Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wcale taki koniec po przejściu MN...a chapter challange na MN? ;p

 

Dla mnie sprzedanie tej gry to herezja xd choćby nie wiem co, i jak długo miałoby mi to zająć..przejdę i grę i CC na MN ^^ .....jedyny problem to będą misje, bo z CPU się nie da. Spróbowałem jednej na MN z komputerem i ten padał po kilku sekundach i tak non stop :/ trzeba będzie pograć z kimś online ^^

Odnośnik do komentarza

Czy mi się wydaje, czy przeciwnikom w tej grze zdarza się wyjść "ze ściany"? Przykładowo, w drugim chapterze, w miejscu gdzie zdobywamy łuk, ubijam sobie archera stojącego na schodkach, żeby zaraz potem zginąć od rzutu w plecy który posadził mi jego kolega wychodzący właśnie z rogu planszy. W oryginale (NG2 na X360) takie kwiatki się nie zdarzały. Spawn przeciwników był zawsze sygnowany jakąś animacją. Tutaj parę razy zdarzyło mi się, że ninjas pojawił się dopiero w momencie kolizji jego ciosu, z moim blokiem, lub spawnował się na zwłokach poprzedniego (jakby z nich wychodził), bez żadnej animacji oczywiście. Nie wiem czy to mój indywidualny problem czy ta gra poporstu tak ma.

 

Jeśli chodzi o samą grę, to napewno straciła na powerze, jaki można było poczuć grając w pierwowzór. Już pominę fakt krwi, która zmieniła się w zieloną breję wypływającą z demonów, znikające zwłoki ("matrixowa" akcja na schodach w wersji na XO [gdzie niby gra technicznie nie domagała] miała 100% więcej wyrazu, niż to co mamy tutaj), i to "fioletowe coś"... Nawet w cut-scenkach gdzie nie było jakichś przegięć, gra została ocenzurowana (przerywnik wprowadzający do pierwszej misji w Wenecji gdzie Ryu przecina wilkołaka - poporstu parsknąłem jak to zobaczyłem). Aż dziwne, że Elizabeth w swojej scence kąpała się w czymś czerwonym co mogło by sugerować, krew. Naprawdę spodziewałem się czegoś fioletowego, bądź zielonego... Tutaj wielki plus da Team Ninja (LOL). Po krótkiej prezentacji wersji na Xboxa mojemu kumplowi, który z serią wcześniej do czynienia nie miał, usłyszałem komentarz w postaci: "co ten koleś odpier.dala! oO". Po prezentacji NGS2 na PS3, nawet "phi" nie usłyszałem, a kolega zapytał która wersja to ta "ulepszona", wskazując oczywiście wersję na Xa.

Co prawda gra graficznie w paru miejscach wygląda lepiej, ale mam wrażenie że w większości tak samo, lub nawet gorzej (nie kumam dlaczego autorzy na siłę wciskali, efekt mgły, który imo wygląda dosyć średniawo).

Sam blur sprawia, że walka wygląda lepiej, jednak otoczenie i przerywniki już tracą.

 

Co by jednak o tej grze nie mówić, to cały czas kawał porządnego gameplayu, i jeśli przymknąć oko na kwestię cenzury (nie uważam, że w każdej grze posoka powinna spływać po ekranie litrami, jednak to nadawało NG specyficznego wyrazu, który sprawiał, grało się w to poporstu przyjemniej - takie moje skromne imo przynajmniej), można się bawić tak samo dobrze, a nawet i lepiej. Szkoda, że online tak kuleje, bo naprawde duże nadzieje w nim pokrywałem.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, gram i jakoś nie czuję bluesa. Te chmurki zamiast posoki (gdzieś tam są jakieś plamki na ziemi, ale to nie to), ogólne obniżenie poziomu trudności i ci NOWI bossowie na siłę (jak na razie niemal identyczne walki) tak na prawdę nie powodują szybszego rytmu serca. Jak na razie największe wrażenie wywarła na mnie misja Momiji. Laseczka fajnie macha tą swoją kosą. No i UT z wyskoku też ma całkiem przyjemne. Zastanawiam się jak będę czuł grę przy okazji MN. Nie wiem czy będzie mi się chciało przez to przebijać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zostaly mi 2 misje Un1 i Un2 co do Un1 trzeba miec duze szczescie zeby to przejsc. Elizka dashem nawala pipa jedna a alexei lata po planszy jak by sie czegosc nacpal co jakis czas uda sie ich trzymac od typka co bije volfa.smile.gif Czasami byl polew jak ta gra oszukuje kumpel dostal od elizki ogonem u niego na ekranie byla pokazowka ze go zlapala ale to mi zabralo zycie i odpalilo mi pokazowke z calym jej combem. Elizka jak robi dasha to mozna stac kawalek od niej i tak zalicza ze dostalismy co moim zdaniem jest za duza odleglosc. Stancie kiedys za Elizka a twoj znajomy przed nia i niech Elizabeth sprobuje zlapac kolege co jest przed zdziwicie sie ale to zlapie tego co jest za Elizabeth:) Ha Ha

 

Obecnie brak partnera do Un1. Znajomi dali sobie na luz.smile.gif

 

Gram: Rachel ale tez moge ryu mam maly czasami problem z volfem jeszcze go dobrze nie czaje.

