wyobraźcie sobie jak taki James Bond wpier,dala je pączka xD bierze wielką kupę gówna z tłuszczem do mordy, lukier mu się kruszy na garnitur, upier,dala mu rękaw, dżem z środka się wylewa, nie panuje nad tym, musi szybko wpier,dolić, bo się pączek cały rozpie,rdoli xD

a Donuta? Donuta zje sobie na spokojnie, małymi gryzami, wygląda jak człowiek jedzący deser Z KLASĄ a polak jedzący te "słodkości" to wygląda jak jaskiniowiec co dorwał się do jedzenia xD

HALINA SZYBKO ŻRYJ TEGO PONCZKA DAWAJ NASTEMPNEGO

Odnośnik do komentarza

 

rycze przez ostatni strony, niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu.

 

AHAHHAH ten talerz kebab COOPERA XDDDDDDDDDDDD

kucharz sie na niego spyerdolił i potem stado niemytych goryli sie na niego zwaliło i ten plastik XDDDDDDDD umieram

FRYZJER?! tylko za 6zł u pani marioli i golenie na zapałkę! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

I jeszcze pewnie pączek zamiast donuta.

 

Wyobrażacie sobie jakiegoś poważnego człowieka z cywilizowanego kraju jedzącego ku,rwa polackiego pączka? xD o ku,rwa wyobraźcie sobie jak taki James Bond wpier,dala je pączka xD bierze wielką kupę gówna z tłuszczem do mordy, lukier mu się kruszy na garnitur, upier,dala mu rękaw, dżem z środka się wylewa, nie panuje nad tym, musi szybko wpier,dolić, bo się pączek cały rozpie,rdoli xD

a Donuta? Donuta zje sobie na spokojnie, małymi gryzami, wygląda jak człowiek jedzący deser Z KLASĄ a polak jedzący te "słodkości" to wygląda jak jaskiniowiec co dorwał się do jedzenia xD

HALINA SZYBKO ŻRYJ TEGO PONCZKA DAWAJ NASTEMPNEGO

 

 

xDDDD o (pipi)a jak smiechlem, zakrztusilem sie herbata i lukier z paczka mi spadl na klawiature

Odnośnik do komentarza

Co by nie mówić, tłusty czwartek to niezła inba jak ludzie po kilkanaście pączków wciągają. W normalny dzień zjedliby 5 i zakrztusili się rzygamj, ale tego dnia nagle jakiejś super mocy dostają i nagle mogą jeść w opór, aż dżem po łokciach leci.

Ale jak cały rok siły zbierajom na wigilię żeby wpier.dolić 12 dań i jeszcze 2 litrami kompotu popić to już nie inba?

Odnośnik do komentarza

Jest bardzo dużo w sumie, ostatnie lata wysypały dobrymi lokalami z jedzeniem.

*Senioritas - nowość, właśnie zgarnęli tytuł najlepszej knajpy w Łodzi
*Ato Sushi (dla mnie jedno z najlepszych w PL, rybki samolotem prosto z Portugalii)
*Ato Ramen (mieli tak dobry ramen, że w tym roku otworzyli dodatkową, knajpę tylko z nim)
*Meg Mu - kuchnia afrykańska, wszystko z karty na 5-kę z plusem, łącznie ze stekiem z krokodyla
*Montenegro - kuchnia bałkańska dla fanów mięsa, dobrze doprawione, duże porcje.
*Gastromachina - jak burgery w ŁDZ, to raczej tu.

A to tylko mała próbka, jest znacznie więcej wartych odwiedzenia. Na które, mimo dobrych ocen, trzeba raczej uważać? Bawełna - z jedzeniem różnie bywa imo, ale ludzie jednak chwalą, Breadnia też różnie, plus obsługa raczej na minus (może się zmieniło, nie wiem), Varoska - ceny nieadekwatne do jakości, Doki - oprócz lansowania się w popularnej miejscówce, nic specjalnego.

Kyo, najlepiej napisz jaka kuchnia cię interesuje :)

Odnośnik do komentarza

wracając jeszcze do śniadań. W momencie kiedy wy babraliście się ze swoimi jajecznicami, ja po raz kolejny wybrałem się na śniadanie tym razem do lokalnej burgerowni cieszącą się dobrymi i bardzo dobrymi opiniami. Cena dla niektórych może wydać się wygórowana (6.50zł) jednak weźmy pod uwagę, że jest to opcja max z podwójnym mięsem, które jak zapewnia właścicielka pochodzi od teksańskich młodych byków. Największą jednak robotę robi tutaj sos o chwytliwej nazwie "firmowy". 

 

 

 

jeszcze w tyle miejsc chciałbym was zabrać, a tak mało czasu. Pieniądze to nie problem.

 

821ff420e282a0femed.jpg

 

Edytowane przez D.B. Cooper
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wall Street aż tak mi nie zaimponował (ale jak ktoś lubi amerykańskie jedzenie, to na pewno do obczajenia), Lavash jest bardzo dobry, miałem go wymienić razem z resztą, ale wolałem się upewnić jaka kuchnia interesuje Kyo, bo imo fajnych knajp to jeszcze z tuzin jest.

Resztę już wymieniałem. I tak: Senioritas, Ato Shushi to bez rezerwacji ciężko o stolik, absolutna racja,  Meg Mu oprócz standardowej karty ma też niezłe lunche (20 zł za zupę i drugie danie), na ramen w Ato Ramen czeka się zwykle trochę na miejsce, zupełnie jak w JP, bo mają zawsze dużo klientów.

Edit
Ech, szybko się pakuję i pierwotnie napisałem "pierwsze danie" :v

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...