Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Poniekąd rozumiem co ma na myśli Pol_Soul, grając w Sigme ktoś taki jak ja, kto nie miał styczności nawet z oryginałami z Xboxa, po prostu widział zretuszowaną plastelinową oprawę w past genowym obramowaniu, i coś w tym jest .... .

 

Ale cóż, mi to wali jeżeli na PS3 wychodzi sequel tego hardkora, to nic tylko brać :)

Cieszę się że dane mi było zagrać w Ninja Gaiden.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Nie o grafikę chodzi w tej grze. Co do wypowiedzi POL SouL, adi dobrze go podsumował, zerowe pojęcie i tyle. No ale każdy ma prawo do swojego zdania :) szkoda tylko że musze czytać takie bzdury, o grze która to pierwsza pokazała co to znaczy hardcore i jak powinien wyglądać system walki w slasherach.

 

No ale żeby coś wiedzieć, trzeba zagrać w dany tytuł, a dopiero później cwaniakować na lewo i prawo.

 

BTW jakich nas ? chyba Ciebie.........

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

1)Tak się składa, że grałem w NGS a także w NG na Pegasusie, więc chyba jakieś pojęcie mam.

2) Mam prawo do własnego zdania to fakt, ale na tym forum zazwyczaj kończy się to OSTRZEŻENIEM najwyraźniej, więc pojęcie 'własne zdanie' jest tutaj wymierne.

3) 'Nas' - miałem na myśli PS3 userów, nienawidzę odgrzewanych kotletów tym bardziej z tej mizernej "konsoli" z logiem X - tak jestem fanbojem SONY- shoot me.

Odnośnik do komentarza

Sorry stary, ale nie do konca rozumiem tego toku logiki - zatem uzytkownicy Xboxa powinni syczec na widok DMC4 ?, bo w koncu to tez odgrzewany kotlet (no niby to nowa czesc i w ogule ale co z tego - ma stara mechanike i backtracking - to dopiero karygodnosc !!).

 

Jestem uzytkownikiem PS3, nie mam Xboxa360, nie mialem przyjemnosci zagrac w NG ani NGB, w dziecinstwie pykalem najwyzej w NG3 na NES'ie.

Z biegiem lat zrozumialem ze na forum jest prosta zasada - owszem mozesz mowic wszystko co chcesz (zupelnie serio) ale trzeba to oprzec faktami, najwidoczniej jest tu duzo osob ktore nie rozumie twojego punktu widzenia, dlatego moze sie im to wydac nie oczywiste co chcesz przekazac, slowem uwazaja ze pier*dolisz (wybacz za slownictwo chce tylko pokazac co mysli strona Ruy Hayabusy :lol:).

 

Poniekad zgadzam sie z tym ze grafika tutaj nie jest atutem (nie uwazam ze jest zla, tu bardziej chodzi o otoczenie - mnostwo pustych pomieszczen, to nie wyglada za dobrze).

Mysle ze to moze byc trudna w odbiorze gra dla duzej grupy (ktos kto nie ma sentumentu do serii, a akurat szukal innych doznan po grze ..), ale dobra nie bede profesorowal bo to glupie.

Odnośnik do komentarza

Spoko Czekolada, gra wcale nie jest taka trudna w odbiorze.Jest co prawda wymagajaca, ale nie w jakiś oszukany sposób typu nagłe podniesienie siły ataków wroga.Gra jest skillowa i tyle ;)

Naprawdę warto zagrać i docenić jak rozbudowany system walki oferuje.Walka w NG nie polega jedynie na wykuciu się combosów, ale na nauczeniu się poruszania na polu walki, parrowania, kontrowania, chargeowania ataków itp.

Jeśli ktoś widzi tylko niedoróbki graficzne i lekko fajansiarski styl nie widząc najważniekjszego czyli właśnie najbardziej dopracowany system z chodzonych nawalanek(moim zdaniem Tekken, Soul Calibur, Virtua czy DMC oferują taki sam poziom kiczu i obciachu i jakoś mi to zlewa ;) ) to znaczy że albo widział grę na filmikach, albo po prostu nie lubi jej dla dziecinnej zasady (bo Xbox) :P

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że wychodzi NG2 na PS3. Co prawda nie grałem w poprzednie części ale od jakiegoś czasu ponownie mam ochotę zagrać w jakąś dobrą "nawalankę". Z racji tego, że DMC4 i HS już przeszedłem, a nic ciekawego z tego gatunku nie wychodzi ( Bayonetta wyjdzie nie wiadomo kiedy) zainteresowałem się tym tytułem. Mam tylko nadzieję, że się nie zawiodę na tej grze bo słyszałem gdzieś, że będzie się walczyć ze statuą wolności, co śmierdzi mi totalnym kiczem...

Odnośnik do komentarza
Spoko Czekolada, gra wcale nie jest taka trudna w odbiorze

Khem, JA to powiedziałem ?!

... Chyba ja.... :P .

Walka w NG nie polega jedynie na wykuciu się combosów, ale na nauczeniu się poruszania na polu walki, parrowania, kontrowania, chargeowania ataków itp.

Powiedziałbym nawet że przede wszystkim polega na unikach, kontrowaniu itp, cholera tu TRZEBA się po prostu ruszać !!, nie ma slashera w którym coś takiego doświadczymy.

