Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Wydać 2364,31 w ciągu dwóch lat na komiksy to wcale nie tak dużo. Mi się wydanie I numeru bardzo spodobało, szkoda tylko, że historyjka taka (pipi)owa. Już wolałbym głupią napierdalaninę z Sinister Six czy jakies oldskulowe ganianie po dachach za Green Goblinem. Z częsci, które zostały przedstawione z pewnoscią sobie odpuszczę ten chłam wydany po 11 wrzesnia jak i smierć Kapitana Flagi lol

Odnośnik do komentarza

Ja tyle mniej wiecej wydałem na wydania Marvela, DC, Dark Horse Comics i kilka innych pomiedzy 1990 a 2001, za to moja kolekcja obejmowała Spidermana, batmana, supermana, punishera, lobo, alien vs predator, pomijajac takie dziwactwa jak transformers czy gi-joe.

 

Wydanie tej kolekcji jest OK ale nie wiem czy szarpne sie na dodatkowe zeszyty w objętości MegaMarvel. Historie musiały by być naprawdę wybierale selektywnie a nie na opierdziel byle by tylko wydać zeszyt

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie ale za całość w ciągu dwóch lat zaplacicie 2364,31 zł

 

Skoro pierwszy tom kosztuje 14,90, drugi juz 29,99, a od trzeciego każdy kolejny 39,99

 

58 * 39,99 = 2319,42 + 29,99 + 14,90 = 2364,31 zł :yahoo:

 

A na jedzenie wydasz w tym czasie 15000, a na gierki 3000, a na dziv... i tak by można wyliczać. Co komu pasuje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Kupiłem 1 tom i zaszyłem się by w spokoju poczytać.Dawno już nie miałem komiksu w rękach.Może dlatego ten bardzo mi się podobał- zwłaszcza ten pomysł z totemami.Nigdy nie patrzyłem w ten sposób na wrogów Spidera. Trzymam kciuki żeby pozostałe tak mi się podobały.

Ale czy zbiorę całą kolekcję? Raczej nie,niektóre nie zachęcają mnie do kupna,niektóre mam z wydawnictwa TM-Semic.

Odnośnik do komentarza

Mi udało się wczoraj kupić pierwszą część, całe szczęście, bo dziś do kiosków trafił drugi numer. Ogólnie świetnie wydany komiks, bardzo dobry papier, sztywna okładka, naprawdę cieszy oko.

 

PS. Każdy numer będzie składał się z 5 zeszytów jak ten ze Spiderem?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Pierwsza przesylka 2+3 jest za pobraniem, potem za kazda paczke 2 komiksow po otrzymaniu przesylki oplacasz przelewem. Trzeba zadzwonic zeby nie wysylali dalej

 

To wiem i nie odpowiedziałeś w ułamku na moje pytanie ;)

 

Mi udało się wczoraj kupić pierwszą część, całe szczęście, bo dziś do kiosków trafił drugi numer. Ogólnie świetnie wydany komiks, bardzo dobry papier, sztywna okładka, naprawdę cieszy oko.

 

PS. Każdy numer będzie składał się z 5 zeszytów jak ten ze Spiderem?

 

Ponoć będą i grubsze tomy. Spider ma 6 zeszytów.

Odnośnik do komentarza

Reklamują 2 nr kolekcji, dostał już ktoś prenumeratę? Wiecie czy przy 2gim czy przy 3cim numerze wysyłają?

 

przy zamawianiu prenumeraty, po zakupie 1go nr, babka przez telefon powiedziała, że paczkę 2+3 za pobraniem, będą na początku stycznia wysyłać (bez konkretnej daty).

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Spider-man był strasznie (pipi)owy (zabierałem się za niego chyba 2 tygodnie nim wymęczyłem całosć i jak mi ktos napisze jaka to za(pipi)ista historia z pająkiem była to zarzucę mu ohydne kłamstwo). Zbieram żeby zbierać bo przypomina mi się ten feel jak za dzieciaka biegałem po kioskach wypatrując nowych numerów.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza przesylka 2+3 jest za pobraniem, potem za kazda paczke 2 komiksow po otrzymaniu przesylki oplacasz przelewem. Trzeba zadzwonic zeby nie wysylali dalej

 

To wiem i nie odpowiedziałeś w ułamku na moje pytanie ;)

 

Mi udało się wczoraj kupić pierwszą część, całe szczęście, bo dziś do kiosków trafił drugi numer. Ogólnie świetnie wydany komiks, bardzo dobry papier, sztywna okładka, naprawdę cieszy oko.

 

PS. Każdy numer będzie składał się z 5 zeszytów jak ten ze Spiderem?

 

Ponoć będą i grubsze tomy. Spider ma 6 zeszytów.

Na wszystko odpowiedzialem. Wysylka 2 i 3 numeru razem.

Odnośnik do komentarza

Za szczyla raczej mało czytałem ale teraz nadrabiam zaległości dzięki bibliotece w Gdańsku.. Mają masę świetnych komiksów.. Ostatnio czytałem MARVELS i Tajną Wojnę. Polecam szczególnie tą drugą pozycję za świetny scenariusz, a oba mają genialne grafiki.

 

okladka-200.jpg

 

 

tw3.JPG

 

 

marvels_eotc_0.jpg

 

 

marvels-avengers.jpg

 

 

Edytowane przez Krystek
Odnośnik do komentarza

 

 

 

O (pipi) XD

 

zaraz zabieram się za czytanie xD

 

update:

 

ASM_700_Cover.jpg

 

o ja cię pier.dolę! nie wchodźcie w linka bo masywny spojler! ostra jazda bez trzymanki, przedłużony numer, back-upy zostawiam sobie na kiedy indziej, ale zwieńczenie serii znakomite. slott nie rzucał słów na wiatr, że ma w zanadrzu coś wielkiego. zrobił to co wielu się spodziewało, do tego powtórzył zagrywki z ultimate spidey'ego, ale w przewrotny sposób no i ku.rwa esencja tego co najlepsze w komiksach o parkerze. teraz czas na SUPERIOR SPIDER-MAN. już w 2013 podjara sięga sufitu. powiem wam, że w kostiumie będzie i nie będzie peter ;).

 

CZYTAĆ KU.RWA

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...