Skocz do zawartości

Whisky


Rekomendowane odpowiedzi

albo mialem haluny albo w lidlu 1,75l czerwonego jasia wedrowniczka za 99zl

 

Byłem wczoraj te co zostaly przecenione na 94,99 ballantines 1,5L byl za 99,99 jest za 89,99 

Wiem ze sa dobre whisky i mniej dobre ale jak czytam ze Red Label ktos za darmo nie wypije to zastanawiam sie czy to jakas ,,pizd.. ,, klasy swiatowej czy Kulczyk 2.  Coś tam sie z kumplami nie raz wypilo a to tania wódke a to droga a to bimber bo ktos zalatwil, ktos mial dosyc kieliszek odstawial i tyle. Nikt nie wybrzydał jak panienka. Troche męskości w zyciu,

Odnośnik do komentarza

Na sylwestra piłem Old Virginia i nie wiem czy to przez naje,banie się wcześniej Jimem Beamem, ale mogłem ją pić samą z lodem  :sir:  gdzie inne bez coli/sprajta powodują u mnie średnie wrażenia. Teraz piję red staga i w niewielkich ilościach z cola jest ok, ale jest jak dla mnie zbyt slodki, zeby zrobic cala butelke na naje/bce

Odnośnik do komentarza

Męskość w życiu polega na waleniu każdego alkoholu i nie wybrzydzanie bo i tak ma sponiewierać?

 

Jakbys w wojsku był szklanke wódki duszkiem bys wypic musial. 

Sponiewierac, w wersji light dac lepszy humor. Dla smaku to kompot z owoców swojego ogrodu można  zrobić i sie rozkoszowac. 

Chyba ze meskosc to rozkoszowanie sie drinkiem caly wieczór. Jesteśmy Polakami ludzie

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Męskość w życiu polega na waleniu każdego alkoholu i nie wybrzydzanie bo i tak ma sponiewierać?

 

 

Jakbys w wojsku był szklanke wódki duszkiem bys wypic musial. 

Sponiewierac, w wersji light dac lepszy humor. Dla smaku to kompot z owoców swojego ogrodu można  zrobić i sie rozkoszowac. 

Chyba ze meskosc to rozkoszowanie sie drinkiem caly wieczór. Jesteśmy Polakami ludzie

Szklanka wódki duszkiem? Ale hardkor, ty to jesteś kozak. Nie no nie ma gadki. I z tym piciem kompotu dla smaku też dałeś czadu. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Jakbys w wojsku był szklanke wódki duszkiem bys wypic musial.

Ja to takie rzeczy w szkole robiłem. Teraz, na szczęście, jestem dorosły.

 

A whisky ze Spritem bardzo spoko. I Moutain Dew (który, swoją drogą, został z stworzony z myślą o mieszaniu go z whisky) też. Wole nawet bardziej niż z colą.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pierwszy raz piłem tequilę. Czy każda smakuje jak bimber czy zostałem poczęstowany taniochą?

 

W sumie to mi smakowało, szybko się porobiliśmy pijąc po wielkiej szklanie tego trunku i zagryzając cytryną, ale pytam z ciekawości. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...