Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

wytlumaczcie mi cos...

 

wchodze online, moj test na konami to A A A , upload cos kolo 512kb/s...

 

ZAWSZE mam zielone latency ( nie wiem, moze kazdy zawsze widzi u siebie zielone ;) )

 

przeciwnicy ZAWSZE mają albo czerwone albo żółte, powtarzam ZAWSZE

 

no i np dzisiaj gram.. mam opoznienia jakies 3 sek czytaj. nie wiadomo gdzie sufit gdzie podloga :D pomimo tego że latency zielone, u mojego rywala latency czerwone a gra jak gdyby nigdy nic , strzela mi bramki, wydaje mi sie ze nie mial opoznien... pytam sie wiec o co chodzi ?!

 

czy to mozliwe ze zawsze mam zielone, a rywale żółte/czerwone?

Odnośnik do komentarza

Bramkarze poezja. Ta gra masakrycznie blisko ociera sie o rzeczywistość. Kilka meczów z kumplem wyniki same 1:0. A ile trzreba sie napocić i nakombinować to głowa mała.

 

(to jeszcze nic)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_pLBRWjEZrU&feature=related ADER TWIERDZISZ, ŻE NIE MA PRZENIKANIA? Przypatrz się...

 

 

Bo król jest jeden :potter:
Odnośnik do komentarza

Bramkarze poezja. Ta gra masakrycznie blisko ociera sie o rzeczywistość. Kilka meczów z kumplem wyniki same 1:0. A ile trzreba sie napocić i nakombinować to głowa mała.

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_pLBRWjEZrU&feature=related ADER TWIERDZISZ, ŻE NIE MA PRZENIKANIA? Przypatrz się...

 

 

 

Chyba nie za bardzo wiesz,co kryje się pod nazwą "przenikania" w PESie.

Odnośnik do komentarza

Wiem doskonale. Źle przeliczana kolizja polygonówm, z jakich składają się zawodnicy.

 

Ale piłka przenikająca przez bramkarza- to też warte pokazania.

 

Że ta ostatnia bramka mogłaby się zdarzyć? Jasne, kto obserwuje poczynania Pawełka z Wisły Krk wie o tym dobrze.

Odnośnik do komentarza

Wiem doskonale. Źle przeliczana kolizja polygonówm, z jakich składają się zawodnicy.

 

Ale piłka przenikająca przez bramkarza- to też warte pokazania.

 

Że ta ostatnia bramka mogłaby się zdarzyć? Jasne, kto obserwuje poczynania Pawełka z Wisły Krk wie o tym dobrze.

 

 

Co do ostatniej akcji,wystarczy ze koles nacisnal bieg i bramkarz przepuszcza pilke.

Odnośnik do komentarza

Gra jest niezła. Gram na PC, ale to chyba nie ma znaczenia. Padzik od xbox'a i hula jak talala. Grafika zamiata. Przyczepie się do poziomu trudności. Pierwszy mecz, 3 gwiazdki i wygrałem 6-0. No żal. I nie odpowiada mi szybkość niektórych grajków. Takim Messim czy Ronaldo idzie przebiec całe boisko i załadować bramę. Jednak jeśli ktoś chce grać normalnie i budować akcje to jest w dobrej sytuacji, bo to pro evo daje taką szansę i gra się bardzo przyjemnie, można kombinować. 360 stoponiowe sterowanie nie jest aż tak dobre jak w Fifie, ale czuć, że ma się większą kontrolę nad grajkiem co na plus. Niektóre dograne animacje są fajne, ładnie to się prezentuje chociaż trzon nadal jest archaiczny, jednak coraz lepiej. Piłkarze wreszcie dotykają piłkę na replayach. Gra jest bardzo fajna i z pewnością nabędę wersję na Xbox'a, gdyż jest to IMO najlepsze pro evo na HD Geny i jest dobrą alternatywą dla Fify. Jeszcze nie jest od niej lepsze, ale wcale nie musi być, aby było dobrą grą. Powiem, że to pro evo jest grą BARDZO DOBRĄ, niektóre elementy są lepsze niż u konkurencji. Ja bym powiedział, że jest remis w tym roku. Dla każdego coś innego. Jedni wolą gameplay PES'a inni FIFY. Mi pasują obie gry, obie się fajnie uzupełniają. Konami oby tak dalej. Swoje spotrzeżenia spisuje zaledwie po kilkunastu meczach, jednak poprzenie PES'y odrzucały mnie po dwóch, a tutaj czuję feeling. Brawo. Jeszcze brakuje, ale już jest lepiej. Solidna gra, prawda Koso ? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Czy tylko u mnie wpada multum bramek z niczego, po wejściu naszego playera z piłką do siatki? Czasami jest takie zamieszanie, że nie mam kontroli nad zawodnikami.

Czy w tej grze jest sposób na wejscie w pole karne (nie ze skrzydeł) na Top Player'ze? <_< Mam wrażenie, że ta gra jest sztucznie trudna.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem 2, albo 3 mecze, więc w sumie nie mam się co wypowiadać, ale tak tylko parę słów wrzucę.

