Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Praca arbitra i zmienianie zawodnikow (auto/manual) to porazka w tej grze...takie cyrki sie dzieja ze odechciewa sie grac...a to sedzia nie odgwizdze ewidentnej kosy a to nie ten zawodnik sie zmini co trzeba. Gram tylko w multii i chuy mnie strzela jak przegrywam mecze po czesci nie ze swojej winny :(

 

Zgadzam się u mnie to samo. Zresztą precyzja w tej grze jest na strasznie niskimi poziomie. Oprócz tego co wymieniłeś to podania również porażka. Raz nawet zdarzyło mi się wcisnąć górę, a piłka poleciała do mojego kontuzjowanego zawodnika, który siedział na ławce na dole (śmiałem się chyba z tego z 10 minut i w końcu przegrałem mecz :). Już nie mówiąc o typowych przypadkach gdzie podaję na wprost, a piłka w górę czy dół. Gdyby nie te drobne błędy byłoby o wiele lepiej :(

Odnośnik do komentarza

dwóch graczy pctowych posiadających w swoich skrzynkach procesory dwóch różnych firm nie będą mogli grać ze sobą online :D:D Konami obiecuje,że w przyszłości rozwiąże ten problem.

 

Ku.rwa co za technologiczni geniusze tam siedzą :D Juz MGS4 i instalka co akt,loadingi co 4 minuty i brak trofeów do dziś mimo,że pisali,że to bedzie 1 grac z ich obsługą był ich szczytem debilizmu technologicznego.Ale oddział od PESa przejął pałeczkę :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Gram w PES 2010 na PieCu. Z różnymi patchami. Pykam Masterke sobie, mam za sobą drugi sezon i wygrałem już Ligę Hiszpańską, Ligę Mistrzów, i Puchar Kraju. I tu jest problem, ponieważ za to powinienem mieć odblokowanych klasycznych grajków a jest dupa blada:/

A jak zdobyłem Mistrzostwa Świata to klasyczna drużyna tego kraju odblokowała mi się. Więc nie wiem ocb... Zna ktoś odpowiedź czemu tak jest?? Może to wina patchy, albo Bóg wie co;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...