Skocz do zawartości

Najtrudniejsze Trofea i Platyny i Komplety


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest aż tak bardzo hardcorowa (po około 30h jestem w stanie zrobić około 1mln pktów), memoryzacja i rytm w pełni wystarczają

 

1mln też już jestem w stanie zrobić, bo rytm dla mnie nie stanowi problemu, tylko te cholerne 100% purification. Czasami mam tak, że jestem w 100% pewien, że zaznaczyłem wszystkie elementy w danej sekwencji levelu (nie na całej mapie), a wyskakuje mi 99% nie wiedzieć czemu. Tak właśnie miałem teraz z Evolution.

Odnośnik do komentarza

Są miejsca gdzie trzeba dany obszar wyczyścić bardzo szybko, aby pojawiła się całość elementów (np. w matrixie, area po wall blockach gdzie po kolei otwierają się orby, jak wystarczająco szybko nie uda Ci się otworzyć orbów, to z ostatniego pojawi się tylko 1 fioletowy neuron, a powinny 2), albo gdzie trzeba chwile poczekać by pojawiła się całość (np. nasionka w beauty). Czasami niektóre elementy potrafią szybko uciekać, ale to już trzeba znać każdy szczegół na mapie i wiedzieć na czym się wpierw skupiać.

 

Hmm, na evolution chyba najłatwiej o 100% purtification obok journey, tam nie ma niczego konkretnego do zapamiętania, jedynie latające manty w tle podczas walki z 'niebieską rybą'.

 

EDIT: żaluje że nie ma trofika za 1,6mln pkt na hope :<

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

EDIT: żaluje że nie ma trofika za 1,6mln pkt na hope :<

 

No już nie przesadzaj :) z tego co patrzę na PSNprofiles to 19 osób na świecie (sic!) ma platyne w Child Of Eden!

Dla porównania: w NGS2 ma 936 osób, Mirror's Edge 3033, Vanquish 1063, Wipeout HD 1677, DJ Hero 146, Street Fighter IV 745 :)

 

Wiadomo, że gra nowsza, ale mimo wszystko :)

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze nie wiem czemu sugerujesz się stroną PSNProfiles jezeli chodzi o ilość osób mających platynę. Przecież ona bierze pod uwage tylko tych którzy mają konto na niej (nie wiem, zalogują się).

Po drugie, Mashter mówi o procencie osób które wbiły platyny, a nie o średnią ilość zdobytych trophy.

 

Opierając się na PSNProfile to:

Child of Eden - 19 platyn na 1854 posiadaczy = ~1,02%

Dj Hero - 147 platyn na 12885 posiadczy = ~1,14% (Dj Hero 2 ~0,84%)

 

Tylko że, to nie są wszyscy posiadacze tej gry więc wynik jest z dupy.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Nie liczy się ile osób ma platynę na świecie, tylko jaki % ludzi posiadających grę. Dlatego Dj Hero jest najbardziej hardcorową platyną :)

mashter ty jesteś cyborgiem, ty zmieniasz opis na "plus nowa platyna" a ja w tym czasie przechodzę...level w jakiejś grze :)

Odnośnik do komentarza

Tidek, na stronie głównej jest wpis "Śledzeni gracze 306k", nie ma chyba ogólnodostępnej strony z wszystkimi użytkownikami i ich postępami w zdobywaniu pucharków. W jakim tytule zdobyto najmniejszy % platyn się nie dowiemy raczej.

 

Co do Mashtera to jak trafił na moją listę to miał chyba 40 platyn, a teraz w opisie 61 :D

Odnośnik do komentarza
Giving it a 9 because it feels slightly harder than Demon's Souls and that was an 8

 

I say this game is a 9. If it's anything like Demon's Souls, then it'll definitely be a 9.

 

not voting yet but i reckon 8.5 would be about right

 

This game is freaking IMPOSSIBLE!! I only can reach the second level and when I had to beat some Demon Tauro or something, simply can't beat him! I died like 30 times!! I mean it really sucks! but I gave up on this game... rated 10out10 and man... the people whos gain the plat in this one deserves all my respect!

 

I'll give it a 7. In some aspects it was harder than Demon's Souls, but it also had a lot of much more forgiving aspects.

 

I give this game a 9 simply because I was able to plat demon's souls but this is alot harder.

 

Giving this 7, a bit easier and less grinding then DeS. However, it might be a 8 or even 9 if you never played DeS before this.

 

8. Just platted 10 min. ago. Took me a bit over 110 Hours. Easier then Demon's... but still very tough for newcomers.

 

Gonna say this is about an 8. Harder than most hard platinums but not the absolute hardest platinum to get.

 

Gracze są zgodni co do oceny platyny w Dark Souls. Może nie jest zero - jedynkowa Qomolangma jak GT5 czy BF, niemniej potrafi dać w kość.

Mam w Demon's Souls kilka platyn, mam także platynę w Dark Souls. Oceniłbym je na podobnym poziomie - minimum socjalne to 8/10, ale raczej z słusznym nastawieniem na 9/10.

 

Zbieractwa jest nieco mniej. Nie ma zabawy z tendencjami, z drugiej strony przeciwnicy, a w szczególności bossowie są w Dark Souls znacznie potężniejsi niż w Demon's Souls.

Momentami ma się wrażenie, iż pierwsze przejście to NG+ z poprzedniczki. A NG+ w DkS daje dopiero łupnia.

 

Inni gracze niby mogą pomóc, jednak ja wszystkich bossów sam pokonywałem (choć z jednym miałem przeprawę dobrych kilkunastu prób na NG+), ponieważ radość z rozrywki jest większa.

 

Z innej beczki.

Co ciekawe, po bardzo wymagającym BlazBlue: Calamity Trigger i nieco cięższym Continuum Shift, wieść niesie, iż Extend jest relatywnie średni jeśli chodzi o zmaganie się z 100% w tejże pozycji.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze słówko o Dj Hero. Pograłem trochę od ostatniego posta i wiem, że platyny z tego nie będzie :)

 

Na chwilę obecną statsy z hard mam takie:

5* - 81

4* - 10

3* - 0

2* - 1

1* - 0

 

Ta nieszczęsna 2, to:

http://www.youtube.com/watch?v=Aq-WponW1m8

 

Pobawię się jeszcze na expert, może ten trofik okaże się łatwiejszy ;)

 

Ja mówiłem, że platyny w tej grze nie będzie jakieś 50 razy w trakcie grania. To jest jedyna gra w jaką grałem w życiu, w której nie byłem pewien, że ją wymaksuję.

 

Hard to ja robię na 5 gwiazdek z zamkniętymi oczami :P Expert to tak naprawdę dopiero początek poważnego grania w tą grę. Tylko, że ta gra tak ma, że jak grasz na hardzie, to wydaje ci się że się nie da tego zrobić :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...