Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem nie kupic i jednak kupilem :P Opisze wrazenia pozniej, narazie tylko powiem ze strasznie wolny gameplay, bez porownania do 2008. Mechanika z grobsza ta sama. Pierwszy mecz na 5 gwiazdek wygrany 4:0 :>

Chyba blefujesz,bo w PES 2010 nie ma gwiazdek  :turned:

Busted.

 

 

 

 

 

Da się w końcu tego superstar odblokować, czy nie bardzo? Na pewno są do tego programiki, ale nie zgłębiałem się w to - skoro są to, to chyba nie jest dostępne z menu, czy jednak się mylę?

 

 

Odnośnik do komentarza

Łojej, może nie ma gwiazdek, ale ci co grali w PESa 6 w dół, własnie w ten sposob okreslaja poziomy trudnosci.

 

Ktoś pisał o wolnym gejmpleju - w opcjach mozna go przyspieszyc, ale imo jest wystarczajaco szybki .Pograj max 3 sezony i jak bedziesz mial mocno wykokszonych zawodnikow to nie bedziesz narzekal.Szczerze to czasami nie nadazam za tymi atomowymi podaniami i strzalami.

 

I wiadomosci z frontu ciąg dalszy - konami z(pipi)ało animację bramkarza.Niby grając na kamerze wide long nie widac tego i jego reakcje sa ok, ale gdy patrzysz na riplej, to widzisz, że gdy bramkasz ma bronić, nagle skracają mu się ręce. Podania tez są zepione, (za mocne albo za lekkie podanie na dobieg), ale byc może to kwestia pass skilla moich kopaczy.

Odnośnik do komentarza

Łojej, może nie ma gwiazdek, ale ci co grali w PESa 6 w dół, własnie w ten sposob okreslaja poziomy trudnosci.

 

Ktoś pisał o wolnym gejmpleju - w opcjach mozna go przyspieszyc, ale imo jest wystarczajaco szybki .Pograj max 3 sezony i jak bedziesz mial mocno wykokszonych zawodnikow to nie bedziesz narzekal.Szczerze to czasami nie nadazam za tymi atomowymi podaniami i strzalami.

 

I wiadomosci z frontu ciąg dalszy - konami z(pipi)ało animację bramkarza.Niby grając na kamerze wide long nie widac tego i jego reakcje sa ok, ale gdy patrzysz na riplej, to widzisz, że gdy bramkasz ma bronić, nagle skracają mu się ręce. Podania tez są zepione, (za mocne albo za lekkie podanie na dobieg), ale byc może to kwestia pass skilla moich kopaczy.

 

Masz u mnie dowolnego wskazanego przez Ciebie browara świata jeśli wskażesz w opcjach możliwość przyśpieszenia gameplayu a la NBA 2K albo FIFA <_<

Odnośnik do komentarza

Jest juz moze dostepny jakis sensowny fanowski patch do PESa 2010? Ktory edytowal by stroje, nazwiska, stadiony i sklady do tych prawdziwych?

 

Caly czas sie wacham czy wymienic FIFA 10 na PESa 2010...FIFA nie dala mi tego czego oczekiwalem, brakuje mi w niej klimatu, tryb managerski jest masakrycznie nudny...z kolei wiem ze PES 2010 jest kolejna powtorka z rozrywki...ale za to ma klimat i genialna Master League oraz licencje UEFA...

 

Kurde sam juz nie wiem...ostatnie edycje 2009 i 2008 sprawily ze stracilem zaufanie do PESa...

Odnośnik do komentarza

@ orion

 

3 gwiazdki chłopie to nic, jeśli grasz zespołem z górnej półki (barca, real, inter, manu itp) zacznij od 4 gwiazdek, choć i tak pewnie będziesz miał trudno.Ja grając Arsenalem miałem problem strzelić jednego gola przeciwko hull city.Pisałem juz o tym wcześniej zresztą, że jest duża przepaść między 3 a 4 poziomem trudnosci, konami musi to zmienic.