Mam tylko nadzieję, że się nie zawiodę na tej grze bo słyszałem gdzieś, że będzie się walczyć ze statuą wolności, co śmierdzi mi totalnym kiczem...

Da się to racjonalnie wyjaśnić -_-', może to sprawka przebrzydłych demonków (wersja kiczowata) albo wpierdzielono jakieś sterowniki "rozpizdu.sys" - równie dobrze mogli to przeciw Hayabusie postawić wielki głaz :P.

To może zacznij od NGS - i mocno zapnij pasy.

 

Nie chciałem pić do Pol_Soul'a, to spoko typ i w ogóle, po prostu Hajabuza mu nie przypasił i tyle, nie każdemu zasmakują frytki z rybą, ja sam w wątki tej serii szczególnie się nie wbijam (chociaż fabuła tu uber oczywiście nie jest).

 

WERSJA DEMO z E3 na PSS !!

http://www.ps3site.pl/e3-w-twoim-domu-czyl...480/#more-17480

Odnośnik do komentarza
Da się to racjonalnie wyjaśnić -_-', może to sprawka przebrzydłych demonków (wersja kiczowata) albo wpierdzielono jakieś sterowniki "rozpizdu.sys" - równie dobrze mogli to przeciw Hayabusie postawić wielki głaz :P.

To może zacznij od NGS - i mocno zapnij pasy.

Cóż zobaczę, może jakoś nie zepsuje mi ta statua doznań z gry. Zawsze mogę przypomnieć sobie twoje wyjaśnienia na jej temat :lol: .

Co się tyczy NGS, to wybacz ale widziałem tą część i na pewno jej nie kupię. Oprócz dobrego gameplay'u gra musi też mieć jakąś znośną oprawę, a ta część wygląda obrzydliwie i szkoda mi kasy na jakiś odgrzewany kotlet z pierwszego X-pudła...

 

Odnośnik do komentarza

Co z tego ze NGs ma taki czy inny system walki skoro gra odpycha fabula (ma jakas w ogole?). Dla samego machania mieczami jakos nie mialem sily ciagnac tej biedy. Ciekawe czy kiedykolwiek do niej wroce...

 

Czy w NG2 jest tak samo kiepsko? Czy moze tam akurat jest jakis sens i dla osoby, ktora lubi robic cos z poczuciem choc odrobiny sensu warto bedzie wydac pare groszy na NG2? Pytam osoby dla ktorych meczenie pada dla meczenia pada nie jest najwazniejsze...

Odnośnik do komentarza

Nie. Fabuła jest równie głupia, jak nie głupsza. Taka wizytówka serii. Przeplatanie głupoty z kiczem. Jeżeli sam genialny system walki nie jest w stanie cię przekonać do tego tytułu to myślę, że możesz go sobie z czystym sumieniem odpuścić. Ta gra nie zagra na twoich emocjach, nie wciągnie cię wielowątkowością akcji i nie zwali cię z nóg jej nagłym zwrotem. Na tym polu jest bieda.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Grając w NG1 wiedziałem mniej więcej o co chodziło, grając w dwójkę totalnie na początku nic nie kumałem. Raz jestem w Tokyo zaraz w Nowym Yorku i Wenecji a na samym końcu w zaświatach?! :mellow: Wiedziałem tylko tyle że zabrali mi statuetkę dzięki której mogli ożywić "Arcydemona" o całości fabuły zapomniałem już na samym początku gdy zacząłem ciąć wszystkich moich przeciwników na plasterki:D Taki typ gry i tyle, albo to pokochasz albo znienawidzisz. Ja to pokochałem.....dlatego na NGS2 czekam z wywalonym jęzorem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-ninja-gaiden/50069

Grafika to lekka porazka ,ale co tam , gameplay jak zawsze daje rade ;) Obok Bayonettki najbardziej oczekiwany tytul tego roku przeze mnie :)

Btw. nadal jest ta fioletowa kupa , a krwi jest tyle co kot naplakal : ( Niech Oni cos z tym zrobia chyba ,ze w takim kiedrunku ta gra idzie ...

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

III kwartal , tylko tyle wiadomo jak narazie.

Co do gry ja niestety jak narazie jestem rozczarowany , myslalem ze zmiany beda in + a na fioletowa kupa i mala brutalnosc jest naprawde wkurzajaca ;-/

Rachel , znowu powraca nie wiadomo po co ... mam nadzieje ,ze bedzie dostepna tylko w COOPie , to samo Pani na M ... niezla kaszana bedzie jak co chapter bede zmuszony do zmiany postaci i zeby dojsc znowu to misji z Mistrzem Ryu bede musial przechodzic przez nudne misje panienek z duzymi cyckami.

Obym sie mylil ,czekam na demko ktore da mi lepszy obraz sytuacji i - mam nadzieje - utwierdzi mnie w przekonaniu ,ze warto kupic ta gre ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Soul
Tecmo ujawniło datę japońskiej premiery Ninja Garden Sigma 2. Pierwszego października gra pojawi się w japońskich sklepach w cenie 7,800 jenów. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że posiadacze PS3 otrzymają sieciowy tryb kooperacji, co może rzucić kompletnie inne światło na ten tytuł. Dokładnej daty wydania gry poza Japonią Tecmo jeszcze nie ujawniło.

 

 

by neogo.pl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...