Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam. Sigma byla "genialna" po za naliczaniem karmy:/

NG2 na x'a mnie zawiodlo, wiele bledow, ostatni bos 0 pottonow ( nie gralem na normalu... ) i kupa. Kichany autosave.

NGS2 na PS3 nie moge sie doczekac, tylko licze na dobre naliczanie karmy. Alternatywna postac grywalna, oraz kilka detali, przedewszystkim lepsza grafike.

 

Odnośnik do komentarza
Czekam. Sigma byla "genialna" po za naliczaniem karmy:/

Mozesz mi dokladnie wyjasnic co Ci sie w tym systemie nie podobalo? O_o Doskonaly balans pomiedzy majestatyczna sieczka ,a szybko uplywajacym czasem i gites. Trzeba bylo naprawde sie napocic ,zeby nie ktore z czasowek zaliczyc w czasie :wkurzony:

IMO w NG2 w ogole nie ma checi na zdobywanie karmy bo gra opierala sie na trzepaniu CO = 5k ,a brak wyznaczonego czasu tylko "popieral" odskok w bok i UT.

Za to w NG1/B czasu na walki bylo o wiele wiele wiecej niz w NGS przez co nie problemem bylo zaliczenie jej w czasie ,a natrzepanie jak najwiekszej ilosci UTs...

Niech poprawia pare niedorobek , znikajacyh bossow , system zdobywania karmy , dadza na starcie DLC z X360 i wyjdzie Uberkoks gra :blush:

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
Mam tylko nadzieję, że dadzą radę z Ayane. Swego czasu ostro nią giercowałem w DoA3 na starym Xie ;]

Ja rowniez, Ayane to moja najlepsza postac w DoA2 na DreamCascie. W pierwszej Sigmie nowa grywalna postac byla do bani, mam jednak nadzieje, ze Team Ninja nie skopia sprawy z lalą w fioletowych wlosach.

 

Dla mnie NGS2 to absolutny musisz miec!

Odnośnik do komentarza
Ninja Gaiden Sigma 2 [...] will include new playable characters, online co-op play, and other improvements.

http://www.gamasutra.com/php-bin/news_index.php?story=22868

A nie mowilem ,ze bedzie COOP? ^_^ Zayebioza!

Edit:

Super trailer :) Ciekawe kto to jest ta laska z halabarda? Graficznie dla mnie super no i ten klimacik ... dawac mi to zaraz!

Kto sie pisze na COOPa na MN? :lol:

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Jest w NG2 na X360 też był ;>

 

Jedno ogromne ALE gdzie jest krew i rozczlonkowywanie wrogow?

 

Sigma 2 przedstawi nam historię znaną z wersji na konsolę Microsoftu, ale rozwiniętą o pewne wątki, co wiąże się z drugim grywalnym bohaterem. Tą osobą będzie po raz kolejny kobieta, a mianowicie Ayane, postać znana z innej gry Tecmo, Dead or Alive. Będzie ona posiadała własne bronie, ruchy, oraz magię. To jednak nie wszystko. S2 pozwoli wcielić nam się w jeszcze jedną właścicielkę miseczki o rozmiarze D. Momiji powinna być znana posiadaczom DS, gdyż pojawiła się w kieszonkowym Ninja Gaiden Dragon Sword. Teraz zadebiutuje na dużej konsoli. Obecność obu niewiast będzie wpleciona w historię gry.

 

Stary i poczciwy Ryu poza wspomnianymi kobietami natrafi na nowych przeciwników i bossów. W walce pomogą mu nowe bronie, które Team Ninja umieścił specjalnie dla tej wersji gry.

 

Pojawi się zupełnie nowy tryb kooperacji, w którym będzie można wraz z przyjacielem wypróbować cztery poziomy trudności w ponad 30 wyzwaniach. Nasze postępy będą monitorowane i umieszczane na tablicach wyników razem z innymi graczami z całego świata. Mapy do tego trybu to mieszanka znanych, ale przerobionych poziomów z singla oraz zupełnie nowych.

 

Ponadto możemy liczyć na masę usprawnień, takich jak lepsza praca kamery, czy podpowiedź o kierunku dalszej drogi (głowa bohatera będzie wskazywała gdzie mamy się udać). Usprawnień ma być sporo, a wszystko dzięki wsparciu fanów, którzy grając w wersję na 360-kę pisali o problemach.

 

Od strony technicznej S2 korzysta z tego samego silnika graficznego co NG2, poddanego jednak poprawkom. Celem twórców jest osiągnięcie lepszej grafiki od oryginału, dzięki dodawaniu nowych technologi. Jak im się to udało na razie ciężko ocenić.

 

Wersja na PS3 nie będzie wcale gorsza od konkurencyjnej pod względem osiągnięć. Te naturalnie są zastąpione przez trofea, zaś ich zdobycie ma zachęcać do wyciśnięcia ostatnich soków z kampanii dla jednego gracza i trybu współpracy. Gra będzie miała także bogate statystyki, które utrwalą nasze dokonania.

 

Według Tecmo rozgrywka dla samotnego ninja została wzbogacona o 30% dodatków, nie wspominając już o nowym trybie współpracy. Wygląda więc na to, że nawet ci, którzy grali w dwójkę na Xboxie będą mogli poważnie zastanowić się nad zakupem drugiej Sigmy.

 

by GO.

Odnośnik do komentarza

Zaraz po zapowiedzi NGS2 szef projektu mowil, ze glownym elementem NG2 na X360 byla brutalnosc, a w przypadku Sigmy ma to byc cos innego... Mam jednak nadzieje, ze wypruwanie flakow wciaz bedzie obecne! Nie ma to jak przeciac przeciwnika w pol albo pozbawic go glowy!

 

PS. Po obejrzeniu tego trailera juz nie mam watpliwosci - NGS2 z miejsca wskakuje u mnie do czolowki najbardziej oczekiwanych gier na PS3!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...