 

Strzały i radar - tego FIFA mogłaby się uczyć od PESa. Niektórzy narzekają, że zawodnicy za długo się składają, ale to akurat plus i krok w stronę realizmu. Strzały są naprawdę fajne. A radar to mistrzostwo świata - wszystko wyraźnie widać. Nie to co w FIFIE, gdzie znowu jest s(pipi)y.

 

Niestety FIFA tak mną zawładnęła, że po prostu nie mogę już znieść PESowego sterowania, PESowych animacji, PESowych wrzutek i podań górą i PESowego systemu gry. Może i dobra gra, ale na razie nie mogę się oderwać od FIFY, więc raczej tego nie sprawdzę.

Odnośnik do komentarza

witam. mam pytanie dotyczace zlotego pucharku "perfect season". zdobywa sie go za wygranie podczas zabawy w master league ligi pucharu ligi oraz ligi mistrzow. wygralem to wszystko w pierwszym sezonie grajac barcelona na top player nie przegrywajac meczu w lidze, pucharze ani lidze mistrzow. i pucharku nie dostalem. mial ktos podobna historie? jakis pomysl co moze byc przyczyna? dodam ze nei wgrywalem zadnych nieoficjalnych option file. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witam. mam pytanie dotyczace zlotego pucharku "perfect season". zdobywa sie go za wygranie podczas zabawy w master league ligi pucharu ligi oraz ligi mistrzow. wygralem to wszystko w pierwszym sezonie grajac barcelona na top player nie przegrywajac meczu w lidze, pucharze ani lidze mistrzow. i pucharku nie dostalem. mial ktos podobna historie? jakis pomysl co moze byc przyczyna? dodam ze nei wgrywalem zadnych nieoficjalnych option file. pozdrawiam

Też nie przegrałem i nie dostałem pucharku. Wygląda na to że trzeba wygrać każdy mecz co jest lekkim przegięciem.

Ogólnie ta gra to dramat. Na niższych poziomach jeszcze da się grać, nieco śmiesznie jest ale ok. Natomiast na top player to masakra. Błędy, bugi, przenikania, piłka odbija się od zawodników itp. Zauważyliście że nawet faule w tej grze są zrypane? Komputer potrafi ewidentnie wyciąć, nawet w polu karnym i nic. Masakra. Moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, ale po dłuższej grze wymiękam, crap niestety.

Odnośnik do komentarza

@ orion

 

3 gwiazdki chłopie to nic, jeśli grasz zespołem z górnej półki (barca, real, inter, manu itp) zacznij od 4 gwiazdek, choć i tak pewnie będziesz miał trudno.Ja grając Arsenalem miałem problem strzelić jednego gola przeciwko hull city.Pisałem juz o tym wcześniej zresztą, że jest duża przepaść między 3 a 4 poziomem trudnosci, konami musi to zmienic.

 

@ pawlo - u mnie zawsze był tłok w polu karnym, ale gdy zmieniłem formacje na bardziej zbalansowaną 4-4-2 z 2 defensywnymi pomocnikami zrobiło się luźniej, poza tym ustaw sobie w game planie zeby nie parli wszyscy do przodu za mocno (opcja tactics/strategy -> player support chyba) i będzie w porządalu

 

A czego konami nie zmieniło w pesie, co bardzo boli?PLAYER SWITCH! Rok w rok ten sam błąd, zawodnik przełącza się nie po mojej mysli, ba nawet nielogicznie i o ile kiedyś można było troche zniwelowac ten błąd ustawiając moc autoswitcha o tyle teraz mogę ustawic tylko 3 opcje - full auto, semi-auto i manual, a zadna z tych opcji nie jest wygodna.Pozostaje się pogodzić z tym babolem i kopac dalej.

Odnośnik do komentarza

@ orion

 

3 gwiazdki chłopie to nic, jeśli grasz zespołem z górnej półki (barca, real, inter, manu itp) zacznij od 4 gwiazdek, choć i tak pewnie będziesz miał trudno.Ja grając Arsenalem miałem problem strzelić jednego gola przeciwko hull city.Pisałem juz o tym wcześniej zresztą, że jest duża przepaść między 3 a 4 poziomem trudnosci, konami musi to zmienic.

 

Kurcze od czasów ISSa nie odpalam tej gry na mniej niż 5 gwiazdek/top player (w jednej części była nawet do kupienia w PES shopie szósta gwiazdka;)) i jakoś nie wyobrażam sobie grania na jakimkolwiek niższym poziomie... PES ma tą przewagę nad konkurencją, że na wyższych poziomach trudności CPU nie oszukuje, w przeciwieństwie do większości sportówek na rynku :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

consoles_net.png

 

Witam CSL - Consoles Sports League odpala właśnie nowe rozgrywki 1on1 w grze Pro Evolution Soccer 2010

wystartowały Zapisy do Laddera 1on1

jest to forma rozgrzewki przed regularną ligą z którą zamierzamy wystartować w styczniu

 

Jeżeli jesteś zainteresowany potyczkami online z innymi graczami to jest top doskonała okazja.

 

Dodatkowo odpaliliśmy doskonały program do komunikacji z graczami - ESL Wire , który bardzo ułatwia umawianie sie na spotkania

więcej o programie tutaj

 

zapraszam wszystkich chętnych

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...