Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

No trochę jest inaczej jak mówisz. Przytrzymujemy kierunek i :kwadrat:. Im dłużej trzymamy :kwadrat: tym wyżej będzie zagrana piłka. Im dłużej trzymamy kierunek tym bardziej będzie w ten kierunek. Mnie się to bardziej podoba. Ciężej trafić ale jest większa kontrola nad piłką i jaka radość jak piłka zaliczy okienko :lol:

Edytowane przez Reiko
Odnośnik do komentarza

Myślałam, że gra sieciowa przez taką grę będzie przyjemnością a niestety tak nie jest. Rozłączający się przeciwnicy (przecież, za takie coś powinna być kara!), praktycznie wszyscy biorą barcelonę no nie jest fajnie.

Ale raz na 10 meczy jedna dobra rozgrywka się trafi.

Nom niestety ale to są elementy które występują praktycznie w każdej grze w każdym multi.

 

Bo co jak co ale od strony technicznej, nie mam nic do zarzucenia multiplayerowi.

 

Jest tak dobrze jak w Pes 6 jak nie lepiej. Naprawdę na mnóstwo rozegranych meczy dosłownie na palcach jednej ręki zliczę te zlagowane.

 

PS. haha jeszcze ani razu nie miałem karnego/karnych ;].

Odnośnik do komentarza

Powie mi ktoś, co oznacza czarna kropka jak gram online. Wczesniej były zielona, czerwona albo żółta. Wczoraj ściągnąłem jakiegoś patcha, bo chciałem sobie zagrac online z nudów. Zagrałem kilka meczów i grało się bez lagowo i bez opóźnień, ale zamiast mieć kolorową kropkę obok nicku,

to mam czarną :P

 

PS. Jak ktoś chce zagrać jakieś mecze, to zapraszam na PSN.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Kuno

Nie wiem czy zauważyliście, ale czemu jak na czacie w PESa napiszemy słowo Polak to po wciśnięciu ENTER pokazuje się na ekranie ***** ? Czyżby nazwanie kogoś Polakiem to tak jakby nazwać kogoś su****em? :blink:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Pawlo_PL

Przed chwilą wpadło mi 30GS i mam już pełne 1000/1000, co niestety kosztowało mnie skargami(oczywiście niesłusznymi, trzeba umieć przegrywać):Obraźliwy język 33%, niesportowe zachowanie 16% i wczesne kończenie gry 16%.Mam to gdzieś, jeśli nie grozi to zablokowaniem konta(grozi?).

Odnośnik do komentarza

Jakie manualne, o czym Ty mamroczesz?

 

 

 

 

edit:

 

 

 

 

STRASZNIE łatwy jest ten PES 2010, nie wiem co oni zrobili, miało być to całe teamvision czy jakoś tak a du.pa blada, nawet się w taktykę nie bawię bo bym chyba 20:0 wygrywał...

 

 

 

 

W sumie chciałbym by ta FIFA wyszła na PC, żeby Konami wzięło się do roboty, bo już na żadnej platformie nie mieliby bezsprzecznego debeściaka w piłce kopanej.

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

W sumie chciałbym by ta FIFA wyszła na PC, żeby Konami wzięło się do roboty, bo już na żadnej platformie nie mieliby bezsprzecznego debeściaka w piłce kopanej.

 

I żeby był pokój na świecie. :potter:

 

 

Ja od wyjścia PES3 na PC grałem tylko w PES'y - każdy po kolei. W FIFE10 na PS3 zagrałem dopiero niedawno, po 7 latach gry na PS2 i PC, i powiem, że IMO FIFA jest dużo fajniejsza od PES'a. Więcej animacji, większy realizm, ładniejsza. Oczywiście mam PES10 na PC i gramy często z kumplami turnieje, ale jakbym miał wybierać FIFA10 vs PES to wybrałbym to pierwsze.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Mi się znudził PES już w sumie, więc zagrał bym w coś innego teraz, ale przecież ciulowatej FIFY 10 na pc nawet nie tykam (widziałem demo, dzięki).

 

 

 

 

Czekam na PES 2011, ciekawe czy FIFA w końcu będzie taka sama jak na kĄsolach.

 

 

 

 

ps. JAKI MANUAL, pytam po raz wtóry.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, postaram się to wyjaśnić - Ustawienia manualne oddają najwierniej sytuację na boisku. Aby podać do partnera ustawionego 2 metry obok po skosie to trzeba idealnie gałkę ustawić na niego i na dodatek podać z odpowiednią siła . Gracz ma pełną kontrolę nad piłką. Jak biegniesz skrzydłem i masz zawodnika w polu karnym trochę za tobą to nie wystarczy gałkę dać do góry- należy odpowiednio ją 'dokręcić' Po prostu precyzja w chooy ! Tutaj nie gra się jak automat

 

Potrzebny jest prawdziwy skill, odkąd tak gram to 12 zwycięstw i 2 porażki z czego jedna w karnych , a druga z zaje'bistym graczem. Bramki takie padają, że z pomocą CPU nigdy byś nie strzelił. Nie ma chowania się za lepszą drużyną, brałem już BVB na Inter i rozpykałem go 3-0. Goście jak kawki padają, widać, że kolesie koło tysiaka nieraz grają lepiej od tych mających koło 4000 punktów. Bo liczy się skill faktyczny, a nie wykorzystywanie błędów gry.

