Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Sigma w PAL nie miala dekapitacji u ludzkich głów ...... A Sigma 2 w ogule miałaby być pozbawiona gore ?! O_O.

Tak w ogule to co z tymi laskami ?, Ayane i Momiji (moja kochana !, chociaż jej biały kostium w Dragon Sword był zdekka kiczowaty :/), chyba jeszcze bardziej skąpo ubrana niż w DOA (poza Xtreme ma się rozumieć <:3), jeszcze tylko Soni brakuje do tej boob's party.

Odnośnik do komentarza
hehe, kolego, widze ze tez odbija ci na punkcie tych wirtualnych lasek z DoA?

Eeee, przejadły mi się po tylu latach ;) (niemniej i tak szacuneczek za ich całokształt w żadnej serii może poza SC tak ludzie nie mają sentymentu).

Fajnie że dali Anię i Momi (chociaż nadal nie rozumiem czemu Sonię nie, zatrucie po Sigmie, czy lenistwo ?), ale zastanawia mnie co TN robi z tą serią, to jest NG Sigma: 2 czy już NG: Harem Ryu Hayabusy ? :D.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Less blood and gore confirmed by Hayashi.

 

http://www.eurogamer.net/articles/gdc-ninj...-2-goes-on-show

 

Replacing blood and dismemberment with "cooler, cleaner, sleeker" magical puffs of fairy dust like in the trailer? I've had niggling doubts in the back of my head since I saw the trailer, with the distinct lack of blood and extremely high prevalence of "sparkly" effects that randomly flood the screen for no reason at all. I guess OTs will now be pats on the head and the enemies vanish in a sparkly cloud.

 

Now that I take a look at the trailer a few more times, a lot of the graphics look very subpar. The fiery land dragon is actually very poorly textured, and all the rest of the trailer is trying to dazzle you with cheap glowy particle effects.

 

ehhhh

Odnośnik do komentarza
You won't be able to play as Ayane or Momiji from the start, as Ryu is still the main man. But you will be able to choose them for online co-op, which Hayashi described as "one of the biggest features we'll be adding in Sigma 2". No further details have been revealed so far though.

ehhhh :( .

Odnośnik do komentarza
A ile jest filmikow z NGS2?

Właśnie oglądam najnowszy gameplay, więc nie mam pojęcia o którym piszesz.

 

Napisalem na podstawie filmiku z GT ... UT jest przed ta akcja z tagowym Niponem.

W ogule ta Momiji przypomina mi "ciut" akcje Rachel, widocznie będzie tak samo powolna jak ona, zaś Ayane zgaduje będzie najszybsza z trójki.

Odnośnik do komentarza

The Xbox 360 code was interesting in that ran at a sub-HD resolution - specifically 1120×585. This resolution was chosen in that it allowed Team Ninja to cram a 2x MSAA processed image into the Microsoft console's 10MB of EDRAM that's attached to the Xenos GPU. What is curious is that based on the media released for the game so far, it looks as though the PS3 version of the game is running at the same sub-HD resolution - interesting in that the Sony console does not have EDRAM.

 

To jest najlepsze, ciekawe co z AA w takim razie......

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Powiem to bo musi to zostać powiedziane. Podniecacie się bowiem nad tytułem, który jest zlepkiem naleciałości po pożal się Boże wersji x-klocowej. Tekstury biedne, grafika biedna, grywalność o wiele za dalece wyuzdana i co najważniejsze - biedna. Odcina Team Ninja kupony nic ponadto. Walka ze Statuą Wolności. Proszę Was, w 3 części to pewnie z Domem Kultury Zawalczymy. Żenua. Nie ma się na czym realnie podniecać bo Sigma była odtwórcza i tylko brak innych temu podobnych tytułów ją ratował teraz jest nowa era i Sigma 2 może nam naskoczyć, a swoje dlc niech wciśnie głęboko w otwory x-droidów bo Nas one nie interesują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...