Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Zazwyczaj pokazuje się tylko pierwsza kula, zależy od całego układu: Ty - przeciwnik. Wciskasz X i czas zwalnia jeszcze bardziej. Pokazuje Ci śmierć kolesia a tym możesz nadal strzelać dodatkowo przyprawiając scenę o czerwone efekty specjalne :)

Ale zazwyczaj tak jest, że nie zdążę zwolnić czasu, bo od razu jest pokazana masakra przeciwnika. Nie ma kuli wylatującej z lufy.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ja mam Soft Lock.

 

 

Odpaliłem na chwilę multi i masakra jest :D Akcje odchodzą nieziemskie. Najlepiej jest, jak odpalamy z typem Bullet Time i w powietrzu strzelamy sobie po jajach XDDDD Pierwsza gra i byłem na 3 miejscu - wymiatałem z shotguna. Jaram się nieziemsko.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na soft. I jeszcze w kwestii oprawy graficznej muszę pochwalić twórców za niesamowitą szczegółowość wnętrz. Może nie wszędzie jest dużo detali, ale parę razy byłem pod wrażeniem. Lizacze ścian będą zadowoleni :)

 

 

I nawet telewizję można oglądać jak w GTAIV.

 

Odnośnik do komentarza

Niezły easter egg.

Warto oglądać TV, niezłe jaja - bodajże w 4 czy 5 chapterze w

w naszym domu, po wlączeniu TV leci-powraca Captain Baseball Bat Boy xD

 

W późniejszych chapterach też jeszcze jest ;P

 

Ja natomiast polecam telewizor na stadionie (w pomieszczeniu, gdzie jest pierwsza strzelanina) - po reklamach i wiadomościach, leci hardcore'owy odcinek brazylijskiej telenoweli ;-D

Odnośnik do komentarza

Liznąłem trochę singla i wziąłem wczoraj na ruszt multi.Technicznie jest kiepsko, animacja tragedia, wczoraj trzykrotnie i to pod rząd zdarzyły sie spore glitche za które dziekuje z góry R* bo ubaw miałem po pachy :D Dalej, animacja, która jest tragiczna ! Swoje grosze dokłada fizyka tak kiepskiego poziomu nie spodziewałem się po R*. I zapytam się. Gdzie ta euphoria ???? Marston, gdzie jesteś ? :( Gra odstaje od dzisiejszych standardów jakością i mam wrażenie jakby to była podrasowana wersja z czasów jeszcze PS2.Ogólnie z mułe potęguje muza... w multii ???? Po 1h dosłownie wqrwia i najlepszym wyjście z tego goowna było off.Zaczynam się zastanawiać czy to naprawdę R*. Jedyny plus, wciąga. Ale na jak długo...? hmm

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Mi ta gra strasznie sie podoba,animacje pierwsza klasa.Zachowanie sie Ak,Fal mistrzostwo.Czuć,ze max ma w rękach mocna rifle.Może jestem jakimś psycholem,ale jaram sie strzelaniem w banie na free aim,i przygladanie sie zabitym wrogom.Nigdy nie widziałem takich ran na głowie,tryskajacej krwi na klacie itp.Wyglada to za(pipi)iscie realistycznie.

Muli jest świetne,jeżeli gramy na free aim.Baniaki na slow modzie lecą piękne.Trochę powinni znerfic pistole,ale jest rzeznia.Grafika w multi jest trochę gorsza,ale wiadmo tak zawsze jest na konsolach.

Zawsze twierdzilem,ze 3 person shootery to szity,ale ta gra jest swietna.

Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o shootdodge'a? domyśle ustawienie: wychylasz gałkę w jakimś kierunku i naciskasz R1

 

Wielkie dzięki :)

 

A co do samej gry... hmm

 

- bardzo denerwuję mnie zanik rozmów postaci, dobrze że włączyłem napisy

- co do ilości pocisków w przeciwnika to jest to optymalne i jak najbardziej przypomina 1,2

- cut-scenki, dlaczego wyglądają tak brzydko, jak bym widział GTA 4

- odzwierciedlenie na początku stanu Maxa rewelacyjne, jego ból i rozterki, coś wspaniałego

- fabuła, wprawdzie nie jest to dzieło na miarę oskara, i ameryki tu nikt nie odkrył to mimo tego wciąga i pozwala się zagłębić w ten świat.

 

Jak na razie gra nie zawodzi, a czy mogła być lepsza ? a która gra by nie mogła, wprawdzie to nie dział PC ale muszę to napisać

 

Za taką optymalizację gry nie powinni sprzedać ani jednej sztuki na PC, gracze są robieni w balona bo wydawcy nie chce się, albo nie potrafi optymalizować, było tak w każdym tytule od R. A ocena gry na PC powinna być za to obniżona a wydawca zjechany jak po psie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...