 

Oran, jak masz kumpla z ps3 to niech ściągnie demko i graj na ustawieniach manualnych, ale wszystko tak ustaw. Zobaczysz jaka miazga :D

 

BTW: Grałem Barca- Marsylia dzisiaj ( ja Marsylią) i tak zaje'bałem jakimś murzynem, że szok. Zakręcił w okno z 24 metrów lewą nogą, tak że stadiony świata :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Dobra, postaram się to wyjaśnić - Ustawienia manualne oddają najwierniej sytuację na boisku. Aby podać do partnera ustawionego 2 metry obok po skosie to trzeba idealnie gałkę ustawić na niego i na dodatek podać z odpowiednią siła . Gracz ma pełną kontrolę nad piłką. Jak biegniesz skrzydłem i masz zawodnika w polu karnym trochę za tobą to nie wystarczy gałkę dać do góry- należy odpowiednio ją 'dokręcić' Po prostu precyzja w chooy ! Tutaj nie gra się jak automat

 

Potrzebny jest prawdziwy skill, odkąd tak gram to 12 zwycięstw i 2 porażki z czego jedna w karnych , a druga z zaje'bistym graczem. Bramki takie padają, że z pomocą CPU nigdy byś nie strzelił. Nie ma chowania się za lepszą drużyną, brałem już BVB na Inter i rozpykałem go 3-0. Goście jak kawki padają, widać, że kolesie koło tysiaka nieraz grają lepiej od tych mających koło 4000 punktów. Bo liczy się skill faktyczny, a nie wykorzystywanie błędów gry.

 

Oran, jak masz kumpla z ps3 to niech ściągnie demko i graj na ustawieniach manualnych, ale wszystko tak ustaw. Zobaczysz jaka miazga :D

 

BTW: Grałem Barca- Marsylia dzisiaj ( ja Marsylią) i tak zaje'bałem jakimś murzynem, że szok. Zakręcił w okno z 24 metrów lewą nogą, tak że stadiony świata :potter:

To spróbuj trafić w sieci na kogoś, kto grałby na tych manualnych ustawieniach.

IMO to właśnie FIFA jest przystępniejsza dla casuali(podanie, podanie, podanie, strzał), a do tego jest niesprawiedliwa, nie zawsze wygrywa lepszy.Jeśli komputerowi się zażyczy to trafię w bramkę, jeśli nie, przeciwnik może mieć jeden strzał i wygra, chociaż cały mecz gra "padakę".Obecnie mam 82 wygrane i 22 przegrane mecze, a połowa z przegranych to fart przeciwnika i denność tej gry.Nie zaprzeczam, gra się przyjemnie, fajnie to wygląda, ale jak przegrywam, a w dodatku nie z własnej winy to strasznie mnie to wqurwia.

Odnośnik do komentarza

Dobra, postaram się to wyjaśnić - Ustawienia manualne oddają najwierniej sytuację na boisku. Aby podać do partnera ustawionego 2 metry obok po skosie to trzeba idealnie gałkę ustawić na niego i na dodatek podać z odpowiednią siła . Gracz ma pełną kontrolę nad piłką. Jak biegniesz skrzydłem i masz zawodnika w polu karnym trochę za tobą to nie wystarczy gałkę dać do góry- należy odpowiednio ją 'dokręcić' Po prostu precyzja w chooy ! Tutaj nie gra się jak automat

 

Potrzebny jest prawdziwy skill, odkąd tak gram to 12 zwycięstw i 2 porażki z czego jedna w karnych , a druga z zaje'bistym graczem. Bramki takie padają, że z pomocą CPU nigdy byś nie strzelił. Nie ma chowania się za lepszą drużyną, brałem już BVB na Inter i rozpykałem go 3-0. Goście jak kawki padają, widać, że kolesie koło tysiaka nieraz grają lepiej od tych mających koło 4000 punktów. Bo liczy się skill faktyczny, a nie wykorzystywanie błędów gry.

 

Oran, jak masz kumpla z ps3 to niech ściągnie demko i graj na ustawieniach manualnych, ale wszystko tak ustaw. Zobaczysz jaka miazga :D

 

BTW: Grałem Barca- Marsylia dzisiaj ( ja Marsylią) i tak zaje'bałem jakimś murzynem, że szok. Zakręcił w okno z 24 metrów lewą nogą, tak że stadiony świata :potter:

To spróbuj trafić w sieci na kogoś, kto grałby na tych manualnych ustawieniach.

IMO to właśnie FIFA jest przystępniejsza dla casuali(podanie, podanie, podanie, strzał), a do tego jest niesprawiedliwa, nie zawsze wygrywa lepszy.Jeśli komputerowi się zażyczy to trafię w bramkę, jeśli nie, przeciwnik może mieć jeden strzał i wygra, chociaż cały mecz gra "padakę".Obecnie mam 82 wygrane i 22 przegrane mecze, a połowa z przegranych to fart przeciwnika i denność tej gry.Nie zaprzeczam, gra się przyjemnie, fajnie to wygląda, ale jak przegrywam, a w dodatku nie z własnej winy to strasznie mnie to wqurwia.

 

 

Tworzę w salonach sieciowych mecz na ustawieniach ręcznych, a nooby wbijają, nawet nie patrzą na ustawienia :D. Trzaskam tak zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

W związku z tym, że Microsoft 6 kwietnia wprowadza obsługę zewnętrznych dysków flash, prawdopodobnie wreszcie będzie można do PES'a 2010 na xboxie wrzucić zedytowane Option File ;)

Więc dlaczego do tej pory trzeba było zgrywać option file z obrazem? Przecież dało się podłączyć dysk do PC.Wątpię, choć mam nadzieję. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...