 

Kurcze od czasów ISSa nie odpalam tej gry na mniej niż 5 gwiazdek/top player (w jednej części była nawet do kupienia w PES shopie szósta gwiazdka;)) i jakoś nie wyobrażam sobie grania na jakimkolwiek niższym poziomie... PES ma tą przewagę nad konkurencją, że na wyższych poziomach trudności CPU nie oszukuje, w przeciwieństwie do większości sportówek na rynku :thumbsup:

 

Właśnie PES oszukuje i to na potęgę. Pamiętam co się działo w PES5, czy 2008 to głowa mała.

 

Na X'a nie ma patchy także pewnie jest to OF na PS3.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Jako nOOb mogę smialo stwierdzić, że gra się świetnie. Reszta nie ma dla mnie znaczenia. Jakby jednak połączyć PESa10 z nową Fifką z zachowaniem grywalności tej pierwszej to bylaby piłeczka idealna (jak dla mnie)

Odnośnik do komentarza

czy jest ktos komu dziala dobrze online? ja mam neta z upc 30 Mb/s Download i 2 Mb/s Upload i albo 2 sekundowe opoznienia albo wywalanie z serwera. a gralem z kumplem, ktory mieszka 200 metrow dalej... ale to moze przez niego, bo ma slabego neta.

to jak komus dobrze dziala, to moze moglibysmy zagrac meczyka i bym sobie sprawdzil, czy to u mnie cos nie tak? jak cos, to dajcie ID albo wysylajcie invite: juventino_PL

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

podlaczylem net do ps3 kablem ethernet i duzo lepiej. pierwszy mecz calkiem niezle. ale w drugiej polowie juz zaczely sie minimalne opoznienia, ale chyba przez nie przegralem. drugi mecz juz duzo gorzej. gra sie zacinala, z biegiem czasu coraz dluzsze opoznienia... czyli domyslam sie, ze grajac z Polakami, z dobrym netem jest szansa, ze wszystko bedzie w porzadku. tylko jest jeden problem. rzadko kiedy mam mozliwosc podpiac kabel z netem do konsoli. raz, ze blokuje, dostep do neta na kompie, dwa ze zajmuje troche czasu konfigurowanie neta (co chwile zmieniac kabel-router) no i nie mam takiego dlugiego kabla ethernet :/ masakra w routerze mam wszystko ok, otworzylem porty i dupa

a jesli mialem lagi, bo przeciwnik mial slaby net, to czemu u niego nie bylo problemow?

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

a gdzie wy macie te gwiazdki? ustaw sobie na top player, jedyny normalny poziom trudnosci. inny niz top player jest za latwy. w sumie tez troche sie rozczarowalem, bo myslalem, ze top player bedzie trudniejszy. musze grac z duzo silniejszym przeciwnikiem, zeby byly jakies emocje :)

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

cofam to co napisalem o poziomie trudnosci :P jeszcze tak trudnego pesa nie bylo! gralem w LM Wisla Krakow w grupie z Lyonem, Liverpoolem, Fiorentina. 1 remis 0-0 z Liverpoolem. reszta w du*e po 1-3, 0-4 :blink: w kazdym pesie grajac takie same mecze wygrywalem w takim samym stosunku, co teraz przegrywalem heh

ale wszystko byloby fajnie, gdyby ten poziom nie byl podwyzszony w taki sposob! normalnie czlowiek moze jakiejs nerwicy dostac. biegnie sobie taki bastos przez pol boiska i zaden moj zawodnik nie moze mu odebrac pilki! albo sie od niego odbijaja albo on przechodzi prez nich niemal jak duch, nie mowiac juz, ze kazda przebitke wygrywa zawodnik lepszej druzyny... moi zawodnicy w ogole nie wychodza na pozycje, jak chce podac do bocznego obroncy, zeby ten mogl dalej podac do skrzydlowego, to skrzydlowi wychodza do rozegrania przed moich obroncow! lece dwoch na jednego podaje do zqwodnika, ktory wychodzi sam na sam z bramkarzem a moze i sam na pusta bramke, to pilka wedruje do obroncy albo wychodzi na aut. chce podac do zawodnika, ktory wychodzi na czysta pozycje, to pilka leci do zupelnie kogos innego. albo jak lece sam na sam z bramkarzem, to ich obroncy maja turbo przyspieszenie i nie ma szans, zebym pzrebiegl 10 metrow... jaja normalnie :P

strasznie to glupie. ale coz... i tak kocham pesa :D

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...