Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja mam dwa pytania. Czy jest jakaś możliwość, żeby na PS3 były te wszystkie zmienione rzeczy typu w miejsce tych 'pustych' drużyn np polska liga, bo ktoś tak zrobił i np normalne koszulki?

 

No i czy na 1,5 Mbp/s (czy jakoś tak te skróty ;p) da się grać online bez lagów?]

 

Nie znam się na tym więc proszę o wyrozumiałość ;d

Odnośnik do komentarza

1.Tak , da się cała polska ligę wrzucić zamiast tych zespołów(oczywiście koszulki ,herby a nawet przyśpiewki included ) . Podawałem linka tutaj : http://www.psxextreme.info/topic/32440-patchowanie-pes/ .

2. 1,5 mega to całkiem nieźle ale zależy tez jaki masz upload i kto jest dostawcą jednak wstępnie wydaje mi się że pograsz w miarę komfortowo (pamiętając że na hiszpanów, włochów i francuzów się po prostu nie gra bo zawsze będą lagi ) .

Odnośnik do komentarza

1.Tak , da się cała polska ligę wrzucić zamiast tych zespołów(oczywiście koszulki ,herby a nawet przyśpiewki included ) . Podawałem linka tutaj : http://www.psxextrem...atchowanie-pes/ .

2. 1,5 mega to całkiem nieźle ale zależy tez jaki masz upload i kto jest dostawcą jednak wstępnie wydaje mi się że pograsz w miarę komfortowo (pamiętając że na hiszpanów, włochów i francuzów się po prostu nie gra bo zawsze będą lagi ) .

 

Dzięki za odpowiedź. Właśnie wchodziłam na hiszpanów włochów i francuzów wiec mam nadzieję, że będzie lepiej.

 

1. Link podany przez ciebie nie działa, ale wygooglowałam i czy to chodzi o ten plik?

http://rs9.rapidshare.com/files/306213005/EKSTRAKLASA_PES_2010_PS3_by_Mario_and_Byczy.rar

Odnośnik do komentarza

 

Dzięki za odpowiedź. Właśnie wchodziłam na hiszpanów włochów i francuzów wiec mam nadzieję, że będzie lepiej.

 

 

Z ust dziewczyny, powyższe zdanie brzmi troszkę dwuznacznie.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Kumpel ma probleem z graniem online w PES10, każda inna gra śmiga mu w sieci bez lagów (sprawdzane na COD4MW, GTA4, Burnout). Łącze 2mb downloadu, 1.5mb uploudu, stabilna radiówka. Konsola jest połączona kablem bezpośrednio z routerem, NAT2, IP stałe, adres MAC w strefie DMZ routera. Po odpaleniu meczu w sieci niezależnie z kim gra ma turbo lagi i rozłącza go z przeciwnikiem po około 1-2min (info w PESie typu zerwanie połączenia z powodu niestabilnego łącza). Byli dzisiaj u niego "technicy" od jego dostawcy, wprowadzili adres MAC do DMZ, IP ma wewnętrzne. Po tych "operacjach" PES zatrybił w sieci grało się bez lagów i ogólnie szaleństwo :) Długo się jednak kumpel nie nacieszył, po tym jak zresetował konsolę, pierwotny problem wrócił, czyli nie ma ch żeby pograć w PES10, inne gry śmigają bez prblemów. Wiecie czym to może być spowodowane ? Ja i paru "speców" od sieci łapiemy sie za głowę i nie mamy bladego pojęcia czym to może być spowodowane :/

 

Dzięki za pomoc

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Też tak macie, że Ibra w sezonie strzela blisko 50 goli :blink:? Nie narzekam, broń Boże, ale jego wskaźniki gry głową nie wskazują na to, że 50% bramek zdobywa dynią. Gameplay bardzo przyjemny choć to co czasem wyprawiają bramkarze czy obrońcy woła o pomstę do nieba. Długie tygodnie gry mnie czekają.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Też tak macie, że Ibra w sezonie strzela blisko 50 goli :blink:? Nie narzekam, broń Boże, ale jego wskaźniki gry głową nie wskazują na to, że 50% bramek zdobywa dynią. Gameplay bardzo przyjemny choć to co czasem wyprawiają bramkarze czy obrońcy woła o pomstę do nieba. Długie tygodnie gry mnie czekają.

Przede wszystkim bramkarze działają mi na nerwy.Gra jest genialna, sprawia mi sporo frajdy.

 

Kiedyś KONAMI zapowiedziało, że PESa 2010 wspierać będzie przez cały rok.Wyszedł już update na listopad i grudzień, więc na styczeń również powinien się jakiś pojawić.Szczególnie, że otwarte jest okienko transferowe.Wiadomo coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość IKIR4TOS

Lepiej ciśnie się w piłeczki na MOIM padzie z 360tki niźli na PS3. Co w tym takiego? fanboj? zejdź użytkowniku jednej konsoli. Nie masz prawa głosu.

Edytowane przez IKIR4TOS
Odnośnik do komentarza
zejdź użytkowniku jednej konsoli. Nie masz prawa głosu.
Na pewno nie fanboj jednej konsoli.

 

Człeku o h.uj ci chodzi co? Graj sobie nawet na myszce ale nie wyjeżdżaju mi tu z jakimiś fanvojami bo każdy gra na czym chce i każdemu pasuje co innego. Ja osobiście chciałem wiedziec co jest lepszego w padach od xboksa , argumenty jakieś ?

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

ktoś mi powie jak w tej grze strzela się karne? Bo póki co jedyny sposób jaki mam, to strzelanie po ziemi w środek i modlenie się, żeby bramkarz gdzieś w bok wyskoczył ;]. Praktycznie każdy strzał w bok kończy się przestrzeleniem...

Ja teoretycznie wiem, ale w praktyce to loteria, więc nie zawracaj sobie tym du.py i traktuj każdy rzut karny jak wyrzut z autu, to nie będziesz go żałował kiedy przestrzelisz.Naciskasz "X", im dłuzej tym większa będzie siła strzału(nie naciskasz jeszcze kierunku), a kiedy zawodnik będzie już bardzo blisko piłki wciskasz kierunek, przy czym również pamiętaj, że im dłużej przytrzymasz kierunek, tym większa szansa, że przestrzelisz.Po co zmieniali tamten system? Kiedyś ciszyłeś się, że masz karnego, bo zazwyczaj karny = gol, a tym razem o gola musisz się modlić.

 

Dziś po dłuższej przerwie odpaliłem PESa i z tego co widzę, na XBL jest już kolejny update.Z opisu wynika, że patch zawiera aktualizację składów i nowe buty, choć wnosi zapewne jakieś poprawki w rozgrywce, bo zajmuje ok 20MB.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...