Skocz do zawartości

Najtrudniejsze Trofea i Platyny i Komplety


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mysle ze Ng3 zalicza sie do trudnych platyn Triale sa tak powalone ze glowa boli:D Dragon Swordem jest je Bardzo Ciezko zrobic. ( mam problemy z Trialami ale gram solo tak wiec jest to wyzwanie godne Ninja Gaiden ).. Team Mission w Ngs2 to pikus przy tym co sie dzieje w Ng3 w trialach..

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Mnie to juz szlag trafia przy 6 challenge na vanquish i naprawde niemam pojecia jak przbrnac przez 4 fale

Może Cie pocieszy fakt że z samym 6 challengem "bawiłem" się około tygodnia. I był to niezapomniany tydzień nie ma co.Ale satysfakcja po osiągnięciu platyny : bezcenna :P

Jak dla mnie póki co najtrudniejsza platyna. Challenge z Batman AA to przy tym Pan Pikuś :P

Odnośnik do komentarza

Po zrobieniu platyny w Rayman: Origins stwierdzam, ze trzeba bedzie ja zdjac z listy najtrudniejszych do zrobienia, bo po prostu nie wypada, zeby tu byla i smieszyla swoimi czasowkami zaraz obok np takiego Mirror's Edge'a. Nie jest to platyna latwa, ale jak sie przejdzie juz cala gre to time attacks nie strasza juz tak bardzo jak wtedy, kiedy probowalo sie je robic od razu, przy pierwszym podejsciu do danej planszy. Gdyby do platyny potrzebne byly jeszcze wszystkie medale, to moze i niechby sobie zostala, ale tak to jednak nie ten poziom.

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba robić medali za 350 złotych znajdziek. Więc robisz time triale NA PUCHARY (a nie medale :P ), szukasz wszystkich sekretnych skrzyń, znajdujesz większość złotych świetlików w każdej mapie (nie trzeba znajdować ilości, która daje medal / ribbon) i jest platyna. Mi zostało zrobić tylko czasówki. Platyna i tak do łatwych oczywiście nie należy ale faktycznie mogło być super trudno gdyby dorzucili trofika za wszystkie ribbony. Bankowo będę miał parę trudnych map do przebiegnięcia ale na chwilę obecną poziom trudności to takie 7+ / 10. Zweryfikuje poglądy jak wbiję plate.

 

edit: no i wbiłem. 7+. Są tylko 2 trudne speedruny. Reszta wpada za 2 lub 3 razem a w zapasie pozostaje do 10 sek. Genialna gra BTW - imo po FF VII to mój numero duo :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kupując tę grę nie spodziewałem się, że znajdzie się w tym dziale, a jednak...

Catherine

połączenie gry logicznej ze stricte zrecznosciowym charakterem rozgrywki sprawia, że gra może zaskoczyć poziomem trudności w obu aspektach.

element logiczny - wiadomo... zagadki opierajace sie na układaniu schodów tylko na starcie są łatwe. ilość kombinacji możliwych do znalezienia rozwiązania jest naprawdę spora. a zwykle rozwiązanie ich i przejście poziomów w drodze do platyny to jeszcze nie wszystko... są jeszcze czasówki połączone ze zbieractwem, co przekłada sie na punkty konieczne do zdobycia złota.

element zrecznosciowy - co z tego, że wiesz co zrobić, jak możesz być za wolny, zeby to zrobić? :) ścigąjaca bestia nadaje grze charakteru, a jej nieprzewidywalne i chaotyczne ataki dają pozornie statycznej potocznej ukladance zastrzyk adrenaliny.

 

dla malkontentów:

owszem, można oszukać w kampanii i znaleźć na youtube gotowe ścieżki na szczyt ściany, po której sie wspinamy. jednak najtrudniejszy będę tryb "Babel" - wspinaczka po losowo tworzącej się ścianie. nie masz sklilla, nie przejdziesz. pierwszy etap w Babel skończyłem po wejściu 50 stopni wzwyż i narazie to rekord. do zaliczenia trzeba 150. a w kolejnych etapach jeszcze więcej :)

Odnośnik do komentarza

A ja od siebie napisze o malej grze z PSNu, ktora kupilem zgola przypadkowo.

Trash Panic to gra wypuszczona przez Japan Studio w 2009r. Zalozenia gry sa proste, dostajesz smietnik i masz w nim ukladac coraz to nowe, przesuwajace sie po tasmie smieci. Smieci te mozna (trzeba) tluc o siebie nawzajem, by w tem sposob zaoszczedzac potrzebne w smietniku miejsce na coraz to nowe nadjezdzajace na tasmie.

Gra w zalozeniach prosta, prawda? Nic bardziej mylnego. Smieci nadjezdzaja hurtowo, niewiele pomaga ich spalanie i inne metody utylizacji. Dwa pierwsze poziomy trudnosci przeszedlem fuksem. Poziom Hell mnie rozniosl :( Nie wiem czy bede kiedykolwiek w stanie to przejsc. Najgorsze jest to, ze wszystkie 5 plansz trzeba przechodzic za jednym posiedzeniem i kiedy juz nawet dobrniemy po paru godzina meczarni do np. 4 planszy, i skonczymy gre, po powrocie do konsoli wszystko musimy zaczynac od poczatku. Nie wiem kto wpadl na tak "genialny" pomysl, naprawde.

Mam na razie 3 brazowe trofea, ale rece mi juz opadaja na mysl o dalszej grze :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

MAX PEYNE 3 - jak patrze na ten tytuł to ogrania mnie bezsilności :angry:

a konkretnie pisząc posiada on takie jedno trofeum:

 

silver.png The Shadows Rushed Me

Unlock And Complete New York Minute Hardcore

którego poziom trudności przekracza moje nerwy i umiejętności, jakie nabyłem do tej pory, co jest równoznaczne z SAMOBÓJSTWEM,

nawet GT5 wymięka tutaj :wacko: !!!

każdy rozdział mam w jednym palcu, znam rożnego rodzaju sztuczki i smaczki, które sa pomocne, jednak niestety to nie wystarczy.

mam cholernie postrzępione nerwy, których nie ogarniam podczas rozgrywki :wallbash: nie potrafię sobie z nimi poradzić na te chwile.

tak wiec ukończenie tego trofika przekładam na następny weekend. musze wyluzować, bo zwariuje... :blink:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...