Mozna mnie spotkac grajacego Online na Master Ninja 03

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Przenioslem to z tematu Ngs pomylilem sie i pisalem tam 10 Marca zaliczylem Ultimate Ninja 1 graja ( Ryu ) Miesiac spedzony na Master Ninj 3 w dopieszczeniu przeciwnikow. Un1 jest totalnie pozbawion zasad walka przy scianie konczy sie smiercia lub odebraniem zycia. Ta plansze zjadaja bugi Volf i Zed to bogowie chodza w powietrzu albo zakopuja sie do polowy w podlodze. Online klulej az glowa boli Ech tecmo zostawilo gre bez wsparcia latkami. 26 Marca pomoglem zaliczyc znajomemu ultimate ninja 1 grajac ( Ryu ) karme juz mam 2 raz zaliczona mam maly zgryz z Un2 pierwszych trzech boosow zabijam bez lagow. Pozniej mam lagi jak walcze z genshin mysle ze na Un1 wiecej sie dziej niz na Un2. Tylko ze na Un1 nie mam lagow. No i tego samego dnia peklo Ultimate ninja 2 garalem ( Ryu ) weapon ( Kosa ) trzech Genshin rozwalilem skacze chaptery i platyna w kieszeni. Z tego co wiem to chyba ma 4 polakow Platyne. 1.td_darkman 2.Dave1988 3.Lajza100 4.DanielPoland Ps. Z Lajza100 zliczalem Un1 i Un2.

 

Ps. Platynka wpadla w niedziele :D Wiec Ngs2 gram tylko dla Funn:P

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dopiero co skończyłem, wrażenia umiarkowanie pozytywnie. Z jednej strony świetny, bardzo rozbudowany system, dynamiczne walki i drapieżny soundtrack, z drugiej natomiast lekka sztampa względem części pierwszej (te same bronie, ubóstwo nowych technik/czarów), skopany design lokacji (chociaż wodne miasto wzorowane na Wenecji miało klimat), idiotyczna fabuła oraz wkradająca się z czasem monotonia. O ile z początku byłem drugą Sigmą nieźle podjarany, tak pod koniec chciało mi się już od tej gry rzygać (mega przeciągana końcówka). No i ten stopień trudności, jakaś pomyłka. 8-/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra ktoś jeszcze online, bo chętnie pograłbym z kimś w Team na Mentorze na ten czas :) jak coś to ID : pachuPL

Będę online po 18 sierpnia jak wrócę :D Więc dodam Cię do friend listy i wbijaj jak coś:D Z tym, że dawno nie grałem w NG2 wiec nie oczekuj super rezultatów, chociaż misje z mentora są jeszcze całkiem spoko.
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Takie pytanko mam, w NGS2 są tylko 2 dodatkowe bronie, czyli łuk i ten pistolecik? Na klocka wiem, że był jeszcze taki wielki shuriken..., jestem teraz w tym chapterze, w którym powinienem go zdobyć, a tu dupa nie ma takiej możliwości. Więc na Ps3, jest trzecia broń dodatkowa, czy niestety nie ma?

Sorki za zawracanie taką pierdołą gitary, ale nie chce sobie savea zwalić taką błahostką :confused:

Odnośnik do komentarza

Takie pytanko mam, w NGS2 są tylko 2 dodatkowe bronie, czyli łuk i ten pistolecik? Na klocka wiem, że był jeszcze taki wielki shuriken..., jestem teraz w tym chapterze, w którym powinienem go zdobyć, a tu dupa nie ma takiej możliwości. Więc na Ps3, jest trzecia broń dodatkowa, czy niestety nie ma?

Sorki za zawracanie taką pierdołą gitary, ale nie chce sobie savea zwalić taką błahostką :confused:

 

Jest tylko luk i pistolecik...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

MN skonczone. Takie pytanie mam, jak skonczylem MN to powinienem dostac jakis nowy stroj? Chodzi mi o taki futurystyczny co Ruy w nim wyglada jak jakis robot. Jest w kolorze czarno, czerwonym i ma jakas diode na srodku helmu. Fest mi sie podoba, a go nie mam :( Od razu jak gre skkonczylem, to wszystkie filmiki, wraz z napisami przewinalem. Moze to miec jakis wplyw na to, ze stroju nie dostalem?

 

Chodzi mi o coś takiego:

 

0.jpg

Edytowane przez ubol
Odnośnik do komentarza

Musisz ukonczyc chyba 35 chapter chellenge i dostaniesz ten stroj. Za skonczenie Mn dostales Zloty napis jak grasz Online. W chapter chellenge tez chyba odslonisz Ayane stroj Momiji oraz Rachel. Dawno to bylo wiec niepamietam dokladnie ale napewno za ukonczenie chapter chellenge dostaje sie dodatkowe stoje...

Edytowane przez DaniDevil
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Rano skończyłem NGS2 i mam dwa pytania:

 

1. Grałem na Super Slimce (bez dysku) i momentami framerate spadał wyraźnie poniżej 60 klatek - czy to normalne dla NGS2, czy ta gra tak ma? O ile dobrze pamiętam, w jedynce raz, góra dwa razy zdarzyły mi się zwolnienia (wówczas grałem na grubej PS3).

2. Czy w Ninja Gaiden Sigma przeciwnicy po trafieniu Art of the Flame Phoenix również byli przez jakiś czas nietykalni?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Elizabeth najwiekszy koszmar graczy w Ninja Gaiden Sigam 2 duzo osob ma problemy z Ta Pania a jednak mozna jej pokazac kto tu jest Debesciakiem

Dodalem dwie walki z Elizabeth Milego ogladania.. Jesli lubisz moje filmiki daj lapke na fajsie albo suskrybuj moj kanal Youtube..

Moj Facebook https://www.facebook.com/pages/NinjaAssassinPL/484538018332873

[media]http://www.youtube.com/watch?v=UQK2GgxSlLw&feature=c4-overview-vl&list=PLrqa0msp9DPRJnIlDovXDiwm8sOrLjT0n[/media]

Edytowane przez Dani78
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...